• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
krasul, krpcek, vy mate skoro rovnake motto v pase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej nely, uz sme si aj my vsimli. :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek tak to zase ne, ze tam bude napratane povrch ako pusti..ale paplony a hlavnice co mame pre navstevu uz budu mat svoje miesto konecne, nebudu sa prehadzovat z jedneho kresla do druheho..konecne stare kresla vyhodim do garaza co tu mal Fero, bo uz mi je zle z nich a bude viacej priestoru aspon v obyvke..papiere a casopisy na palenie budem mat v kresle a postupne z nich brat a podpalovat :grinning: :grinning: :grinning:
a pomyznu veci z kupelky konecne :grinning: :grinning:

este krinu jednu velku planujem kupit, s posuvnymi dvermi, ked nam opravia Forda a bude to vsetko na nejaky cas :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej - to poznam. :wink: :grinning: plany sice pekne, ale ked sa ta spytam o rok, tak mi povies, ze noooo je to tam narvane. :grinning: :grinning: :grinning: hlavne ked si k tomu pustis muzicka ako ja. :grinning: :grinning: :grinning:

teraz len cakam, kedy to vyprace, lebo jednu valandu chcem vyhodit.
4. mar 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek ja k nicomu muza nepustam pokial vladzem urobit sama, ked uz nevladzem tak volam jeho a to je az posledna moznost :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: pekna delba prace.
4. mar 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lov no tak to je fakt megabrusisko :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti poviem uz som ako delo a to som pribrala nejake 2 kila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani si nechcem predstavit ze co to bude pred porodom
4. mar 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovac to mas kraasne bruskooo :grinning:

krpcek tak ja radsej urobim veci sama ako este za ni aj tak opravovat, ale inak je sikovny, elektrika, vodarina, to mu ide :cry:
4. mar 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovacka, máš pekné bruško, hlavne, že Filipko pekne rasti :slight_smile:
4. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ale ked sa vidim v zrkadle tak mi veru dosmiechu nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lov vpohode, bud rada ze sa malinky ma dobre..potom to pojde dole po porode, pekne schudnes neboj :sunglasses:
4. mar 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato 115 vitam Ta :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Lovi mas krasne brusenkoooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam babluky
no drobcek rastie paradne vsak to aj na mne vidiet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je aj rozdiel ako je ulozene babo a chlapcenske bruska su celkovo spicatejsie ako dievcenske
poviem vam uz len tyzden a zaciname 7 mesiac
dnes si idem otestovat kocik ku kamoske.ma ten co chceme aj my tak uvidime ze ci splni nase ocakavania a tak
4. mar 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlATO115 kde je Kladno??Nie je to niekde na Orave?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: asi som sisi ale mi to pride na Oravu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,lebo aj ja som z Oravy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. mar 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lov no a ako este priberies. :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

a aky kocik ste vyhliadli?
4. mar 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi Kladno je na severozapad od Prahy :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kladno to je to mesto, kladno to je ten hit :grinning:

sledujem čítam :grinning:

nely pekná sedačka, len vieš čo mi tam nereže? ale nehnevaj to len môj názor ok? ten koberček :confused: :slight_smile:
inak sa mi ten dom veľmi páči aj to ako sa vymaľovalo a všetko je super :grinning:

vítam nové dievčence :slight_smile:
4. mar 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak si dobre pametam :grinning: :grinning: :grinning:
cipsinka, dakujem :slight_smile: , nie neni to na Orave je to asi 20km pri Prahe :wink:
prepacte :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja nevzdelanec :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. mar 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ja viem, nesedi tam ale iny nemam prepac :grinning: :grinning:
no onedlho tam rezat bude, lebo fialova stena ide dole a ide na cerveno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mimusa, tak to to je super :grinning: A kde nájdem fotku tej sedačky??? my totižto tieš staváme domček a už pozerám ako ho zariadit :dizzy_face:
cipsi to niiič, kukni do mapy :grinning: , ani ja som presne nevedela, stačí že viem kde je československo :grinning:
4. mar 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato tak ty si moj rodak potom, ja som 40km od prahy ale opacnym smerom...Kolin :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus aj ja viem kde je ceskoslovensko som frajerka??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsinka, to vobec neni nevzdelanie, ja ked som sem išl, tak som tieš nevedela kde to je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj ja Vas sledujem s jednym ockom :wink:

inak ahoj.... :slight_smile:
mimus takze nie som az taky nevzdelanec,ze??? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok