• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mateřství po 45. Co si o tom myslíte?

10. marca 2014 
@jankatt1971 ať porod dopadne dobře, držím pěsti a gratulka :wink: :slight_smile:
Vítej mezi nás :slight_smile:
18. okt 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak môj poklad mám už doma, Ninka sa vypýtala trošku skôr, ale nevadí, hlavne, že to máme za sebou a už sme od dnes doma.... tak si ju môžeme teraz užívať... všetko je tak, ako má byť... cítim sa skvele a mám kopec energie, hoci nejaké zdravotné problémy ešte sú, kedže som 4 dni po pôrode... :slight_smile:
ale stálo mi to za to... malá je nádherná....
29. okt 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jankatt1971 gratuluju moc :wink:
29. okt 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jankatt1971 , super, gratulujem k dcérke (krásne meno :slight_smile: ) - ked budeš môcť, pridaj potom nejakú foto malej :wink:
29. okt 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankatt1971 tak ať se máte doma dobře a ještě jednou gratulace k holčičce :slight_smile: :dizzy_face:
2. nov 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jankatt1971 Gratulujem, nech ste obe zdravé a spokojné :slight_smile:
15. nov 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
PŘEJI ŠTĚSTÍ, PROTOŽE JE HO MÁLO
PŘEJI ZDRAVÍ, PROTOŽE JE HO TŘEBA
PŘEJI LÁSKU, PROTOŽE JÍ NIKDY NENÍ DOST
VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE A NOVÝ ROK
21. dec 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jankatt1971 Mamina, ako to zvládaš? ja mám 40, 3 deti a som taká nenásytná, že by som ešte jedno prijala....vždy ma to chytá za 5 rokov od pôrodu, keď je malý už trošku väčší, tak túžim po bábätku.... :confounded:
3. apr 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Zdravím vás maminky, tak s odstupom času sa ozývame znova, náš poklad má 16 mesiacov, je veľmi šikovná, našťastie sme zdravé, stále sa kojíme, inak všetko papáme doradu, a ked sa nám nepáči jesť doma, prebehneme k babke, tam sa vždy nájde niečo dobré. Džavoceme, chodíme, beháme, spievame, tancujeme, naše najlepšie hračky sú knižky a mačičky. Skrátka je všetko tak, ako má byť.
Zbožňujem tie moje deti (syn 19, Ninka 1,4 roka)
10. mar 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok