Máte tieto šaty z Bonprixu?

marion09
24. apr 2018

https://www.bonprixshop.eu/style/saty-s-vystrih... ... ma ich niektora?zaujima ma ci ste si kupili cislo ake bezne nosite alebo mensie.dakujem za odpovede.

gir
24. apr 2018

Stále objednávam o číslo menšie, keď som objednala skutočnú veľkosť ako nosím, prišlo veľké.

ovrl
24. apr 2018

To su saty? Ved to ledva zakryje zadok... na obrazku vidim dlhsie tricko, ale urcite nie saty. Kebyze vidim zenu oblecenu do tohto bez legin, poviem si ze sa asi doma prilis rychlo obliekala a zabudla spodnu cast.
Sorry za offtopic ale musela som 🙂

lubiss
24. apr 2018

treba o cislo mensie

littleslovak
24. apr 2018

@marion09 to sa neda pausalizovat. Mne napriklad od nich sedia velkosti ako bezne kupujem v obchode.

marion09
autor
24. apr 2018

@ovrl to dievca na obrazku ma urcite viac cm ako bezne zeny mavaju takze nam by to bolo urcite dlhsie

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cukricek4
24. apr 2018

nie su tam recenzie? a tabulka s velkostami je tam tiez tak si pozri ak si to netrufas odhadnut 🙂

telusikk
24. apr 2018

Pri Bonprixe si treba dávať pozor len na tie veľkosti. Fakt sú tie veci väčšie, ako by mali po pravde byť. Ale inak fajn výber, cena, materiál

marion09
autor
24. apr 2018

@cukricek4 z velkostnej tabulky mi miery sedia na 3 cisla...prsia mam na 36ku,pas na 40ku a boky na 38ku.keby to bolo take jednoduche tak sem nepisem.

majal
25. apr 2018

@marion09 potom 36/38 ti bude stacit, tam sú tie velkosti vacsie

evita_g
25. apr 2018

objednaj obe čísla a čo nesadne, vrátiš

marion09
autor
26. apr 2018

tak,zienky,satky mi uz dolsli....c.36/38 mi je akurat🙂 a ich dlzka pri 165 cm vyske je cca 15cm nad kolena..... ale maju mooooooooc dlhe rukavy takze asi vratim a objednam si nejake ine s 3/4 rukavom alebo s kratkym☹