Merkury market a dodanie tovaru do obchodu

mamickalisticka
22. jan 2021

Ahojte, snáď mi bude vedieť niekto poradiť. 11.1. Som objednala posteľ pre dieťa v MM, dala som si ho vyzdvihnúť na predajni. Dodnes mi neprišiel mail, nedá sa k nim dovolať, stále maju obsadenu linku. Na mojom konte na ich stranke mi stále píše zaslanie do obchodu.. Chápem túto situáciu ale nie je to už veľa? Neodpisuju ani na mail. Je možné že to kvôli korone trvá, písalo že to bude 2 až 5 dní.. 🙄 Prosím dajte mi vedieť, ďakujem.

klip0
22. jan 2021

@mamickalisticka my sme objednali tovar 28.12 a prišiel nam na vyzdvihnutie v predajni dnes

klip0
22. jan 2021

Tiez sme skusali volat, aj polhodinu cakali na linke a nic. No trvalo to ozaj dlho dokopy, ale nakoniec vsetko ok

ivus14gasparka
22. jan 2021

Moja segra objednávala komodu ešte na konci októbra a doteraz jej neprišla 🙄

mamickalisticka
autor
22. jan 2021

@klip0 bože ďakujem! 🙏 Toto som potrebovala prečítať

mamickalisticka
autor
22. jan 2021

@ivus14gasparka 😱😱😱😱 kokso tak to je v zadku ozaj.. Poslednýkrát som odtiaľ niečo riešila 🤬 snáď to dobre dopadne

ivus14gasparka
22. jan 2021

@mamickalisticka s MM je to tak buď to majú na sklade čo je ten lepší prípad alebo to je objednávku a to Boh vie kedy vlastne vyrobia ten tovar

danieli
22. jan 2021

Maju dlhu dodaciu dobu, pri druhej objednavke som ich neodbytne poprosila mailom o urgenciu dodania do obchodu, peniazky maju to je pekne a ja si prosim moj tovar, o dva dni bolo vsetko naporiadku😜

tncka
22. jan 2021

@mamickalisticka my sme zac.decembra riesili sprchac,pred tyzdnom volali ze si ho mame prist vyzdvihnut a doplatit. Pohoda,vsade je bordel teraz,nestresuj,cakaj

mamickalisticka
autor
22. jan 2021

Ďakujem vám všetkým, upokojili ste ma 🙏 keďže som to dopredu zaplatila, tak je to predsa len stres, ale samozrejme chápem situáciu 🤔

misa11111
24. jan 2021

@mamickalisticka jasné že všetko trvá dlhšie, možno to nemali skladom aj keď píšu že majú. Ja som rodičom objednávala a prišlo do pár dní

ardilla8
28. jan 2021

@mamickalisticka ako ste dopadli? Už sa vám ozvali?
Ja som robila objednávku 17.1., vyplatila dopredu a nie malú sumu. A to isté, dovolať sa nedá, na mail neodpisuju. Ľutujem, že som si neprečítala recenzie

jullietka
28. jan 2021

@mamickalisticka s merkury uz nikdy nebudem nic objednavat....objednavala som obliecky trebalo mi surne a trvalo to 2 tyzdne kym prisli. Z kosic to posielali na predajnu do humenneho a z humenneho ku mne domov. Pritom som par km od michaloviec a tam maju tiez predajnu🤦🤦🤦

mamickalisticka
autor
28. jan 2021

@ardilla8 napísali mail že ich mrzi vzniknuta situácia a ze komunikujú s logistickým centrom a dohaduju sa na novom dátume dovozu, no ale to už písali v pondelok a nič zatiaľ, ja som platila 100eur za postel dopredu, objednana 11.1 a teda dufam ze sa mi ozvu.. Som nahnevana a nič neobjednam ani ja.. Poľský šmejd

bukajka_mata
28. jan 2021

Moja skúsenosť s nimi je taká, že na dvere, ktoré mali prísť do 10 dní sme čakali 8 týždňov. Záleží odkiaľ tá posteľ ide, no oni zväčša čakajú až na to, pokiaľ sa im zaplní celý kamión, aby ho poslali

mamickalisticka
autor
28. jan 2021

@jullietka sú to poľskí šmejdi, ja som tiež objednala posteľ pre syna, pretože čoskoro sa narodia dvojičky a chcela som ho dat už do izby, nech sa naučí spať.. No to by som sa nacakala zatiaľ spinká v postielke v izbe a uvidime kde bude potom 🤬🤬🤬🤬🤬

mamickalisticka
autor
28. jan 2021

@bukajka_mata 😱 to som nevedela, ja chápem aj situáciu ohľadom korony a dodávky všetkého ale komunikácia so zákazníkom 0 bodov

ardilla8
28. jan 2021

@mamickalisticka ach, ja čakám na podlahu, lišty, farby, doplnky... Je toho viac. Napísal mi veľmi stručne pán z eshopu (aj to až po mojom atakovaní), že žiaľ, nedorazil koberec, ale žiadne hľadanie riešení, ani len informačný mail o probléme. Písala som aj na messenger, tak sa admin ,,vysmial", že či má volať v mojom mene na eshop, že on s tým nemá nič. Ale dipaltula som na moju hlúposť, neprečítala som si recenzie skôr... Tak snáď to dôjde všetko

jullietka
28. jan 2021

@mamickalisticka tak co sa tyka nabytku tak nic sme nekupovali,ale obkladacky do kupelky aj dlazbu mame od nich. A obkladacky sa zacinaju vymyvat po 3 rokoch 🤦🤦🤦 ale na to nas upozornili a chceli sme ju tak mame 😁😁 ale iba v sprchovacom to robi,inde nie. Ja by som normalne odstupila od zmluvy a ziadala vratenie penazi. A objednat niekde inde a naprv si cez telefon overit dostupnost a az tak objednala

mamickalisticka
autor
28. jan 2021

@jullietka to mi ani nepíšte 😃 akurát v auguste sme robili novú kúpeľňu a máme z merkury úplne všetko 😅 tak uvidíme čo sa bude diať ale naseriem sa 🤬 a čo sa tyka postele, skúsim ešte počkať, aspoň 2 týždne, napíšem tam isto ešte zopár mailov a keď nie tak seriem na nich a budem to riešiť odstúpením.. Ešte som si to dala doviesť na predajňu nech to mam rychlo doma, no 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ blbá som, mala som vedieť že merkury je najpodradnejsi obchod s nabytkom

jullietka
29. jan 2021

@mamickalisticka ono neviem ake mate obkladacky. My mame take vrubkovane a take vlnky mame este cez stred a ta povrchova farba na tej vlnke sa vymyva ale v sprche iba. Ale to je jedno lebo hocikde by sme ju kupili tak by sa to mohlo stat

mamickalisticka
autor
29. jan 2021

Tak mi odpísali z merkury že objednávka bude realizovaná do konca 7.kalendarneho týždňa (od 15.2.do 21.2.)takže skoro mesiac a pol po objednaní, snáď to je už konečný dátum 🙄

leeo
29. jan 2021

sa necudujte, kedze fungovali aj ako normalny obrovsky hypermarket s celkom v pohode organizaciou tovar-klient-obsluha a zrazu museli prejst na vydajnu cez telefon. Viete aky napor teraz tam je? Proste tie masy ludi, co si tam chodili osobne musia riesit cez tel. Oni za to nemozu, robia co mozu. Cely svet je teraz hore nohami.

mamickalisticka
autor
29. jan 2021

@leeo ja tomu verím, ale poistiť si aspoň komunikáciu s klientmi mohli, myslím že by to išlo lepšie.. Keby sa aspoň ozvú alebo aspoň dvihnu alebo odpisu na mail. Alebo mohli na stránke napísať nie doba dodania 2 až 5 dni ale 28 a viac, verte mi, bola by som oveľa pokojnejšia. Teraz som veľmi šťastná že viem že mi to doručia, vôbec nevadí že o 3 týždne..

ardilla8
29. jan 2021

Dnes som si bola vyzdvihnúť objednaný tovar, keď som im napísala, že budem chcieť odstúpiť od zmluvy, pokiaľ nebudú komunikovať, všetko sa pohlo, začali odpisovať na maily. Ale nikdy viac. Držím palce

leeo
29. jan 2021

@mamickalisticka to verim

angel993
29. jan 2021

@mamickalisticka ja som objednávala začiatkom januára, prišiel mail že do 5 dní to dodajú. Samozrejme nič neprišlo. Po 2 týždňoch prišiel ďalší mail, že do 4 týždňov dodajú. Zatiaľ ani obraz ani zvuk. Predtým som od nich objednávala často a vzdy dodržali termín.

mamickalisticka
autor
29. jan 2021

@angel993 tá komunikácia je hrozná, ja to nechápem.. Ja verím že toto dodržia už, síce mi to neponáhľa, ale tak zaplatila som dopredu, tak by som tiež očakávala komunikáciu na úrovni.. Nechcem ich naháňať, chápem situáciu ale uz len ten eshop je cely pomotany, nemajú tam ani info či to maju na sklade v predajni alebo treba čakať na to z Poľska a hlavne že doba dodania 2 až 5 dni 🙄

angel993
30. jan 2021

@mamickalisticka presne, komunikácia je hrozná, tiež mi to nesúri, ale chystám sa im napísať šťavnatý mail

mamickalisticka
autor
30. jan 2021

@angel993 do nich! A poriadne. Keď to inak nejde

darinka184
15. apr 2021

Prosím vás pekne mám tdn istý problém 2 mesiace mi nik nezdvihá ....prv mi odpisala ,že už je na sklade tovar a už zrazu zas nie je .....pretelefonovaný kredit ,nervy fuč a neviem čo ďalej ......nikdy už neobjednavajte neposielajte peniaze do predu ! Najhorši supermarket .