• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
ahojte dakujeme :pensive: :pensive:
2. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes sme strašne ukecané :sweat_smile:
2. mar 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky hviezdicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som pre pol hodkou prisla z civcenia,hodila sprchen,urobila kuk sem a ideme s drahym pozerat film :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

tak dobru nocku :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
2. mar 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule fotky budu zajtra dneska som uz utahana a zajtra mam pohovor, idem do hajan.. :pensive:
2. mar 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul, ved ja viem

cafte baby
2. mar 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko baby? :confused: :grinning:
3. mar 2009 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte cakame na vysledky krvicky, som nervozna..ci ta zltacka ustupila
3. mar 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul..bodaj by ustupila,aby ste uz sli konecneeeeeeeee domkooooooooooooooooooov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. mar 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzime pasticky :dizzy_face:
3. mar 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz ste domka co?tak tak..uzivajte si spolu spolocne chvilky....len skoda,ze krasuliak je prec :frowning2:
3. mar 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka co krasulku uz pustili domov?
3. mar 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem..len tusim..ked sa neozyva...tak sa asi rychlo bali..a ide domkov :wink:
3. mar 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bodaj by si mala pravdu
3. mar 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooo kde ste vsetkyyyyyyyy :dizzy_face:
3. mar 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
ja som dnse bola na tu glukozu no poviem vam to je normalne tyranie :grinning: ani nejest potom ten blud vypit a potom este aj pichanie ved to je des :angry: ja som sa najviac bala vracania ale nejako som to ustalila ved som ani nemala co vracat sedela som tam do 12 tej :sweat_smile:
ale uz to mam za sebou este mi treba ist na krv na hepatitidu C lebo minule co mi zobrali krv tak sa s nou vraj nieco stalo :confounded: :angry: takze predpokladam ze bud sa zrazila alebo stratila
krasul tak potom daj vediet ze ci uz ste domka
3. mar 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk ahojte čo máte nového?
3. mar 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lov...tak super,ze si to prezila..je to hnus ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
3. mar 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici ti poviem ze ked som videla kolko cukru nasypala do toho pohara tak som mala dost :sweat_smile: ale prezili sme to aj o hlade sme vydrzali tak dufam ze to bol posledny teror na nas :grinning:
3. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky bambulky...ci uz tehulky alebo snazilky..!!
:grinning:

Loviii---teba som tu ako dlho nevidela /asi ze sem ja chodim tak malo../ ale krraaasnnaa 25tt ti svieti v pase! Dufam ze budu dobre vysledky z glukozy!!

Dici a ty ako sa mas??

Mirip ahoj! U mna to tak pomáály odsypa - uz aby to bolo :dizzy_face: ale co ty?? Ako sa mas?

Krasuul- drzkajte sa s Ami! Dufam ze uz ste spolu domka a mojkate sa..
3. mar 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotel..mam sa fajn :dizzy_face: stvrtok ideme na poradnu,tak dufam,ze sa dozvieme co sa to tam skryva ..KONECNE :wink:

lov...to som aj ja mala dost..ked som videla ,ze z toho sacka vysypala vsetko :angry: sorry za chyby.. :grinning:
3. mar 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotelacka mám sa fajn a budúci týždeň 11teho sa dúfam budem mať ešte lepšie..........
3. mar 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip..a kde ides 11-teho?ako sa ma bobačik v brušku :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. mar 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neviem musím doktorovi zavolať ráno kedy čo doobeda alebo poobede........a mám sa ani sa nepýtaj,včera a dnes na ráno stres, v bielom výtoku som mala tršku hnedasté a potom už celý deň nič...........už len snehobiela intimka navyše som včera neodolala a dala si kačaciu masť na chlebe s cibulou a mi blolo potom celý deň aj noc zle.dokonca v noci strašné krče.....ono totiž tomu nerozumiem dva dni ma bolí brucho trochu viac ale to všetko zo zápchy a zaplynovania a ked sa nakoniec dostanem na wecko ako aj v noci v krči čo som sa zlakla............tak riedke, hnačka jak hrom ale ked chcem tak zápcha celý deň..........
3. mar 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beries duphaston?na udrazanie tehu? :confused:
3. mar 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ten musím, lebo beriem aj na riedenie krvi injekcie.........a pri nich alebo anopyrine sa zvykne špiniť, muž ma tu tíši že to nič nebude ved ani špinenie to nie je...........len akoby náznak ráno a potom nič
3. mar 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som videla v novinách včera :slight_smile:
3. mar 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej?ale v televiznych? :confused: ja som vcera nepozerala..dofrasa.. :frowning2:
3. mar 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dávali to ani neviem či na markíze alebo jojke
3. mar 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj krasulka tak malá je ale kočica, juj aká je zlatučkáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
3. mar 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok