Mesačná dcérka a jej čkanie

evian78
28. nov 2011

Ahojte, trápi nás čkanie, ktoré niekedy trvá aj 20 minut, viem že to nieje dobré ale niekedy nezaberie ani ked si ju priložím a napije sa mliečka - zaberá to iba občas. Neviete čím to môže byť spôsobené a ako tomu predísť alebo to čo najrýchlejšie ukončiť? Ďaujem za pomoc 🙂

ivi163
28. nov 2011

Ahoj, moja Lucka ckala uz v brusku a zostalo jej to do teraz.Nic sa nedeje. 😉 Vacsinou pomoze par hltov mliecka ak nie prejde to same do 10 minut urcite. Ja som si vsimla ze je to miernejsie ked lezi a nie ked ju drzim na rukach v zvislej polohe.

evka4
28. nov 2011

@evian78 deti ckaju bud preto, ze im je zima, alebo su prejedene, alebo ckaju len tak. moja dcera ckala v bruchu kazdy den niekolkokrat, ostalo jej to doteraz a to ma uz 14 mesiacov. ked som vylucila to, ze jej je zima a ze je prejedena, tak ostalo len to ckanie bez priciny, tak to proste neriesim 🙂

tereza123123
28. nov 2011

ahoj moja lekárka povedala že deti čkaju lebo im obsah žaludka potlačí na bránicu a to vyvolá štikutku ... že im je zima to je len povera.. tým že jej dáš mliečka jej nepomožeš lebo to obsah žaludka len zvačší náš malý čká aj 3 krát denne a pomože len to ak ho položím a nechám ho rozplakat... je to drsné no za 20 sekund je po štikutke :D