Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

Som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny :-N ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😃 😃 😃 😃

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎
berni
23. feb 2009
a co je to ta vzdycharna?????uz mi to tam lezie ta vzdycharna na nervy aj ked neviem co to ]-(
nelynka
23. feb 2009
kojzi tak ze drzime palceky kamoske tiez...

cispi teraz nejake 3tyzdne 🙂))
cipsinka
23. feb 2009
no bernus draheho mam z Levic,takze skoro od madarov,tak sa to na mna chytaaaaaaaaaaa :-| :-| :-| :-| :-| :-p :-p :-p :-p :-p
cipsinka
23. feb 2009
nely booooozinku,ze tri tyzdne,paaani to riadne beru hupom =-) =-) =-) =-)
krpcek
23. feb 2009
berni len fotenie. si poziciam niekde satky a pojdeme sa pofotit. vlasy mi urobi kamoska a maku-up si tiez zavolam kamosku alebo sa zmaclim sama. ved to bude len na nejaku hodinku.
berni
23. feb 2009
kolko jazykov vies tolko krat si clovekom 😉
berni
23. feb 2009
kprcek ahaaaa ja som myslela ze zase to chces absolvovat 😃 😃 😃 😃
krpcek
23. feb 2009
berni je to miestnost, kde sa caka kym sa neotvori na porod. tak sa stupnuje kontrakcie a hovori sa tmu vzdycharen alebo cakacka.
vzdycharen preto, ze tam zenske straaaasne vzdycha, ked prechydavaju kontrakcie. 😃
nelynka
23. feb 2009
cispi ale vpohode no 🙂)) do leta maju nejaky cas sa spoznat, byvaju spolu...a su spolu stastny..to vidno..ja som tiez vedela od zaciatku ze moj je ten koho si chcem vziat a bola to len otazka casu 🙂))
cipsinka
23. feb 2009
len to je problem,ze ho neviem berni a ani drahy nevie po madarsky iba jeho rodina s maminej strany,to su madarkovia 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
berni
23. feb 2009
krpcek juuuuuuuuj bojim bojim takych vzdycharni :-S
krpcek
23. feb 2009
berni aj by som, ale uz by som to urobila uuplne inak. som za celu svadbu bola s mojim novomanzelikom asi hodinu - stale sme sa niekomu venovali. uz by som sa vysrala na hosti a venovala sa len jemu.
nelynka
23. feb 2009
krpcek asi aj my zorhanizujeme v lete este daku akcosku s mojim, poziciam saty a pojdeme pofotit dakde 🙂)a take pekne si pozciaaaaam 🙂))
berni
23. feb 2009
cipsus neva co nebolo moze byt 😃 😃 😃 😃 (doucim ta) 😃 😃 😃 😃
krpcek
23. feb 2009
nely ja sa uz tesim ako odrodim, trosku schudnem, a potom pojdem skusat satky a nejake obtiahnute si vyberiem. 😃
cipsinka
23. feb 2009
nely tak to je dolezite,ze vedia do coho idu a druhy nech si myslia co chcu,je to ich sukromna vec 😉 😉 😉 😉
berni
23. feb 2009
krpcek 😃 😃 😃 😃 😃 😃

nelus vsak si mala pekne saty ]-(
cipsinka
23. feb 2009
no uz aj my by sme sa mali k tej svadbe dokopat,ved chodime spolu pat rokov :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-N :-N :-N :-N :-N
krpcek
23. feb 2009
no cipsi my sme to tiez tak mali, ze 20.12. bola svadba a 30.12. sme mali 5-te vyrocie. 😃
nelynka
23. feb 2009
cipisi presne tak, to sme im povedali aj my..ona je strasne zlata a taka ako ja, neda si skakat po hlave, drzi ho nakratko 🙂) a jeho som takeho este nidky nevidela...

berni ja viem, ale ked som videla ine den pred svadbou, booozinku to bolo uuplne nadhera 🙂)) a teraz co pozeram po tych salonoch, by som hned vsetky brala 🙂)
cipsinka
23. feb 2009
my sa vezmeme az ked prideme na SVK,teraz to este nema vyznam,zbytocne papierovaky :-| :-| :-| :-|
nelynka
23. feb 2009
xi, my sme mali 3.3. prve vyrocie a 29.3. svadbu 🙂))
berni
23. feb 2009
cips a kedy pridete na SVK?uz mame euro 😃 😃 😃 😃 😃
nelynka
23. feb 2009
cipsi plne to chapem, aj on ma teraz papierovaciek habadej..my sme to vyriesili..odbehli sme si na svadbu a sme zase naspet 🙂)
cukrik580
23. feb 2009
nemame nic nove o krasuliakoch??
cipsinka
23. feb 2009
berni ano mame euro,ale este vyplaty chubaju a bude to OK 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
berni
23. feb 2009
cipsus asi tak 😃 😃 😃 😃 😃 😃
cipsinka
23. feb 2009
a kde sa flaka mimusa =-) =-) =-) =-) =-) =-)
cukrik580
23. feb 2009
idem vencit hafana....nerodte zatial
berni
23. feb 2009
cips to by aj mna zaujimalo ]-(

holky povedzte mi ze kolko trva jeden porod ]-(

Začni písať odpoveď...

Odošli