Máte skúsenosti s nákupmi v Mistelbachu?

bobicek
15. nov 2006

zdravim vas babenky, maminky...
chcela by som sa dozvediet, ci chodite nakupovat do rakuska, konkretne do mistelbachu alebo parndorfu. alebo ine skusenosti?
dik

sedmolinka
4. feb 2011

Ahojte,
dnes idem do Parndorfu na nákupy. Zhodou okolností mám aj narodky 😅 a ževraj tam dostanem 10% zľavu 😉 , viete mi o tom povedať niekto viac? Ďakujem 🙂 🙂 🙂

adam44
9. aug 2011

caute nevie niekto kedy su v pandorfe vypredaje

luciana157
21. aug 2011

@emjee hladam na nete kde su dobre obchody v rakusku.v tom shopingu maju aj polo ralph lauren a hilfiger? alebo niekde priamo vo viedni? my chodime do parndorfu,vcera sme boli a hrozny tovar☹

emjee
21. aug 2011

@luciana157 neviem, ja take obchody nesledujem 😔

krpcek
7. sep 2011

ahojte, neviete mi poradit ako sa riesi reklamacia v parndorfe? tak ako u nas alebo maju ine pravidla? konkretne obchod VANS.

dani84
11. sep 2011

@krpcek Ahoj, riesi sa tak isto ako aj na SVK 😉

katka512
24. feb 2012

@tweety22 Ahoj prosim ta citam ze chodis nakupovat do Mistelbachu ake su tam obchody detske HM,CA,Next oplati sa alebo staci Avion v BA a v Hainburgu su ake shopy a co je blizsie od BA...... my sme zvyknuty chodit do Parndorfu ale teraz ma laka aj ten Mistelbach.....moooc dakujem za info 😎

viva13
27. dec 2012

Ahoj je v pandorfe alebo mistelbachu nejaké nápukné centrum-potraviny, drogéria?

labelo
14. apr 2013

chcela by som ist pozret do Mistelbachu zaujima ma či sa tam da dobre nakupit ide mi o oblečenie,je tam nejake nakupne centrum?ja som tam bola snad pre sto rokmi,tak snad sa tam už niečo zmenilo 😀

beatika
24. nov 2014

V SCS som bola túto sobotu. Nákupy boli perfektné , až na to že nám vykradli auto. To bol horor. Prišli
sme do auta a bolo prázdne. Všetky vianočné darčeky boli preč, ešte aj bundy, čo sme mali z domu.
Keď tam pôjdeme inokedy, z auta sa asi nepohneme.

kuukii
25. nov 2016

Prosím Vás aké obchody v Mistelbach???? Otec tam zajtra chce ísť tak neviem. Viem niekde nájsť?

hankaop
18. nov 2017

Maminy, ked budete mat zaujem, poslem vam pozvanku do rakuskeho internetoveho outletu, ktory zasiela aj na Slovensko. Funguje iba na odporucania a daju sa najst super zlavy, vid foto