icon

Milovníci levandule

avatar
artina009
8. aug 2020

Kto ju nemiluje? 💜💜💜

Milovníci levandule
avatar
marlenka222
8. aug 2020

@artina009 a čo ako teraz?

avatar
sona96
8. aug 2020

@artina009 mne vlastne celkom smrdí. Som rada, že už vychádza z módy.

avatar
nenne27
8. aug 2020

Mam jej vela, urobila som si levandulovy olej, vrecuska, tinkturu a s octom= cistiaci prostriedok😉

avatar
acer11
8. aug 2020

@artina009 aaaa ideme "nenápadne" predávať

avatar
lauriema
8. aug 2020

@artina009 Mne nevadí ale hotová z nej niesom

avatar
wetsel
9. aug 2020

Teraz som robila prvýkrát levanduľový sirup a bol super. Inak ju dávam do vreciek a do skríň 😉

avatar
marca12
9. aug 2020

Mne teda smrdi,ususenu nemozem ani citit,ale v zahonoch je krasna,tam ju mam rada. Ale vyrobky z levandule nie