Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
25. feb 2009

a este som zabudla privitat KPN,vitaj 🙂 🙂 🙂

woodynka
25. feb 2009

cipsinka, aj my chceme dievcatko, ale chlapceka budeme milovat rovnako,,len nech pan boh da a otehotnieme... 😉

woodynka
25. feb 2009

cipsinka a ako by sa volalo dievcatko ? a chlapcek? mate vybrate mená.. ??? 🙂

cipsinka
25. feb 2009

pre dievcatko mame vybrate meno uz vyse roka,drahy tuzi po Paulinke,ale mne sa paci aj Vivien a aj Nina a z chlapcenskych mien sa mi paci Tobiasko,Damian,ale zas drahemu nie a ako tak sme sa zhodli na mene Davidko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,takze mena uz ako tak su 😵 😵 😵 😵 ,ale myslim si,ze chlapcenske meno este zmenime ale obavam sa,ze dievcenske uz nie drahy si stoji za svojim,ale Paulinka je tiez krasne a bude sa nam hodit k priezvisku 😵 😵 😵 😵 😵

A vy???? 😵 😵 😵 😵 😵

woodynka
25. feb 2009

nooo my sme premyslali =D ....k dievcenskemu menu ma vlastne "naviedla" moja mama...sme sa bavili o zivote, buducnosti a podobne...a vyslovila meno Karolínka =D mne sa to moooc zapacilo Karolínka- kajka, no chutné =D a chlapcenske mame vybrate Jakubko-Kubko =D
Tak uvidime co nam zivot prinesie... 😉

cipsinka
25. feb 2009

samozrejme,ze chlapceka aj my budeme milovat nadovsetko,ja tuzim len po jednom nech je zdravucke a robi nam radost ci uz Paulinka alobo Davidko 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
25. feb 2009

aj mne sa straaaaaaaaaaasne paci Karolinka,ale uz jednu v rodine mame,tak to sa hned zamietlo 😅 😅 😅 😅 😅

woodynka
25. feb 2009

Davidko, Denisko, Riško sa nam este pacia z chlapcenskych,,,ale uz sme viacmenej rozhodnuty pre Kajku a Kubka 😀 ...teraz zaciname by tehu..mala som nejake zdravotne komplikacie a mam uz len 1 vajecnik,,,ale nemal by to byt problem,,,dlh osom uzivala antikoncepciu... tak uvidime ako rychlo to pojde,,,zo zivota viem, ze po vysadeni antikoncepcie zena otehotnie hend skoro vzdy..HM..ale asi je to velmi individualne a priroda sa nezapre,,uvidime... 😝

woodynka
25. feb 2009

cipsinka a vy sa uz snazite, ci premyslate zatial...? 😉

woodynka
25. feb 2009

Bolo by to krasne keby sa nam podarilo cim skor,,v júni koncim školu...bol by to ten najkrajsi darcek 🙂

cipsinka
25. feb 2009

woody my zatial len premyslame 😉 😉 😉 😉 a kazdy rok mi drahy povie,ze o rok a tak sa to stale natahuje,ale ked ja budem na 100 percent rozhodnuta,ze uz chcem mimi tak mi neujde 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝 😝

woodynka
25. feb 2009

no, my sme na tom tak, ze mam 24 v máji teraz, priatel je starsi o rok a pol...koncim vysoku, zamestnany sme obaja, mame 8rocny vztah "prva laska" xixi 😝 ..v lete sa nam rysuje spolocne byvanie, no babetko chceme uz obaja veeelmi mooooc strasneeee . Drzme si palce 😀

cipsinka
25. feb 2009

No my sme spolu pat rokov,uz sme pomaly 2 roky v Dubline,zijeme spolu tri roky a na SVK mame domcek,auticko,takze tiez relativne sme ako tak ready,no ale moj drahy ma este cas 😖 😖 😖 😖 😖 😅 😅 😅 😅

krpcek
25. feb 2009

🙂

berni
25. feb 2009

🙂

krpcek
25. feb 2009

ty spehun. 😉 😉 😀 😀 😀

joj idem do sprchy - je mi dnes nejako blbo. chodim jak kacica, brucho ma taha k zemi a bolia ma ladviny. 😝

cipsinka
25. feb 2009

🙂

berni
25. feb 2009

ja nie som spehun 😝

😀 😀 😀 😀

cukrik580
25. feb 2009

cipsinka my by sme chceli Mišku, Miška, Martinka, Janku...teda zatial jedno z toho..xixi... 😀

dicinka1
25. feb 2009

jezzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis,baby ja sa tak nudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😠 😠 😠 😠

krasulka
25. feb 2009

Ahojte, krpcek ako pozeram tak uz to mas za par 😉

cukrik580
25. feb 2009

ahoj krasuuuul.....ste nadherne obidve...

krpcek
25. feb 2009

krasul ani mi nehovor. 😒 uz by som sla aj zajtra. 😀

teraz mi volali, ze mi prisiel konecne kocik, zajtra si mam prist pre neho. 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 sa tesim. uz mozem ist aj rodit. 😀 😀

cukrik580
25. feb 2009

no ked si vydrzala do teraz, tak uz ten kustik hadam dotiahnes do konca, nie? 😅

cipsinka
25. feb 2009

krpcek zlatucky,riadne skusa maminu ako sa jej tam pokakala 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krpcek
25. feb 2009

nooooo mala je dobra. sa mi paci. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krasulka ako opatrne utierala tu malu ritulku, nie ako tie masarky sestricky. 😠 😵

dicinka1
25. feb 2009

ty vole..ake to je zlate...no baby ja neviem..ale ked sa tak zamracila..nepodobala sa na krasuliaka 😕 😅

to je ta smolka co sa vravi na to hovienko? 😕

ake maleeeeeeeeeeeee a drobenkeeeeeeeeeeeee to je... 😵 😵 😵 😵 😵

krasuliak
autor
25. feb 2009

😠 😠 😠

dicinka1
26. feb 2009

krasuliak...zle som to napisala...ale myslela som tym,ze sa na Teba podoba... 😉 mal tam byt otaznik..a som ho tam nedala 😵