• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
krpcek... moja mama hovori ze keby sa narobil chlapcek tak kupi modre ponozky a hodi ich do praci s ruzovymi vecickami...a uz budu modre :grinning:
7. feb 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska neprovokuj aj ty. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo skocim este niekam do krcmy. ale na disco, mozem tam rovno zavrtet tym velkym bruchom. :grinning: :grinning: :grinning:
*pracky
miska tak ale to bude potrebovat take co budu dobre pustat farbu. :grinning: :grinning:
7. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam zmisla berni a krasulka? vyzieraju chladnicku? :grinning: :grinning:
7. feb 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak činááák to isti s tymi ponozkami... :slight_smile: neviemkam zmizli ale aj ja by som si nieco dala ale nemozem bo zase bsy som pre zahu v noci nespala :angry:
7. feb 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska ja v poslednom case riesim problemy so zahou tak, ze kazde rano a kazdy vecer tesne pred spanim si urobim teple kakao a pomaha mi to. :slight_smile:
7. feb 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu, som sa presuvala do postele a bola som est ena vecku a zuby umyvat :slight_smile:
7. feb 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krpcek...mne uz ani to mliecko nepomaha ...fakt len tie pukance... :slight_smile:
7. feb 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni vyziera kolacik a nepodeli sa :slight_smile:
7. feb 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krasulka co nam povies? :grinning:

miska tak ty si strateny pripad. :grinning:
7. feb 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha, mne uz zaha presla..asi ako mala klesla dole..ale som si s tym vytrpela vam poviem..som vracavala kyselinu normalne...

A inak ani dici tu neni, prisiel jej drahy domov tak kasle na konika :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. feb 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek...este nie este su tu pukance ked uz aj tie prestanu ucinkovat potom na zaradia mozno do aktov X :grinning:

idem uz sa pritulik k muzikovi... papa
7. feb 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici asi obdvuje kocik. :grinning: :grinning:

tak papa misi.
7. feb 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som citala na mojejsvadbe prispevok od nejakej zenskej, co jej restauracia uplne posrala celu svadobnu hostinu - chudatko.
7. feb 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishka dobru nocku :slight_smile:

no dici uz vyvaza po byte plysakov :grinning: :grinning: :grinning: ja som tak medveda zabalila do zavinovacky :grinning: :grinning:
7. feb 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka :grinning: :grinning: :grinning: ja sa toho uz tiez neviem dockat. :sunglasses:
7. feb 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek ja by som isla aj dnes..uz fakt mam toho dost.. a u nas vo februarovkach sa rodi o 106...uz viac ako polovica je odkinderkovana. :slight_smile:
7. feb 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co? uz tam vela? ved je len zaciatok mesiaca. :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
7. feb 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som fakt dementna. miesto tam pisem tak a miesto tak pisem tam. :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ked ste ma tu nachali samu, idem spat. :rolling_eyes:
7. feb 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu baby..a mam aj kociarik..kuk album..nezabudla som na vas..a nekaslem..ale samozrejme ze mam menej casu :wink:
8. feb 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky dievcence,

Teraz sme vstali,vcera na oslave bolo suprovoooooooooooooo,boli sme az do tretej od siedmej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,hrali sme na gitare,spievali,rehotali,no proste paradicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Bernusik dakujem za otazku :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,nove nemam nic a mam sa suprovo ako vzdy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

krpcek nic si z muzika nerob,on zmeni urcite nazor len ho do toho netreba nutit,len sa o tom veeeeeeeeeeeeeeela rozpravat,ze ako je pre teba v takejto chvilke doblezity a aj pre malicku,ze ju uvidi prvy a bude to pre neho najkrajsi zazitok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,fakt len veeeeeeela rozpravat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozik krpcek mu pripomen,ze daval slub,ze v dobrom i v zlom :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, chcem vam dat len papa, lebo zajtra uz sem asi nebudem oficialne moct vstupit :slight_smile:myslim na vas a posielam velku pusu vsetkym :slight_smile:
8. feb 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pretty?mas tajomstvo?ci mas narodeninky?
8. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee dici, ja netajim, ta druha moznost, ale neni sa cim chvalit.-(
8. feb 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..ja ze ta prva moznost..fnuk..som sa potesila.... :dizzy_face: :dizzy_face: ale skoda no..ale aj ta druha moznost je krasna....ale ta prva by potesila viac co?a ako sa inac mas?hm pretty? :confused: :dizzy_face:
8. feb 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale inak fajn, po vikende,ktory bol supis, nakolko som mala dve oslavy a v piatok ma este caka dalsia, takze je sa na co tesit. mas krasny kocik dici :slight_smile:
8. feb 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dici, vypinam, pomaly idem spat adufam, ze sa zobudim no pozitivneho dna:slight_smile:
8. feb 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok