Máte skúsenosti s Mary Kay? Pustiť sa do toho?

sibuska
29. jan 2008

Caute baby, neviem sa rozhodnut, ci sa do toho pustit, t.j. predavat a tuto kozmetiku, tak ak mate nejake skusenosti - ako distributerky alebo spotrebitelky, sem s nimi... 😉

anika
9. aug 2018

@barushka2 keby som sa zacala z hocicoho vyhadzovat, aj keby to bol dior, tak mi nikto nenahovori, ze sa mu cisti plet a to ti hovorim, ako registrovana

vikina8
9. aug 2018

@barushka2 kamoska bola tiez nadsena par rokov, kym sa jej nespravili vredy na tvari, ako krem vysadila sa to zlepsilo

barushka2
11. aug 2018

@anika tak asi potom nemáte s tým dlhodobú skúsenosť, v MK máme zdravotné sestričky aj farmaceutky či sestričky na kožnom čo to odporúča aj jej kožná lekárka

anika
11. aug 2018

@barushka2 samozrejme mame, co dodat....

suesy
11. aug 2018

Ak si šikovná, tak sa dá zarobiť pekne, ale veľa ľudí ti povie, že je to drahé a niektoré kamošky sa ti začnú vyhýbať, aby si im nedajbože nieco neponúkala, ak vieš tieto veci akceptovať a nenechas sa odradiť a brať to osobne, tak sa ti dariť bude. Záleží, či chces alebo nie.

vikina8
11. aug 2018

Len je zaujimave, ze vzorky su ovela lacnejsie a dokopy je vacsia gramaz, ako klasicky vyrobok... z toho som bola dost prekvapena.. pre mna je tato znacka velky podfuk... kvalita je na urovni Farmasi, len cenovo o dost drahsie

svetlusb
11. aug 2018

Vyjadrujem sa tu po druhý krát - Mary Kay je jedna veľká katastrofa......zničila mi tvár a aj mojim známym...keď to na mňa nacápali myslela som že mi vyžerie tvár...a tie nacvičené frázy “že sa pleť čistí od nečistôt”...ťažko z takým kentusom čo v tom je....samá hnusná chémia....a tie akože “vizážistky” mary kay čo strašne líčia a neviem čo..lepšie ma nalíči moj dvojročný syn....vymyté mozgy tými istými nacvičenými frázami a blbosťami....ale...každého vec 🙂

svetlusb
11. aug 2018

@jarabadani no asi tak mate pravdu...tieto poradkyne sa tu pojdu do krvi biť jaka je ich kozmetika naj....no za mna, totalny šmejd za
Nekrestanske peniaze...

ckatka
14. aug 2018

@svetlusb je vela ludi, s roznymi stravovacimi navykmi, a ked niektori z nich maju brutal alergiu na pomaranc - mame teraz vsetci vyhlasovat, ze pomaranc je zlo a nekupujte ho nikto?
Ja mam zakaznicky take aj onake,..."bezne", aj alergicky.
Za 10rocnu prax sa mi RAZ stalo, ze zene sa plet pouzivanim MK vyrobkov pohorsila. Vzdy najprv vyskusam, davam otestovat, volam na druhy, treti den, ci je vsetko OK, a POTOM moze kupit. Cize jasne, ze tu sme nic nekupovali. Alebo zena, ktora pouziva mydlo, vodu a nekremuje sa, a geneticky ma taku plet, ze nema vrasky ani ziadny iny kozny problem. Tej som, samozrejme nedala nic, ved naco, dodnes pouziva len spiralu.
Inak vsetkym ostatnym sa plet polepsila, dokonca aj takym, co mali plet tak citlivu, ze nemohli nic ine, ani z lekarne, ani od koznej lekarky.
S mojimi zakaznickami mam taky vztah, ze presne viem, co im robi dobre, co im pristane a tesi ma, ked ich vidim tesit sa.
Mozno ich mam menej, ako dievcata, co to robia fulltime, ale o to kvalitnejsi zakaznicky servis mozem robit.
Co sa tyka tej "vizazistiky", tak su "poradkyne" a poradkyne. Ked to niektora mysli vazne, mala by si spravit aspon par kurzov. Nech vam ukaze nejaky certifikat, nech viete, ze nemate do cinenia s rychlokvasenou samolicitelkou...
Ja som okrem internych firemnych (kde vas ucia ako pouzivat nase vyrobky, co s cim kombinovat a podobne), absolvovala aj niekolko externych kurzov, kde vas naucia licit (seba aj inych), bez ohladu na to, aku kozmetiku pouzivate. To mi dalo asi najviac.

julinka29
17. jan 2019
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

zaleži na tebe. Ak si s ich vyrobkami spokojna, kludne možeš. len by som chcela podotknut, že ich produkty kupiš aj v lepšich eshopoch za lepšie ceny, ako priamo tam. Viem, že Notino ich tiež predava. Jak dekorativku, tak aj pletovu kozmetiku

mumboo
17. jan 2019

ahoj...mam kamaratku ktora ked zacala pracovat pre Mary Kay tak si pochvalovala ze ake super a kolko zarobi, ze ju to zivi a bla bla...a minule som ju videla predavat v obchodnom dome nejaku bizuteriu. Ja by som sa do toho nedala. Ta kozmetika je draha a nie vela zien je ochotnych dat tolko penazi za kozmetiku. Rovnako kvalitna sa da kupit aj lacnejsia.

vikina8
17. jan 2019

@mumboo áno napr. Farmasi je na úrovni Mary kay 🙂 je ale ovela lacnejsia... vyborne sa predava a aj provizie su super ❤️

mumboo
17. jan 2019

@vikina8 svagrina pracuje s Farmasi a ja mam tiez niekolko vyrobkov a som maximalne spokojna a nestoji to majlad ako pises. Ceny su prijatelne...

barushka2
26. jan 2019

@julinka29 hm tak skúste dievčatá ale pozor sú to faky a neviete ako sú skladované dosť dievčat si takto prihodilo nepekne opuchy, ekzemy, akné ... hazarduje so svojim zdravím nech sa páči, odporúčam prečítať Evu februárovú tam je teraz dosť písané o fake kozmetike dať do tela arzén asi nič milé či?

lenadka
26. jan 2019

Mala som strašnú reakciu na výživné sérum. Akoby dom si tvár kyselinou natrela, kamoška mi poslala vzorky. Krémy v pohode. No neriskujem odvtedy. Tá vazelina na ruky d nich je fakt dobrá, to som vyskúšala v lete na jednej akcii kde boli baby s Mary Kay kozmetikou. Je to MLM ak si komunikatívna pôjde ti to, myslím že tá cena dosť odrádza od kúpy.

barushka2
22. feb 2019

@lenadka zdravím , ťažko povedať čo sa tam stalo ohľadom sera, neviem ani aké serum Vám poslala Kamaratka mame veľa ser, výživné nepoznám, som rada, že ste si našli produkty, ktoré Vám vyhovovali, sú naozaj super, ja som spokojná so všetkými, nemám s nimi zlu skúsenosť, každý mame inú plet a preto treba mat poradkyňu, ktorá sa školí a vie a čo komu môže na plet dať. Mame v MK od sestier až po chemikov a oni sami vravia, že naše výrobky sú vysoko koncentrované prírodnými látkami, antioxidantami, ktoré môžu zareagovať na pleti, že sa žene objaví nejaký pupacik, ktorý do 2-3 dni zmizne, je to reakcia na tieto antioxidanty a väčšinou ženy reagujú preto lebo dovtedy používali komerčnú kozmetiku, ktorá žiadne výživné vitamíny neobsahovala alebo len vo veľmi nízkej koncentrácii. Zakaznickam hovorim ohľadom ceny to, že ako to dlho vydrží cca pol roka až 9 mes. a aké zázraky to na tej pleti robí ( a to vážne robí, mame viac dôkazov a fotografii ) a ake prírodné zastúpenie zložiek to má- tak to je lacné. 😉

lenadka
22. feb 2019

@barushka2 ahoj, neskôr som sa na jednej akcii dala nalíčiť Mary Kay kozmetikou, odlíčiť, krém, make-up, očné tiene, rúž, púder, všetko ok. Práve preto, že som chcela bližšie vedieť o tej vzorke čo je to za sérum, nevedela mi poradiť a obal dom dávno vyhodila. Ale tej kamoške čo mi to poslala som hneď obratom písala čo za kyselinu mi to poslala a odpísala mi, že nie som prvá s touto reakciou.

anika
22. feb 2019

@barushka2 nevydrzi to tolko, kolko pises, mala som veeela pripravkov z mk, pouzivala somprimerane mnozstvo, podla pokynov, aaj pidla potrieb mojej pleti, toto je jeden mytus mk, ze vydrzia neviem ako dlho, marketingovy tah , ze vydrzi dlhsie, pripadne to este baby rozpocitavaju na dni atd....

barushka2
26. feb 2019

@lenadka zdravím škoda, že neviete čo to bolo, ale pravdepodobne denné alebo nočné serum, no je to zle povedať, lebo nevidela som tú reakciu, či bola pleť začervenaná, alebo sa vysypala... neviem, ale toto serum obsahuje veľa vitamínovA, E a C, antioxidantov a peptidy pre podporu tvorby vášho prirodzeného kolagenu, ja za svoje dlhé obdobie v MK som takú reakciu teda ešte nemala, môže to byť u žien, hlavne čo do pleti nedávajú počas svojho života žiadne vitamíny, resp. komerčné produkty v drogeriach ... neobsahujú žiadne vitamíny alebo len minim. množtsvo, preto sa môže stať, že žena dostane nejakú malú reakciu v podobe, že sa jej urobí nejaký vrídeček, čo je reakcia ako detox pleti lebo dostala šok a dostala do pleti naraz vitamíny, čo doteraz vôbec nemala, alebo malé začervenanie, čo do 2-3 dni ustúpi, preto treba si tú pokožku nato pomaly zvykať. Ale to vám mala poradiť vaša poradkyna, ktorá je nato resp. by mala byť školená, keď chodí na školenia, preto odporúčam hladať také poradkyne, ktoré sa tomu profesionálne venujú a nie také čo len predavajú kamarátkam a nemajú viac info o produktoch.

barushka2
26. feb 2019

@anika zdravím, ja mám klientky čo majú produkty aj rok, aj pol roka a aj 9 mes., niektoré aj 4 mes. to je o žene a v akom množstve to používa, mala som klientku čo jej vydržal makeup 1 mes. a klientky čo im vydrží cca 4-6 mes., je to o tom ako a kolko toho potrebuje zakryť, čistenia a kremy vydržia na 100% aj pol roka, sera cca, 4 mes. a masky a peelingy rok.

deenkka
14. máj 2019

@emjee som nezavislou kozmetickou poradkynou Mary kay, ak sa chcete pytat, poradit rada pomozem, kludne piste

vall21
25. jan 2020

Aké sú podmienky registrácie?

bejcsi1988
17. feb 2020

Ahoj 🙂 aj ja mám dobre skúsenosti s MK 🙂 tiež zvažujem registráciu ale neviem či sa to vôbec oplatí keď to chcem len pre seba ... ale inak tiež som najprv zohnala vzorky z krémov a čo mi sadlo si objednala od kamarátky - našťastie som chytila takú ktorá nenúti človeka ani nič a dala mi ozaj hodne priestoru 🙂 a teda zatiaľ mám starostlivosť o pleť už kompletku a teraz prechádzam na deko kozmetiku 🙂 licili má s MK 2x a to bolo niečo brutálne ! Dlho držalo na tvári a pod, a to mám mastnú pleť ... a tvárička ako detská prdelka ... takze tiež postupne si kúpim základ z deko kozmetiky a zvyšok neskôr lebo fakt je to drahé .... :/ ale za mna určite spokojnosť .... bola som aj Raz pozvaná na take to licenie a zhlukli sa tam ženušky a musím uznať že tam bolo fajne 🙂 človek sa tam buď nájde alebo nie ... 🙂 mne sa to páčilo ale na registráciu to zatiaľ stále nevidím napriek tomu že mi kozmetika pomáha ....

alaguema
17. feb 2020

Neprestáva ma prekvapovať, že ľudia venujú tak málo pozornosti zloženiu výrobkov. Mary Kay je vyslovené toxická. Na stránkach ani neuvádzajú kompletné zloženie svojich výrobkov, aspoň som ho nenašla. Zaručene používajú v prípravkoch silikóny, ktoré sú karcinogénne. Možno vyhladia pleť, na dotyk bude hebká, ale čo za svinstvo sa tým dostáva cez pokožku do tela, to fakt nevadí ani zákazníčkam, ani "poradkyniam"? Táto kozmetika rozhodne nič nečistí ani nedetoxikuje, práve naopak zaplavuje telo toxínmi. Mantra o počiatočnom "čistení", je len lacný marketingový odrb. Ženy, čítajte zloženie, kupujte certifikované eko výrobky, ak chcete ostať zdravé. Obyčajná Alverde je sto krát lepšia voľba, čistá prírodná kozmetika, zázraky nerobí, alebo to ani MK. A podstatne lacnejšia.

anika
17. feb 2020

@alaguema ja ohladom mk vidim vcelku velky rozmach, zeny ju chcu, kupuju, pouzivaju, hlavne v mojom okoli, ale aj celkovo sk cz trh v predajnosti tejto kozmetiky ma dobre cisla, tiez poznam v mojom okoli zeny lekarky, sestry, lekarnicky, co su registrovane a bezne kozmetiku pouzivaju

alaguema
17. feb 2020

@anika áno, ja poznám aj lekárov, ktorí fajčia, pijú alkohol, majú nadváhu...a všetci vieme, že to nie sú zdravé veci, že áno? Ani to, že je niečo populárne neznamená, že je to dobré. Šikovný marketing robí divy a väčšina ľudí sú ovce. Kupujú nezdravé jedlo, trávia vlastné deti sladkosťami a čipsami, fast foodom...Táto kozmetika je toxická. Ak ti tento fakt nevadí a páči sa ti, lebo sa páči iným ženám a kupujú ju, no tak si ju daj. Verím, že môj komentár osloví tie ženy, ktoré chcú používať vlastnú hlavu a zdravé, čisté produkty.

anika
17. feb 2020

@alaguema mna tvoje tvrdenia zaujimaju , ved napis viac, nie len, ze je toxicka....ktore kozmetiky napriklad este a ktore su v poriadku?

alaguema
17. feb 2020

Tu je dobrý článok a veľa kvalitných info aj v komentároch
https://www.bocianiehniezdo.sk/content/30-najho...
Ja používam už len hand made produkty od overených ľudí a vyrábam si toho veľa už aj sama.

otas
13. feb 2021

Ja som zo zvedavosti začala používať kozmetiku Mary Kay..je dosť drahá ale, keď som si porátala kozmetiku, ktorú som predtým používala, tiez vyšla dosť ... Nechcem na tvár hocičo aj keď lacnejšie ale účinok bol slabší.....nehovorím, že zlý...Ale produkty z Mary Kay ma oslovili, že to aj vidím na mojej pleti... podľa mňa netreba sa hneď registrovať ale môžete si dať urobiť zadarmo hodinku krásy...alebo kúpiť produkt, ktorý by bol dobrý na vašu pleť.... poradkyňa ktorú oslovite, vám poradí a zhodnoti aký produkt je na vašu pleť vyhovujúci...ja som zatiaľ veľmi spokojná

jurek76
1. mar 2021

Mary Kay funguje formou
scientológie.To znamená že sa stanete časťou skupiny,na začiatku Vám budú dávať neskutočný pocit ochrany,pomoci.. zárobku.Ale vy čo predávate ale nie ste hlavnou predajkynou..nikdy na predaji v spoločnosti nezarabate. Vaša šéfka bude s vami vždy jednať v rukavičkách, obedy, večere, súťaže odmeny. Neuvedomujete si že Práve ONA na vás zarába majland. Frázy typu myslí pozitívne, sladké úsmevy 😆👎. Inteligentný človek sa najprv skontroluje svoju šéfku či sama odvádza dane, pod akou firmou to robí..a prečo práve mlade mamičky