Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Medzi nebom a zemou

gladiola25
16. feb 2015

Ahojte, myslíte, že všetko zlé sa vracia? Moja teta sa kedysi nepodelila so súrodencami o dedičstvo a teraz po rokoch prežíva krízu za krízou. Ja mám tiež pocit, že sa to začína teraz stávať aj mne. S bývalým som sa po rozvode nepodelila celkom spravodlivo a tak najprv nič, ale postupne po rokoch akoby sa mi to začalo oplácať, zažívam samé nepríjemnosti. Zdá sa akoby to bola odplata. Je niečo také medzi nebom a zemou?

natalym
16. feb 2015

@gladiola25 Áno platí, dobré aj zlé. Dôležité je si to uvedomiť a ak sa dá napraviť. Ak sa nedá, pokorne prijať.

guinevre
16. feb 2015

@gladiola25 Nie, nie je. Mozno mas negativnu energiu v sebe, a tym padom negativne veci aj pritahujes, alebo si len negativne veci vsimas...

sissy27
16. feb 2015

@gladiola25 no to je to o tých božích mlynoch, že melú síce pomaly, ale iste... a nie je to medzi nebou a zemou, len to proste funguje - v dobrom aj v zlom...

0silvia0
16. feb 2015

@gladiola25 normálna škola života, týmito skúsenosťami sa vlastne učíme, čo je v živote dôležité a čo nie. Všetko sa dá napraviť aj spätne keď ťa ťaží svedomie, tak isto ako tvoju tetu. Takto sa obe učíte, že peniaze a majetok ti nikdy v živote nevynahradí dobré vzťahy, lásku k blížnemu, čisté svedomie, správne nastavené morálne hodnoty a dobré myšlienky.
Ak máš silu a moc napraviť všetko zlé, čo si urobila, urob to a spadne ti kameň zo srdca. Ak sa to už zvrátiť nedá, odpusti sama sebe, ospravedlň sa dotyčnému a začni odznova s tým, že si navždy zachováš čisté svedomie.

nikamonika
16. feb 2015

Ahojte, u nás sa stalo tiež podobné. Babka kedysi vyhodila muža a našla si iného /ten po rokoch odišiel, potom mojim rodičom dala dom a tete ,maminej sestre len niečo málo, teraz tu bývame všetci spolu a babke rodičia nadávajú. Mňa na VŠ nerzobrali, tetine deti áno, onimajúpekné nové bývanie v meste a teto dom je starý a všetci chcú aby som tu ostala bývať. Tetinej rodine sa darí, jej deti sa s nami ani nebavia kvôli tomu nešťastnému domu. Tu si ani neviem nájsť partnera, tetine deti majú, takže asi musím odtiaľto odísť a začať kdesi odznova.Aby som sa toho všetkého zbavila. Aj keď som jedináčik.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli