Je čkanie príznakom tehotenstva?

28. júl 2021

Moze byt ckanie príznak tehotenstva? Začalo sa vam castejsie ckat ked ste otehotneli?

petamich
28. júl 2021

nie 🙂

ankare
28. júl 2021

Nie

danielahamar
28. júl 2021

nie, ale je to príznak, že možno máš reflux😀

irusa
28. júl 2021

@danielahamar no minule tu bolo, že hnisavá vyrážka na pošve ako znak tehotenstva a teraz čkanie

danielahamar
28. júl 2021

@irusa já neviem, sem sa dostane ozaj hoci aký pacient😲😂

autor
28. júl 2021

@danielahamar otazka-odpoved.. ci podla seba súdim teba?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielahamar
28. júl 2021

samozrejme, pre nás všetkých slnko svieti 😉

elizabet173
28. júl 2021

@danielahamar prave rozmyslam, ci nie je moj partner tehotny, vcera sa mu ckalo 🙂

julie19
28. júl 2021

Nie a myslím ze cele tehotenstvo sa mi nečkalo, aspoň si nic také nepamatam 🤷‍♀️

barus26
28. júl 2021

toto sa vážne opýta dospela žena ?

autor
28. júl 2021

@barus26 mam 12

ikonica
28. júl 2021

Ja som cele tehu pregrgala 😁

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
s_a
28. júl 2021

@beata_k 😂😂 tam su tiež už len starci a nedá sa tam registrovať 😀

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
3vita
28. júl 2021

Áno ale musí sa ti začať čkať presne dve hodinky po sexe inak to nemá žiadny význam.
No a teraz vážne, bež radšej pomôcť mame poumývať riad.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
28. júl 2021

Keď reálne máš 12, na čo sa pýtaš takú otázku? V tvojom veku dúfam ze sa neobávas, že môžeš byť tehotná 🙉🙉🙉.. Lebo ak áno, tak to je dosť problém

kkovacovak
28. júl 2021

Akože robia si tu z teba srandu ale ja som mala prvý priznak taký že mi dva týždne vkuse pulzovalo viečko 😄 a tiež mi priateľ hovoril že mi šibe ale ja som vedela že to nie je normálne a aj tak bolo 😄 Takže kľudne to môže byť aj toto 🤷‍♀️ Ale skôr treba uvažovať realisticky a hľadať príznaky inde a čakať na test. Lebo žena si vsugeruje hoci čo.

jaskolka
28. júl 2021

@kkovacovak autorka, alebo autor má údajne 12 rokov, čiže pochybujem, že to hľadá pre seba (dúfam, že nie) a okrem toho, skutočne mykanie viečka bol priznak tehotenstva? Nebolo to skôr, že náhodné v tom období si to zaregistrovala (ako hocikedy predtym) len potom si to spojila s tehotenstvom? Lebo práve vtedy si bola proste tehotná? Veď to by hocičo, aj modrina na nohe, alebo mykanie svalom na ruke mohlo byt priznak tehotenstva.... Lebo práve v tom období sa prihodilo...

sirka9
28. júl 2021

@petamich ahoj, ty ako? 😅

petamich
28. júl 2021

@sirka9 ahoj ahoj 🙂 ja uz to mam za sebou a uz mame doma Miska a kedze nam ho nedodali s manualom mame co robit s muzom 😂 maly je supersky, krasny (to ale asi povie kazda matka), len teda bol kusok vacsi (4.5 kg), tak cesta von bola zaujimava mam tolko stehov, ze cicmanska vysivka sa moze schovat - ked si konecne budem vediet sadnut, tak to vytesnam 🥴

3petka
28. júl 2021

😂 pobavila som sa. Riadne....... 😂

mess123
28. júl 2021

@irusa hnisava vyrážka na pošve 😃 nevravím že to je znak tehotenstva ale už som tu videla v diskusiách čítala že viac žien to tak malo 😃 ale toto čkanie je ozaj moc 😂

sirka9
28. júl 2021

@petamich nooo, tak gratulujem teda. k Miškovi aj k výkonu. ono taká čičmanská výšivka je fakt drahá, takže keď máš ešte niečo lepšie .... 😝 užívajte. ja ešte do decembra vydržím :D

kkovacovak
28. júl 2021

@jaskolka aha to som si nevšimla že má 12 😄. Začalo mi to týždeň po oplodneni a bolo to tak intenzívne že už mi to neskutočne prekážalo ani som šoférovať nemohla. V živote som to nemala a hlavne 24/7. Potom to vymenili iné príznaky. Neviem proste cítiš že to nie je normálne a niečo sa s tvojim telom deje 🤷‍♀️

domka222
28. júl 2021

Za chvíľku bude príznak aj dýchanie 🤦‍♀️

christinka1
28. júl 2021

To ako ozaj??? 🤦😂😂 Jasné inak to je hneď úplne prvý príznak tehotenstva čkanie a potom po čkaní prichádza popŕdanie... Ak začneš aj prdieť si na mil.% tehotná

queen16
28. júl 2021

No to vobec🤣🤣🤣🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre