• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
a co je to ta vzdycharna?????uz mi to tam lezie ta vzdycharna na nervy aj ked neviem co to :angry:
23. feb 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojzi tak ze drzime palceky kamoske tiez...

cispi teraz nejake 3tyzdne :slight_smile:))
no bernus draheho mam z Levic,takze skoro od madarov,tak sa to na mna chytaaaaaaaaaaa :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nely booooozinku,ze tri tyzdne,paaani to riadne beru hupom :confused: :confused: :confused: :confused:
23. feb 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni len fotenie. si poziciam niekde satky a pojdeme sa pofotit. vlasy mi urobi kamoska a maku-up si tiez zavolam kamosku alebo sa zmaclim sama. ved to bude len na nejaku hodinku.
23. feb 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko jazykov vies tolko krat si clovekom :wink:
23. feb 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kprcek ahaaaa ja som myslela ze zase to chces absolvovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni je to miestnost, kde sa caka kym sa neotvori na porod. tak sa stupnuje kontrakcie a hovori sa tmu vzdycharen alebo cakacka.
vzdycharen preto, ze tam zenske straaaasne vzdycha, ked prechydavaju kontrakcie. :grinning:
cispi ale vpohode no :slight_smile:)) do leta maju nejaky cas sa spoznat, byvaju spolu...a su spolu stastny..to vidno..ja som tiez vedela od zaciatku ze moj je ten koho si chcem vziat a bola to len otazka casu :slight_smile:))
len to je problem,ze ho neviem berni a ani drahy nevie po madarsky iba jeho rodina s maminej strany,to su madarkovia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
krpcek juuuuuuuuj bojim bojim takych vzdycharni :confounded:
23. feb 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni aj by som, ale uz by som to urobila uuplne inak. som za celu svadbu bola s mojim novomanzelikom asi hodinu - stale sme sa niekomu venovali. uz by som sa vysrala na hosti a venovala sa len jemu.
krpcek asi aj my zorhanizujeme v lete este daku akcosku s mojim, poziciam saty a pojdeme pofotit dakde :slight_smile:)a take pekne si pozciaaaaam :slight_smile:))
cipsus neva co nebolo moze byt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (doucim ta) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ja sa uz tesim ako odrodim, trosku schudnem, a potom pojdem skusat satky a nejake obtiahnute si vyberiem. :grinning:
23. feb 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely tak to je dolezite,ze vedia do coho idu a druhy nech si myslia co chcu,je to ich sukromna vec :wink: :wink: :wink: :wink:
23. feb 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nelus vsak si mala pekne saty :angry:
23. feb 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz aj my by sme sa mali k tej svadbe dokopat,ved chodime spolu pat rokov :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. feb 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cipsi my sme to tiez tak mali, ze 20.12. bola svadba a 30.12. sme mali 5-te vyrocie. :grinning:
23. feb 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipisi presne tak, to sme im povedali aj my..ona je strasne zlata a taka ako ja, neda si skakat po hlave, drzi ho nakratko :slight_smile:) a jeho som takeho este nidky nevidela...

berni ja viem, ale ked som videla ine den pred svadbou, booozinku to bolo uuplne nadhera :slight_smile:)) a teraz co pozeram po tych salonoch, by som hned vsetky brala :slight_smile:)
23. feb 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa vezmeme az ked prideme na SVK,teraz to este nema vyznam,zbytocne papierovaky :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
23. feb 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xi, my sme mali 3.3. prve vyrocie a 29.3. svadbu :slight_smile:))
23. feb 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cips a kedy pridete na SVK?uz mame euro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi plne to chapem, aj on ma teraz papierovaciek habadej..my sme to vyriesili..odbehli sme si na svadbu a sme zase naspet :slight_smile:)
23. feb 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemame nic nove o krasuliakoch??
23. feb 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni ano mame euro,ale este vyplaty chubaju a bude to OK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus asi tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde sa flaka mimusa :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
23. feb 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem vencit hafana....nerodte zatial
23. feb 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cips to by aj mna zaujimalo :angry:

holky povedzte mi ze kolko trva jeden porod :angry:
23. feb 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok