Mávate orgazmus pri samotnom pohlavnom styku?

Ahojte 🙂

tak trosku intimna tema ... ale ... Zaujimalo by ma ci mate alebo nemate problem mat orgazmus pri samotnom pohlavnom styku. Ja som takyto orgazmus nikdy nemala --- stale mam orgazmus iba ked ma partner urobi rukou. V com je problem ??? =-) =-) =-)
misulienkamisa
12. jan 2018
@rdi jasné, tak už toho rozumiem, prečo si to tak napísala 🙂 Inak v tomto mám aj ja šťastie. Aj môj je taký! Normálne si ma nabláznila, že mám chuť ho vyskúšať a objednať si ho 😃😃
erika_smile
30. jan 2018
Ahoj @rdi 🙂 Mohla by som ťa trochu pootravovať a spýtať sa ťa na ten gélik, ktorého fotku si sem pridala? Ako dlho ho už používaš? A aký máš názor naň?
rdi
12. feb 2018
@misulienkamisa a co ti v tom brani? Je pre teba moc drahy, alebo??

@erika_smile ahoj🙂😉 Neotravujes ma, toho sa bat vobec nemusis. Uz ho pouzivame nejaky polrok, dost dlho. A cim dlhsie ho pouzivame, tym to je este lepsie a to fakt🙂 Mam velmi pozitivny nazor na voluptu+. Nam vyhovuje a super je hlavne to, ze mavam pri kazdom pohlavnom styku orgazmus, co som predtym neprezivala. Ty mas nejake taketo problemy taktiez?
erika_smile
6. mar 2018
To som rada @rdi 🙂 Nerada to píšem, ale áno, mám problém, že orgazmus väčšinou len hrám pred mojím partnerom. On o tom nevie, lebo sa mu to bojím povedať 😒☹ Nechcem aby sa tým trápil, stačí, že sa tým trápim ja☹ A preto som sa rozhodla ti napísať, keďže som si všimla, že si mala tiež také problémy a že ti na to pomohol tento gél. To je vlastne niečo ako lubrikačný gél? Či má iné zloženie?
rdi
29. mar 2018
@erika_smile rozumiem ta a chapem, ze mu to nechces povedat. Je to dost taka blba situacia, no mozno by bolo lepsie, keby o tom vedel, nemyslis? Ako konzistenciou to vyzera ako lubrikacny gel ale ma o vela lepsie zlozenie a ucinky. Obsahuje: allantoin, arginin, panthenol, kyselinu mliecnu a menthol. Tieto zlozky vlastne vyvolavaju v zene ten lepsi pocit a orgazmus.
sis789
12. sep 2018
Rada by som ti niečo poradila ale ja nemám problém aj viackrát za jeden styk :/

Začni písať odpoveď...

Odošli