• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s nákupmi v Mistelbachu?

18. novembra 2017 
Ahojte,
dnes idem do Parndorfu na nákupy. Zhodou okolností mám aj narodky :sweat_smile: a ževraj tam dostanem 10% zľavu :wink: , viete mi o tom povedať niekto viac? Ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2011 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute nevie niekto kedy su v pandorfe vypredaje
9. aug 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee hladam na nete kde su dobre obchody v rakusku.v tom shopingu maju aj polo ralph lauren a hilfiger? alebo niekde priamo vo viedni? my chodime do parndorfu,vcera sme boli a hrozny tovar:frowning2:
21. aug 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciana157 neviem, ja take obchody nesledujem :pensive:
21. aug 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi poradit ako sa riesi reklamacia v parndorfe? tak ako u nas alebo maju ine pravidla? konkretne obchod VANS.
7. sep 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek Ahoj, riesi sa tak isto ako aj na SVK :wink:
11. sep 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tweety22 Ahoj prosim ta citam ze chodis nakupovat do Mistelbachu ake su tam obchody detske HM,CA,Next oplati sa alebo staci Avion v BA a v Hainburgu su ake shopy a co je blizsie od BA...... my sme zvyknuty chodit do Parndorfu ale teraz ma laka aj ten Mistelbach.....moooc dakujem za info :sunglasses:
24. feb 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj je v pandorfe alebo mistelbachu nejaké nápukné centrum-potraviny, drogéria?
27. dec 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela by som ist pozret do Mistelbachu zaujima ma či sa tam da dobre nakupit ide mi o oblečenie,je tam nejake nakupne centrum?ja som tam bola snad pre sto rokmi,tak snad sa tam už niečo zmenilo :grinning:
14. apr 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V SCS som bola túto sobotu. Nákupy boli perfektné , až na to že nám vykradli auto. To bol horor. Prišli
sme do auta a bolo prázdne. Všetky vianočné darčeky boli preč, ešte aj bundy, čo sme mali z domu.
Keď tam pôjdeme inokedy, z auta sa asi nepohneme.
24. nov 2014 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás aké obchody v Mistelbach???? Otec tam zajtra chce ísť tak neviem. Viem niekde nájsť?
25. nov 2016 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy, ked budete mat zaujem, poslem vam pozvanku do rakuskeho internetoveho outletu, ktory zasiela aj na Slovensko. Funguje iba na odporucania a daju sa najst super zlavy, vid foto
18. nov o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok