• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
cauky misi,

mala sa este neukludnila od vcera :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,betarka mala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. feb 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak nely,riadne im to stupa ani sa nenazdame a uz misi s krpcekom budu na porodnom stole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a o krasulke samoska ani nehovorim ta uz je tam jednou nohou :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha..v podstate nebyvala si daleko...a co ked niekedy tvoje dievcatko bude u babky..v sobranciach...a moj chlapcek bude u manzelovej tety v sobranciach...a sa spoznaju..atd atd.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by bola riadna nahoda :wink:
5. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely... uz aby tam bolo aspon 38 :grinning: ti poviem ze tie kopance uz niekedy pekne bolia... :slight_smile:

cipsy...teraz asi uz zaspala,..dufam aspon natrosku :zipper_mouth: pssssssst :grinning:
5. feb 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici,,,to by mala musela ist do baru do Sobraniac bo my byvame 8km od SO... a nahoda to nebude ...lebo dufam ze sa niekedy stretneme s babatkami v SO...ked tam budes :slight_smile:
5. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi tak nerob ziadne pohyby a netukaj do klavesnice aby si ju nezobudila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,inak to je sradna,ze este aj babatko v brusku musime uspavat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre zlatinka moje padame do toho Lidl,zatim pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi veru...

mishi viem si predstavit hehe :grinning:
neboj nic, za chvilku bude mala na svete :grinning: :grinning:

idem ja daco uvarit asi a dat prat...tak sa lucim papa
5. feb 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, Nelusik, vsetko naj k meninkam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Veronika proste Nika :slight_smile:

Cipsi aj mne Michal volal ze ro rana im tam nasnezilo, pekna haluz...ze v Irsku sneh :grinning:

babule, tak som volala o vysledky na krv kvoli epiduralke a ze mam zvysenu hranicu zrazanlivosti :cry: zajra musim ist zas dokimu ze nejake injekcie ci co mi musia dat a na epiduralku mozem zabudnut lebo hrozi tromboza :frowning2: :frowning2:
5. feb 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka fiha..tak to som ani len netusila,ze aj to moze byt..

misha..to mas jasne..a kde presne v sobranciach?teda okr. sobrance..ale dedina?ked nechces pisat tu..tak napis do ip...
idem si lahnut,dajaka som unavena:slight_smile:
5. feb 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici no pred porodm tyzden, dva, beru na to krv..prave kvoi zrazanlivosti..a mna by ani nenapadlo ze to budemmat zle..ale co sa da robit. Bru noc :wink: :wink:
5. feb 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraulik dakujem pekne :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul a nevedia ti pichat injekcie na riedenie krvi? viem ze kamoske to pichali dva tyzdne pred porodom prave koli epiduralke a vpohode
5. feb 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely asi budu, kazala mi sestricka zajtra pist ze co povie doktor, tak som zvedava. Som sa na tu epi spoliehala :grinning: Ale som rozmaznana co?
5. feb 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul zvldnes to neboj, ono by si tak ci tak setko citila :wink:
5. feb 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely všetko najlepšie k meninám..
ja som sa najedla tak idem lehárovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem mimi :wink:
5. feb 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fu ha aby ste sa tu nepretrhli :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

Tak ja mam upratane,navarene od vcera,takze supis :wink: :wink: :wink: :wink:

Dnes tu je nejako ticho :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Krasul,neboj zvladnes to aj bez epi,kdyby neco :wink: :wink: :wink: :wink:

Krasuliak aj u vas je sneh??Vcera vecer uz nebol iba taka cvachtanica a dnes je to vsetko zamrznute :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Vcera som chcela ist behat a hned som sa vyrubala na schodoch,tak som sa s usmevom otocila a bolo po behu,strasne sa smykalo na tej clapkanici :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
6. feb 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsi..ta načo behať? ber korčuleeeeeeeeee :grinning:
6. feb 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau mimus,

nemaj bojas aj korcule som si kupila este v sep.sa mi zda,na tie sa chystam ked bude teplejsie a hlavne bez snehu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj cipsi ale ja myslela na ľad :grinning: , moje kolieskové budú teraz oddychovať :sweat_smile:
6. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,akosi mi nezapaluje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta zato som vravela bo si sa zrúbala :grinning: .....a ty už len čakáš kedy vytiahneš nové čo???? :grinning:
6. feb 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som na nich korculovala,ale nie vela mozno tak pat krat,tak su ako nove.Tesim sa ason trosku pobybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jasne, len nech vám neprší ako to tam zvykne byť :sweat_smile:
6. feb 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok