Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
1. mar 2009

cipsi poviem ti ze podobny dom sme pozerali aj my tu, presne tak isto riesena kuchyna, kupelka, obyvacka... 😀 😀 😀 😀 😀
ale bol daleko od prace, takze vyhral tento nas stary splesnety domcuch 😀 😀 😀

cipsinka
1. mar 2009

akosi to nejde otvorit krasul,chod na modru stechu a tam si daj albumy podla autora a cipsinka 😀 😀 😀

cipsinka
1. mar 2009

nely faaakt,ja na ten nas domcur nedam dopustit je to nasa srdcovka aj ked je este nie je poprerabany aj tak ho milujem.Ved ked budeme prerabat potom pohadzem fotocky 😵 😵 😵 😵 😵 ,to uz bude trosku z ineho gusta 😵 😵 😵 😵 Ten dom je perfekten robeny,da sa nadstavovat,pristavovat mame super dvor,fakt paradicka 😵 😵 😵 😵 😵

cukrik580
1. mar 2009

preco pobavila...no chcem schudnut...teda chcela by som...no sak ja som nemyslela presne...tak, priblizne...ale sak to je jedno...ja len tak zo zvedavosti..nely, tak som myslela aj ja ...ale nebola som si ista...vsade je asi vsetko lacnejsie ako na svk

cukrik580
1. mar 2009

pekny domcek cipsi...

cipsinka
1. mar 2009

nelus si anjelik,mne to neslo neviem preco 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
1. mar 2009

veru cukrik je, a teraz ked dali to euro, strach a hroza...

no ja som rada ze sme tu, ani nei sme daleko od nasich, da sa to ist domov na par dni stale ekd su prasule...a ked niesu tak mamka preplati cestu 😀

ja tiez idem chudnut, som si povedala ze doleta konecne zhodim tych 13kilo z hormonov co som brala pred umelym..a tu je super priroda, uz len bicykle kupit,...ci sa tesiiim 😀 😀

krasulka
1. mar 2009

cipsi supeeeer, aj ja chceeeeeem

cipsinka
1. mar 2009

cukrik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,nahodou si zlata ako si napisala,ze chces veeeeeeeeeela schudnut aj jaaa a preto uz treti tyzden chodim civicit 😵 😵 😵

cukrik580
1. mar 2009

mne to slo...musis na to kliknut bez toho kuk... 😎 😎

krasulka
1. mar 2009

cipsi ja som od pondelka schudla 10 kilo, dobra som cooooo??? 😀 😀 😀 😀

cipsinka
1. mar 2009

v lete poprihadzujem viac aj nasho hafana,mam presne takeho ako prettynka 😵 😵 😵 😵

krasul 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a ja zas chcem to co mas ty,krasnu,zdravucku,vlasatucku a aj trosku zltucku dcerenku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
1. mar 2009

krasuuuuuul,ty si ozaj hrdinkaa 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .Ozik Michal dnes odisiel??? ☹ ☹ ☹ ☹

nelynka
1. mar 2009

babusky vsetko bude, nebojte, aj domceky, aj babetka...aj kila dolu 😀 😀 😀 😀

cukrik580
1. mar 2009

no nely...budem aj ja musiet daco uz so sebou robit...lebo to je strasne.....no chcela by som veeeeeeeeeeeeeeeeela...alebo aspon nieco...jaj...cvicit zatial ee...to ma nebavi...radsej na prechadzky alebo tak.....

cukrik580
1. mar 2009

no hlave tie kila by som najprv asi chcela...xixi

cipsinka
1. mar 2009

na streche som mala este o dve fotky viac,take krasne,ze vyhlad z nasho domu na hory a este aj duha tam bola,no krasna fotka a mi ju admini zrusili,ze je to proti pravidlaaaaaaaam 😠 😠 😠 😠 😠 ,necham,ze vyhlad z okna je proti pravidlam,riadna chujovina nie?? 😖 😖 😖 😖

cipsinka
1. mar 2009

ja som sa dala na civcenie a to predtym ani bohovi,ani mna to nebavilo ale teraz je to supis,som doma a uz sa tesim kedy vypadnem do kolektivu 😅 😅 😅 😅 😅 sa tam narehoceme 😉

krasulka
1. mar 2009

cipsi ved budes mat aj ty taku neboj,alebo mozno fesaka budes mat 😉

cukrik580
1. mar 2009

to je tiez pravda, mozno keby som doma, tak sa tesim, ze by som dakde sla si zacvicit, proste medzi ludi...ale takto dojde m unavena ako kon, a este cvicit??,no urcite...ani ma nenapadne....

cukrik580
1. mar 2009

krasul, ako dopadli malej testiky?uz to ma lepsie?nevies kedy vas pustia?

nelynka
1. mar 2009

veru cispi budes mat fesaka, nasej malej frajera 🙂

krasulka
1. mar 2009

veru nema, od vcerajska jej to nekleslo..teraz sem svieti slnko konecne tak som ju vyzliekla a slnim ju na slniecku zevraj to pomaha

cipsinka
1. mar 2009

nelus,nieeeeeeeeee ty budes mat frajera pre nasu maluuuu 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,

ano KRASUL aj ja som pocula,ze to je najlepsie dat babatko na slniecko 😎 😎 😎 😎 😎

nelynka
1. mar 2009

krasuul a to tam budes musiet byt s nou kym jej to neklesne?

cipsinka
1. mar 2009

baby vzdy som si myslela,ze budem mat na sto pro dievcatko,ale v poslednej dobe ten pocit nemam 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,skor mi to vsetko vychadza na toho chalana 😲 😲 😲 😲 😲 😅 😅 😅

nelynka
1. mar 2009

ja nechcem chlapca..ja chcem dievcatko 😀 😀 😀

cukrik580
1. mar 2009

krasul aj ja som pocula, ze to pomaha...no...frajera pre moju misku...:P

cukrik580
1. mar 2009

aj ja nely...teda aj to aj to...