• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
cauky,cauky a vy papate?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ja papam pomelo mnaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

AHoj bernusik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ty menis pracicku??No,toto to su mi novinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. feb 2009 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj cipsulienka ja uz som dopapala...ale dala by som si este pomarancik a bananik....

chcela by som zmenit, uvidim ci sa mi to podari...ale kedze su tu tie krizy no neviem neviem ci sa mi to podari...
1. feb 2009 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj chrumík.. :grinning:
berni však na fotke sme rovnaké.. :slight_smile:
krasul ale už to nepreháňaj hej?
1. feb 2009 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vcera co tu dala didusa link,tak som sa nevedela odtrhnut od citania :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. feb 2009 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pomaranč som už zjedla bernuš a banám bude večer :grinning:
ahojte žienky!..........ja papám hrozno mňaaaaaam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nejak mi poslednú dobu veľmi chutí jesť,neviem čím to bude!? :dizzy_face:
autor
:confused: :confused: :confused: :confused:
1. feb 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no cips aj ja som včera tak čítala :sweat_smile:
mimkusik no uplne vyzerame na fotke rovnako mne tam trci ritulka a tebe kosticky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

cips aky link?
mimuš,veď už je večer :confused:
krasuliak čomu sa tak divíš? ha?
1. feb 2009 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie didusa,ale dici sorkyyyyyyyyyyyyyyyy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

mimus,nie som chrumka :angry: :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj zun...
cipsus mas dajaky chaos v tom....
1. feb 2009 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
si Vas mylim podla fotiek mimi,bernus,fakt pozujete rovnako :wink: :wink: :wink: :wink:
1. feb 2009 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vidis mim aj cipsi hovori ze pozujeme rovnako, ale nepovie ze vyzerame rovnako, lebo ty si ako palicka a ja som ako gulka :angry:
1. feb 2009 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak u nás v ke sa fotí len týmto spôsobom :grinning:
1. feb 2009 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie bernus nemam v tom chaos,prave naopak mam v tom uplne jasno,len neviem co sa mi pomylili mena :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
mimus tak to bolo dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: normalne sa rehlim ako pes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hej ani si sa nevošla do záberu a nosíš bombarďáky :grinning: :grinning: :grinning:
mimus no teraz nosim fakt skoro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2009 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neverííííííííííííííííííííím ukáááž :grinning:
1. feb 2009 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bernus zle si to vysvetlujes,mimi je iba vyssia :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2009 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a este k tomu aj bodkovane.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2009 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cipsus chcem tomu tiez verit... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2009 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak to fakt neviem či som vyššia ja abo berni :confused:
1. feb 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no s tymi tvojim 65 kilami,musis byt naozaj tlsta fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,urcite si ako palicka a tu nas klames :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
asi rovnako nie?
neviem nevidela som Vas,len podla foto sa mi zda mimusa vyssia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2009 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale kaslat na vahu hlavne ze sme zdrave :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2009 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok