Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte skúsenosti so živou ľudovou hudbou na slávnosť?

perdiem
16. sep 2014

Chcela by som objednat nejaku takuto "kapelu", viem, ze mavaju dost nabity program, aspon tie, ktore som pozerala na nete, tak si ich chcem rezervovat v dostatocnom predstihu. Zatial som si nevybrala ziadnu. Osobne s nimi ani nemam ziadnu skusenost, ale paci sa mi taka hudba a chcem ich. Viete mi niekoho odporucit a poradit, kolko by som si mala pripravit? Viem ze kazdy berie inu sumu ale aspon priblizne, nieze nenajdem slova ked uz budem s niekym jednat. Dakujem, velmi mi pomozete.

liana03
16. sep 2014

Ja poznám, my sme mali veľa osláv, a vždy sme mali iba živú ľud. hudbu, ktorú by som nevymenila za nič na svete, sú síce od Trnavy, ale ak majú voľné a dohodnete sa myslím že by išli hrať aj k Vám, ak budeš chcieť pošlem kontakt.

daniela77
17. sep 2014

No živá hudba je jednoznačne živá hudba. U nás boli napríklad také svadby iba s DJ - om ale my sme mali živú a tá atmosféra sa nedá ani porovnať, či už je to svadba, alebo oslava. Výber je dôležitý, živá hudba tak ako dokáže spríjemniť tak dokáže aj poriadne pokaziť náladu. Vyberaj kapely z okolia, aby sa zbytočne nepredražila kvôli cestovaniu, prípadne si ich pozri na youtube a hlavne ak je možnosť tak si pýtaj recenzie a odporúčania.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli