Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mimado
25. júl 2009

Ani som si neuvedomila ze je to mesiac ☹ . Mne sa to zda uz velmi, velmi davno ☹ .
Pozrela som tie linky, vcera som natrafila tiez na to video/foto s Lizou Marie Presley.

Mirush tie oblaky -wau parada.

No padam, pozeram "snezenky a machri po 25 rokoch" ale teda nic moc 😒
Dako ma to uspava 😀

arleta
25. júl 2009

No téééda, tie oblaky...najprv som si povedala, že blbosť, ale tá tvár tam fakt bola, myslime asi, že to bola naozaj rozlúčka...

Toto tu už bolo? Myslím tú prvú časť...
http://www.youtube.com/user/DAZZLERILLUSIO#play...

arleta
25. júl 2009

Miruš, nevieš niečo o tej rezolúcii 600?

dadulik
26. júl 2009

arleta, o com to tam mike hovori ? 😕

dididi30
26. júl 2009

ahojte

vcera uz bol mesiac ☹ 😔 ako to rychlo zbehlo, joj este tu mohol pobudnut, chudiatko 😢

sticker
26. júl 2009

Ahojte 🙂 Veru nejako rýchlo to ubehlo ten mesiac ☹ A ešte stále nie je pochovaný 😔

mimado
26. júl 2009

Ocenenie MJ. Konecne clovek cita nieco krasne.... Skoda ze sa toho nedozil ☹
http://www.cas.sk/clanok/125261/video-michaela-...

dididi30
26. júl 2009

juj a ten oblak je svetovi 😵
joj zimomriavky po tele mam, co ste tu pohadali, paradne linky 😵
tiez si myslim,ze sa dosiel rozlucit, ja tomu verim 😉 😵

tak teda oberova matka je aj matka toho najmladsieho? to sa dalo cakat, teda snad je to pravda 😵

dididi30
26. júl 2009

mima o tom oceneneni som citala asi pred hodkou 😵 , on to tak byva, ze vacsinou su ludia oceneni az po smrti, no skoda, ved kolkych milionov sa vzdal v prospech chudoby 😎 🤐

arleta
26. júl 2009

Ahojte, veru, je to už mesiac....Mohol veru ešte žiť aspoň kvôli deťom....
Chcela som napísať, že myslime si, že to bola rozlúčka s tými oblakmi...
Dadulik, nerozumiem všetkému, pozerala som na tie nemecké titulky, tak len koľko viem, tak voľne preložené... dúfa, že čoskoro pominú tie hzorné čacsy, že nie je kriminálnik, že má deti rád, pomáha im, že podstúpil traumatizujúcu prehliadku na polícii, fotografovali jeho pohlavné orgány, tuším aj kožu- to vitiligo, a zle to pomenovali, niečo hovor aj o liekoch, ale to nerozumiem, tak ak bude čas, pozriem to so slovníkom, alebo ak by sa Miruš chcelo 😉 😉 😉 , úprípradne ma poopraviť....
A na záver cituje bibliu ohľadom detí, ďakuje priateľom a fanúšikom za podporu...

My dnes ideme niekam do prírody, ešte neviem, kam, slniečko sa ukazuje 😎 , tak zatiaľ...

dididi30
26. júl 2009

inak sila, kde vsade sa objavil mike, teda uz len ako spomienka, ci duch ci ako to nazvat 😎 ja tomu verim,boze ved takmer celeho sveta sa to dotklo ☹ teraz po nom ostala taka velka diera 😔 , snad jeho deti nieco rozbehnu, kusok z neho 😵
ale aj tak tie oblaky su hadherne 😎

inak sila, ako ten lekar v nom nechal tu ihlu toho sajrajtu, pre toto mikovi zlihalo srdiecko 😔 😢 toho lekara zavesit do prievanu, za vajcia, nech trpiiii 😠 😝

dididi30
26. júl 2009

arli takto ho nafotili ,este aj genitalie? 😖 este mozu byt radi,ze ich za toto nedal zabasnut 😠 , si myslim,ze mu to bolo aj jedno po tolkych obvineniach a tie priblbe poznamky , spal si s tym a stym? joj nadavala by som tu 😠 sak len dufam,ze tym co mu poublizovali sa stane este horsie ako jemu 🙄 😠 som hnusna?? nech 😝

mimado
26. júl 2009

Didi sa tu smejem ako by si musila toho podliaka doktora 😀 😀 😀 😀 , ale nic ine si nezasluzi 😠 . Pre jeho nedbalost , ako to skoncilo 😠 😠 😠 😠
Co sa tyka ,ze ho fotili naheho, o tom som citala aj ja, ze prosil ich aby sa nemusel vyzliect, velmi sa hanbil, ale musel.... Ze ten chalan co ho obvinil, tvrdil ze mal obriezku a NEMAL !!!!! Teda vymyslene obvinenie. Aôle kvoli nemu kolko potupy si musel uzit 😖 .

Tu je ten clanok http://www.pluska.sk/jackson/jackson-mal-z-preh...

mimado
26. júl 2009

Nie musila, ale mucila ... 😝

dadulik
26. júl 2009

boze, to vyzlecenie a fotenie muselo byt pre mikeho strasne potupne 😔 neviem, si to ani predstavit, ako sa musel citit 😢

dididi30
26. júl 2009

ale tej platike tela , tomu neverim 🤐 to su dristy, ze si vybeloval , to hej....vsetko zacalo jeho koznymi problemami a tiez popaleninami,tazke to nebolo kvoli otcovi, skor si myslim,ze sa nechcel otcovi podobat, ale spravanim 😝 😉
nech sa strcia do zadku, ja veirm mikovi, ja ho nedam!! 😠 😀

sticker
26. júl 2009

Neskutočné poníženie 😔 . Nič v zlom, ale toho chlapca, čo obvinil MJ, že ho zneužíval, by som...... 😠 😠 😔 Strašná zlosť do mňa vošla, keď si predstavím, ako ich prosil a aj tak sa musel vyzliecť! Pred cudzími ľuďmi!!! A ešte si ho detailne obzerali 😔 😢 . Hlavne, že jeho sestra jednoznačne tvrdila, že "áno je vinný"!!!! Škaredé slová sa mi derú na jazyk 😔

dididi30
26. júl 2009

pustiie si mtv hits, davaju jeho piesne, no asi kvoli tomu mesiacu po ☹ 😔 , super naladicka 😵

jani, no my by sme im dali,ze? 😠

mimado
26. júl 2009

Didi na akom MTV je? Mame 4 programy MTV , ale nic som nenasla 😖 . Alebo je v dakej hitparade?

dididi30
26. júl 2009

mimado proste mtv hits, nic ine tam nieje napisane....stale tam hraju mikeho 😵 mne je tak smutno, ked ide po mala pesnicka, myslim na to, ako mu ublizili .....a on tak krasne spieva, od srdca........boze, preco su ludia taki .. 😠

dididi30
26. júl 2009

prave ide tato!

https://www.youtube.com/watch?v=ST1-aeN869w

dobre im tam dal! 😝 😠 😎

mimado
26. júl 2009

Tak to je este asi dalsia stanica a tu nemame 😒 Tak by som si este pozrela jeho hity..... Po pohrebe som pozerala 40 jeho hitov, boli aj take co som uz naozaj roky nevidela...

Mne sa vzdy tlacia slzy do oci, ked hraju Heal The World , spomeniem si na pohreb ☹ , aj ked to bolo nadherne, proste uz vo mne tato pesnicka vyvolava smutok. Vzdy mi naskoci husia koza ked ju pocujem .

dididi30
26. júl 2009

mima, mne tak isto, staci hoc jaka pesnicka a mam zimomriavky, stale nad nim rozmyslam, aj ked idem spat...
vcera sme boli na kolotocoh , zdrazali sme sa tam asi 4 hodinky, bolo tam vselicko , okrem kolotocov..a cely cas tam hrali od MJ piesne, dokonca zive kapeli spievali jeho pesnicky a mali aj biele rukavice, nadherne 😵

sticker
26. júl 2009

Tá ženská čo sa tam na neho vrhla 😅 😝 😀 Koľko to chceli 😀 😀 😀

sticker
26. júl 2009

Inak ten klip je perfektný 😵 MJ tam tancuje "celý". Úplne sa ponoril do tej hudby - vidieť, že ho to baví. Neviem to ani opísať...

michelka12
26. júl 2009

Ja milujem MJ odjakziva🙂. Mala som ist na jeho koncert, ale bohuzial:(. V GB mam kamosa, co sa s nim parkrat osobne stretolv ramci prac. veci a bolo to take ine poznanie, pocut o MJ od niekoho, kto ho zazil nazivo.
Zbieram o nom vsetky info a sledujem dianie. Je to velka skoda, ze zomrel:(.

dididi30
26. júl 2009

no ja sa o neho tak podrbone zaujimam az teraz 😒 som hrozna 😎
ale zas pocuvala som ho od strednej, tak trochu aj povinne, lebo som chodila na diecensku a same baby , no a niektore ho straaaasne uznavali, dokonca sme ho mali ako pozadie na stuzkovej, teda jeho piesne 😵

ano , tanecnik bol jedinecny, ako aj spevak, ci ako clovek, darmo kral je kral 😎 😵

penny13
26. júl 2009

Baby, to čo za škaredé veci píšete? ☹ Chudáčik, ako ho nútili.
Mirush - moja sestra si to uvedomila asi ako prvá 😉 😒
Inak Lucka si myslí ,že keby ho neobviňovali, tak by nezačal brať lieky a stále by žil.
Mike bol proste ,,iný" a preto si do neho viac zaprdali ako do iných

mirusch
26. júl 2009

Ahojte, no vidim, ze ste sa dnes dobre rozbehli 😀 Idem kuknut na tie linky, co ste hodili. Ja viem, ze ste nahnevane, ved kto normalne rozmyslajuci nie je....Nech si len ti, co hovoria zle predstavia, ako by im padlo, keby ich niekto nepravom obvinil a oni sa museli pred policiou vyzliekat dohola. A inak, pri tomto druhom procese, Michaela tak zdrapli, ze mal velikansku modrinu na ruke, zviazali mu ruky, kurnik, ako sa vola to zeliezko... 😅 a potom M. rozpraval, ako musel ist na vecko, tak ho tam odviedli, zavreli a drzali ho tam 45 min., smrdelo to tam a oni sa len skororadostne pytali, ci je to ok, ci vydrzi ☹ A on, ze je to ok. Tak a za toto ich neudal. Kludne mohol. Ved to je voci ludskym pravam. Svine. Uf. Prepacte. Nema zmysel sa rozculovat, lebo iba sa nam negativna energia vrati. Nevieme, ako to vsetko s nim bolo. Ale len si predstavte, ze bol fakt nevinny. Kolko strasne vela nespravodlivosti musel ten clovek znasat.

V tom videu, kde M. rozprava v cervenej koseli, to bolo k prvemu obvineniu. Hovori to, co aj Arleta popisala. Ze sa nebude obhajovat vo vsetkom, co voci nemu bolo povedane, pretoze mu jeho pravnici povedali, ze toto nie je dobry sposob, ale ze par veci povie. Ze ano, bol zavisly od liekov, pretoze mal velke bolesti po tych popaleninach a potom sa stal zavislym. Ale ze bolo vyjadrenych vela otrasnych vyjadreni o nom, ktore vobec nie su pravdou. A ze bolo velmi ponizujuce, cim musel prejst (fotky jeho penisu, zadku ... vsetko vymenuva) a dufa, ze to rychlo prejde. Ze ho nemame brat ako kriminalnika, pretoze je nevinny. Ze sa mu vyhrazali, ze ak nedovoli tie fotky, tak bude mat problem. Ze to bola nocna mora, ale urobil to, aby dokazal svoju novinu. A ak je z niecoho vinny, tak z toho, ze dava vsetko, co moze detom, aby sa mohli tesit z detstva, ktore on nemal. Cituje tam to s Biblie, kde Jezis povedal...nechajte deti prist ku mne....atd. A ze on si nemysli, ze je Boh, ale snazi sa byt ako on.
A potom este s Oprah Winfrey spomina, ze vsetci sa staraju ci si on bieli pokozku. A co potom vsetci tie miliony ludi, co sedia na slnku a snazia sa stmavnut, aby boli ini ako su? O to sa nikto nestara....
Inak, mal uplnu pravdu. Aky je v tom rozdiel? Tiez sa snazime zmenit farbu pokozky...

mirusch
26. júl 2009

Penny, mas pravdu, co si napisala.