• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
ano u mna je len 9 hodin,tak som frajerka,ze ako dlho vydrzim byt hore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale uz aj mna lame.Ked pridem z aerobiku tak som hore do druhej co som taka vyskakana,ze sa mi nechce spat a drahy sa musi so mnou rozpravat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .Idem v pondelok sa neviem dockat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. feb 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ešte len frajerka budeš keď toľko skáčeš :grinning: ale aspoň sa cítiš určite dobre
21. feb 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v zdravom tele dravý duch :grinning:
21. feb 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravý :grinning: :grinning: :grinning: ale môže aj dravý
21. feb 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mimus citim sa uzasne a to som len tento tyzden zacala,mame perfisneho trenera :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ,to nie je klasicky aerobik ako na SVK,to su trosku drsnejsie cvicenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to je ešte k tomu chlap? eeej a čo mužík na to? :grinning:
21. feb 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano je to chlap :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ,muzik je nadseny,ze ja som stastna,ze robim nieco so sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bol uz okuknut teren,ci mi nieco nehrozi a vsetko schvalil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej? no vidíš aký starostlivý... a teraz ho kde máš?
21. feb 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu lezi na sedacke a cumakuje telku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,pozreli sme si film a teraz sme kazdy svojou cestou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. feb 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj pošol na pivko, tak som momentálne sama, ale naj si užije aj s kamarátmi
21. feb 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru nech si uzije,ved co bude len doma sediet??a kym nemate este mimi je to odpustitelne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moj neznasa pivo,nikdy som ho nevidela pit pivo,ale za to vinko ma rad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kedy ides k dokymu?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. feb 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak môj buď pivo abo víno, ostré nemá rád...no keď bude na svete malé tak uvidíme ako to bude znášať potom, možno bude utekať keď bude plakať... :sweat_smile:
k dr. idem v utorok, tak dozviem sa ako sme na tom, len nech je ok vsio.. :slight_smile:
21. feb 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj,ked Ti je zle,tak to je dobre znamenie,ze je vsetko OK :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a :sweat_smile: ,ale chapem tvoj strach,cestu k miminku ste nemali zrovna ruzovu,ale treba verit,ze vsetko dobre dopadne a nemysliet na zle veci,lebo clovek si ch iba privola :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, len keď človek číta čo sa stáva, no nie je mu do smiechu...
ale asi bude všetko ok..
aj krasulka by už mohla porodiť :unamused:
21. feb 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte my zatial nic tlak v pohode ani u dnes nepozerali ale volal primar do nemocnice ze ci uz krasulka porodila!!
21. feb 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krasuliak malinka nechava na seba cakat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,no ved podaj by aj nie taky pokladicek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj krasuliak tak len trpezlivosť vám posielam...oni to asi fakt nejako blbo vypočítali, ale hlavne že bude čoskoro na svete
21. feb 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre idem ja pod sprsku,tak dobruuuuuuuuuuuuu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
21. feb 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej už idem aj ja..štípu oči ...dobrúúú
21. feb 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul este stale nisth??ach jo...sak ja hadam skor porodim...chudatko krasulka...
21. feb 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi..ja som to skopirovala z pokecu :grinning:
21. feb 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,ako sa krasulka musi trapit..chuderka... :frowning2:

tak dobru nocku baby..
21. feb 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa dici...ja este ee...chalani tu popijaju.......
21. feb 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ich potichucku s maxikom pozorujeme a pocuvame ako kecaju...
21. feb 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko.. :dizzy_face:

takze vidim,ze nic sa nedialo :confused: :grinning:

cukrik..mas krasneho havka..tak by som ho potiskala..juj..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj bratranceka mas zlatulinkeho samozrejme... :wink:

cukrik,co ste tam vcera mali zurku? :confused:
22. feb 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici ahaaaaaaaaaaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,takze skopcila,ale aj tak je to super :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. feb 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsus :sunglasses:
22. feb 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak asi tu uz nie si :unamused:
22. feb 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby,co sa mi teraz stalo? :grinning: ked som si robila papat,tak ma az od hladu napinalo....ked som jedla..uz som mala skoro zjedene,tak ma taaaaaaaaaaaak naplo,ze som az cvrkla do gatiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: ako male babo :sweat_smile: a vsetko som vyhodila do tej misky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sranda no :wink: uz ma dost dlho nenaplo :confounded:
22. feb 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok