Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasulka
6. dec 2008

dobre ranko,

hotelacka co mas protii Sisi 😠 😠 to je moj oblubeny 😀 😀 😀

dicinka1
6. dec 2008

krasul nesranduj..este keby ju davali aj na vianoce,ta by som sa zblaznila..sak este len munule sla..ta sissi 😅

krasulka
6. dec 2008

dici ved prave 😀 😀 😀

ja sa tesim na perimbabu, dufam ze ju budu davat, klasika Mrazik a potom na cechoch urcite pojde plno ceskych klasickych rozpravok, Z pekla stesti, princezna ze mlejna...a podobne 🙂

dicinka1
6. dec 2008

aj ja lubim rozpravky tie stare..ale keby dali aj nieco nove..alebo co casto nejde..ale perinbabka je mojjjjjjjjaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

krasulka
6. dec 2008

veru, je plno krasnych rozpravok co ani nedavaju,ale tka urcite si nieco vyberieme neboj, ja budem statsna ked uz bude Michal doma, mala v brusku bude kopat, bude nam svietit a voniat vianocny stromcek, na stol dam plno kolacikov a budeme sa len tak mojkat pri rozprakach 🙂 🙂 🙂 este keby nasmezilo...no ale neni som vobec skromna 😀 😀 😀 😀

dicinka1
6. dec 2008

uz len necele 3 mesiaciky..a budete spolu vsetci traja..nebojaj.. 😉 to je super...a mne to bezi tak pomaly,,aj ja by som chcela uz mat drobca pri sebe..ale ja sa este nacakam.. ☹ do juna 😉 😵 😵 😵 😵

kojzarik
6. dec 2008

ahoj krasneho mikulasa prajem .

no ja som asi malo posluchala dostala som len jablcko mandarinku a dve napoltanky,zato mali bude mat asi az na dva mesiace toho
dostal jablcka, mandarinku, banany, cokoladky,perniky,lizatka,cukriky(lipo a ovocne cocky), slane palicky, kroasant, 7days(5kusov), plnene piskoty,venceky banan v cokolade,kinder cokoladky,zlate oplatky, horalky(3), kakaove rezy(5),dzusiky (jahodove 10 kusov)kukuricne chrumky,milku cokoladu,dukatiky( cokoladove 10), a trubicky.

hotelacka
6. dec 2008

NO cafte VIANOCNICE.. 😝 😀
No sak aj ja mam rada sissinku, len som ju v tom programe nevidela....ale nebojte, vsetko bude - aj prerinbaba aj mrazik, aj babatko bude kopkat / urcite uz aj dicinku../aj drahych budeme mat v naruci a bude pohoda lesna...a krasne sviatky, a urcite aj snezit bude..no viacej sa uz tesim na tie buducorocne vianoce s mimi.. 😀

Idem zdobit medovniiiiikkyyyyyyyy 😀 waaaawwww!!!!!!!!!!!§§§ 😀 😀 😀

kojzarik
6. dec 2008

aj ja sa tesim na vianoce uz budem mat 24 rokou 😀 😀 😀 ufffffffff ale to uslo

zunajda
6. dec 2008

ahojte! Mohla by ste mi niektorá poradiť ako zatočiť s neposlušným žalúdkom?Všetko čo zjem ide von. ☹
Inak pekného Mikuláša,ja som mala byť dnes v robote,ale kedže som 2xzvracala šéf ma poslal domov.

dicinka1
6. dec 2008

zunajda ja ti neporadim....fakt netusim..mne byva zle len rano ....ale ci zjem susienku,ci polievku,alebo nieco ine..vsetko ide vonku...no druhy krat uz nie...iba ked otvorim chladnicku.. 😝 😉 😀

krasulka
6. dec 2008

zunajda, kup si Torecan cipky, to sa moze v tehu, aj mne to napisal gynekologked som grciavala na zaciatku tehu a velmi pomahaju.Alebo este aj Cocculine homeopatika na cmulanie su ucinne, dve vycmulas a je ti lepsie. Inak mne pomahala ladovo vychladena Coca Cola, po malych duskoch po troskach pit a sladke opblatky, take ako je kornutok,alebo vianocne oblatky sladke 🙂 a este po broskyniach sa mi vzdy ulavilo.

hotelacka
7. dec 2008

Babenky, cafte...to tu dnes este nikto nebol??

No ja nechcem sviatky ani vidiet....a preco?? NO lebo ako som tento tyzden vypekala tak som zistila ze som pribrala +2kg /za tyzden/a najlepsie je ze doteraz som skoro vobec nepriberala, tak som jedla hocikedy co som chcela a vaha nic... a teraz, ked sa naobedujem a idem si lahnut, tak normalne sa zvacsujeeeemmmm 😅

Uz nech je po sviatkoch!!!Pomooooccccc 😀 - a to ma mamina varovala ked som sa smiala ze skoro nepriberam, ze aby som pockala, ze po polovici sa to bude na mna lepit aj z vody 😀 😀 😀

Je tu niekto???

kojzarik
7. dec 2008

ahoj ja som tu

chodim sem kukat kazdu chvilku ale ked tu nikto nebol tak som nepisala

dicinka1
7. dec 2008

ahojteeeee
hotelacka zvikaj si! 😀 😀 😀 😝

kojzarik
7. dec 2008

ahoj dici

cipsinka
8. dec 2008

ahojte babulky 😵 😵 😵

krasulka
8. dec 2008

caaaf ciiipyyy, tak ako uz si spat? 🙂 🙂 🙂 Ako bolo domka?

cipsinka
8. dec 2008

ahoj krasul 😵 😵 😵 ,doma bolo fajn,ale boli sme ulietani,ze sme sa tesili uz naspat 😀 😀 😀 😅 😅 .Dnes si od rana pustam koledy,upratujem tak sa vytesujem na prichod VIanoc 😵 😵 Zdrave ranajku uz mam za sebou,chcem hodit ocistu po Slovensku kde nas len napchavali,tak som si dala mandarinky a hrozno 😀 😀 😀

A vy co nove?? 🙂 🙂

cipsinka
8. dec 2008

kde ste??? ☹ ☹ ☹ ☹ 😕

krasulka
8. dec 2008

Cipsus, tak ste si to poriadne uzili domka? Ja uz sa tiez chystam na Vianoce, hlavne na prichod Michala. Prileti 23.12. vecer. Uz mam napecene, takze pohodicka 🙂 Inak kuk moj album uz ma fotky z 4D 🙂

cipsinka
8. dec 2008

uz som kukala,je prenadherna,krasne sa vam vydarili fotky,je na nich uzasna 😵 😵 😵

krasulka
8. dec 2008

cipsi dakujem, sak krasna po mamine ta ne? 😀 😀 😀 😀

a vy to mate ako teraz z robotou? Cez sviatky mate off ci ako? 🙂

cipsinka
8. dec 2008

krasul v robote je roboty ako na kostole a ako sme prisli z dovolenky nic sa tam nestiha,takze makaaaaaaaaame 😉

dicinka1
8. dec 2008

cipsi avooooooooooj..

baby,kde je nelynka...ja viem,ze nema este v novom dome net..ale mohla by napisat z netu z mesta,ze ako sa ma,no nie?mam jej mail..ale nebola ani na pokeci ☹

krasulka
8. dec 2008

dici, napis jej na mail, z roboty ti isto odpise. Aj mne pise 🙂

kojzarik
8. dec 2008

aj mne dnes napisala nelynka velmi ma to potesilo su v poriadku

cipsinka
9. dec 2008

Pekne ranecko,

my mame dnes krasne pocasie a mame s drahym volno tak ideme do parku po nejake haluzky,nech mame vianocny atmosku 😵 😵 😵 a asi uz pomalicky kupit nejake vianocne pohladnice 😉

dicinka1
9. dec 2008

krasulka..ale cez azet?normalne..?

kojzarik
9. dec 2008

dicinka poslala som ti nelynkinu emailovu adresu do IP ale zajtra nebude v praci ide na ultrazvuk