• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
moj nosi boxerky :wink: :wink: :wink: :wink: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
1. feb 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cispi no presne :grinning: :grinning: :grinning: ja som raz videla take panske tangace a na predu mali taky navlek na pipika ako slon s chobotom :grinning: :grinning: ale asi by mi to krasuliak otrepal o hlavu :grinning:
1. feb 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni aj to iba za lizatka nie? :grinning: :grinning: lebo ja som len za lizatka ukazovala :grinning: :grinning:
1. feb 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj tiez boxerky

a krasulka s tym slonikom myslim ze by ma tiez vyhodil von oknom aj so slonikom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nepáčia pán. tangy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kosice zase vyhrali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bleeeeeeeeeeee,muzske tangace,to by si moj nenavliekol ani za milon :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
autor
ja ti dam tangaaaaaace bleeeee fuj a este aby sa mi to do ritky zarilo??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry:

nikdy to nie je pre chlapov fuuuj no som znechutenyy jaaaj ble ani mysliet
1. feb 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdde zase vyhrali?
tanga?no ten kto ma dobry zadok ...dala by som si povedat....ale nie ze by to nosil cez den ale doma len tak pre zabavu... :grinning: ale boxerky su tiez sexi.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
milion som chcela,ale ved vy viete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: javascript:addEmoticon(':sweat_smile:','vBody')
cipsi ale je to aj riadne smiesne ked som to videla na obrazku :grinning: :grinning: :grinning:
no Kosice - Zvolen 5 : 3 :sunglasses:
1. feb 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš krasuliak a my tak trpíme /občas/ :slight_smile:
1. feb 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete co najradsej mam ked je nahy na to nemaju ani tangace ani boxerky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul,to si viem teda predstavit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
BERNI aj slovan vyhral :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: 5:1
mimus no ja teraz o tangacoch mozem iba snivat :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale snad aj k tomu sa dostanem po nejakom case po porode :grinning: :grinning:
KRASULIAK Slovan prehral predvcerom s Kosicami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak ale byby to maju radi a neprekaza im to tak ved kolke z vas nosi tangace?? hm?? :frowning2: :frowning2:
Ked som bola doma a vesala som spodne pradlo,tak moja babka,ze pane boze to ako mozes nosit take spagaty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
neboj krasulka, krasuliak ti potom kúpi a bude promenáda
1. feb 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
berni sak uvidime v play off potom mi napis!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

krasulka neboj za tri mesiace budu tangace a krasuliak bude opat happy :grinning: :grinning:
1. feb 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus nahodou krasuliak ma dobry vkus :wink: :wink: on mi vie vzdy najlepsie poradit aj s oblecenim v obchode :slight_smile:

cipsi ze spagety :grinning: :grinning: :grinning: Ale niektore tangace su velmi nepohodlne..ale nietore nie.
1. feb 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuliak všetko je prvý krát..
cipsi no to si ten výraz viem predstaviť..moj keď vešia na sušiak tak to len prehodí a povie že to sa nedá zavesiť :grinning:
1. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby srat na tangace..ale keby ste videli ake ja mam velke cecky...nasla som plavky v sufliku a som si ich primerala a zrazu sa mi take pidibikinky videli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mimus sa tes, pockaj ako ti narastu kozy teraz v tehu, min. o dve cisla rataj.
1. feb 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no sak uz mam nieco pre teba vyhliadnute :wink: :wink: :wink: juuuuj budes sexi
mimus sa vynajde aby vesat nemusel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
krasuliak tentokrat patri prve miesto nam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
krasulka ja nič nespochybňujem
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok