Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

kojzarik
2. mar 2009

ahojte dakujeme 😔 😔

mimusa4
2. mar 2009

no dnes sme strašne ukecané 😅

cipsinka
2. mar 2009

ahojky hviezdicky 😵 😵 😵 😵 😵

ja som pre pol hodkou prisla z civcenia,hodila sprchen,urobila kuk sem a ideme s drahym pozerat film 😎 😎 😎

tak dobru nocku 😔 😔 😔 😔 😔 😔

nelynka
2. mar 2009

babule fotky budu zajtra dneska som uz utahana a zajtra mam pohovor, idem do hajan.. 😔

cukrik580
2. mar 2009

krasul, ved ja viem

cafte baby

dicinka1
3. mar 2009

bre ranko baby? 😕 😀

krasulka
3. mar 2009

cafte cakame na vysledky krvicky, som nervozna..ci ta zltacka ustupila

dicinka1
3. mar 2009

krasul..bodaj by ustupila,aby ste uz sli konecneeeeeeeee domkooooooooooooooooooov 😵 😵 😵 😵

dicinka1
3. mar 2009

drzime pasticky 😵

dicinka1
3. mar 2009

krasulka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 uz ste domka co?tak tak..uzivajte si spolu spolocne chvilky....len skoda,ze krasuliak je prec ☹

kojzarik
3. mar 2009

dicinka co krasulku uz pustili domov?

dicinka1
3. mar 2009

no ja neviem..len tusim..ked sa neozyva...tak sa asi rychlo bali..a ide domkov 😉

kojzarik
3. mar 2009

no bodaj by si mala pravdu

dicinka1
3. mar 2009

halooooooooooo kde ste vsetkyyyyyyyy 😵

lovacka
3. mar 2009

caute
ja som dnse bola na tu glukozu no poviem vam to je normalne tyranie 😀 ani nejest potom ten blud vypit a potom este aj pichanie ved to je des 😠 ja som sa najviac bala vracania ale nejako som to ustalila ved som ani nemala co vracat sedela som tam do 12 tej 😅
ale uz to mam za sebou este mi treba ist na krv na hepatitidu C lebo minule co mi zobrali krv tak sa s nou vraj nieco stalo 😖 😠 takze predpokladam ze bud sa zrazila alebo stratila
krasul tak potom daj vediet ze ci uz ste domka

mirip
3. mar 2009

kukuk ahojte čo máte nového?

dicinka1
3. mar 2009

lov...tak super,ze si to prezila..je to hnus ze? 😝 😝 😝 😝 😠

lovacka
3. mar 2009

dici ti poviem ze ked som videla kolko cukru nasypala do toho pohara tak som mala dost 😅 ale prezili sme to aj o hlade sme vydrzali tak dufam ze to bol posledny teror na nas 😀

hotelacka
3. mar 2009

Ahojte vsetky bambulky...ci uz tehulky alebo snazilky..!!
😀

Loviii---teba som tu ako dlho nevidela /asi ze sem ja chodim tak malo../ ale krraaasnnaa 25tt ti svieti v pase! Dufam ze budu dobre vysledky z glukozy!!

Dici a ty ako sa mas??

Mirip ahoj! U mna to tak pomáály odsypa - uz aby to bolo 😵 ale co ty?? Ako sa mas?

Krasuul- drzkajte sa s Ami! Dufam ze uz ste spolu domka a mojkate sa..

dicinka1
3. mar 2009

hotel..mam sa fajn 😵 stvrtok ideme na poradnu,tak dufam,ze sa dozvieme co sa to tam skryva ..KONECNE 😉

lov...to som aj ja mala dost..ked som videla ,ze z toho sacka vysypala vsetko 😠 sorry za chyby.. 😀

mirip
3. mar 2009

hotelacka mám sa fajn a budúci týždeň 11teho sa dúfam budem mať ešte lepšie..........

dicinka1
3. mar 2009

mirip..a kde ides 11-teho?ako sa ma bobačik v brušku 😕 😵 😵 😵 😵 😵

mirip
3. mar 2009

ani neviem musím doktorovi zavolať ráno kedy čo doobeda alebo poobede........a mám sa ani sa nepýtaj,včera a dnes na ráno stres, v bielom výtoku som mala tršku hnedasté a potom už celý deň nič...........už len snehobiela intimka navyše som včera neodolala a dala si kačaciu masť na chlebe s cibulou a mi blolo potom celý deň aj noc zle.dokonca v noci strašné krče.....ono totiž tomu nerozumiem dva dni ma bolí brucho trochu viac ale to všetko zo zápchy a zaplynovania a ked sa nakoniec dostanem na wecko ako aj v noci v krči čo som sa zlakla............tak riedke, hnačka jak hrom ale ked chcem tak zápcha celý deň..........

dicinka1
3. mar 2009

beries duphaston?na udrazanie tehu? 😕

mirip
3. mar 2009

hej ten musím, lebo beriem aj na riedenie krvi injekcie.........a pri nich alebo anopyrine sa zvykne špiniť, muž ma tu tíši že to nič nebude ved ani špinenie to nie je...........len akoby náznak ráno a potom nič

mirip
3. mar 2009

to som videla v novinách včera 🙂

dicinka1
3. mar 2009

hej?ale v televiznych? 😕 ja som vcera nepozerala..dofrasa.. ☹

mirip
3. mar 2009

dávali to ani neviem či na markíze alebo jojke

mimusa4
3. mar 2009

jéj krasulka tak malá je ale kočica, juj aká je zlatučkáááá 😵 😵 😵 😀