• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
inak Dici aj ty o chvílu rodííííš :wink:
12. mar 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici, my nevyspato..mala v noci buntosila..teraz mi spi..dufam ze si neprehadzuje den a noc lebo ma slahne :grinning: :grinning: :grinning:

boli sme uz dva krat vonku ale len tak na hodinku lebo u nas je hnusny cas. Sa tesim na slniecko.

Krstiny chystame ale az tak asi v maji, ked bude teplucko.
12. mar 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo dici rodí ale krpcek a miška to majú za pár :grinning:
12. mar 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani....a co sa vlastne stalo?
12. mar 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip...za chvilu sa nenazdas a budes mat tak ako my :wink:
12. mar 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsiu poradnu mam 2.aprila :dizzy_face: teraz sme boli s manzelom na poradni..pred tyzdnom..a budeme mat babu..a z toho stastia som to zabudla prepisat

krasul..takze sa v noci casto budi? :confused: nenecha ta vyspat... :frowning2: nevadi...ved si ju musis poriadne uzit :wink:
tesis sa,az bude teplucko co?to bude radost chodit na prechadzky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juuuuuuuuj..aj ja sa tesim

krpcek ,misha..a vy sa ako citite?ochvilku rodite?

dany?nejdes uz na umele?
12. mar 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si ešte pár týždňov počkám :slight_smile:
12. mar 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici... ja uz sa citim vselijako ...stale ked mam nejake bolesti cakam ci sa zopakuju v nejakych intervaloch ze uz idem rodit a nic :rolling_eyes: sice mam este 2tt do porodu ale uz chceme mat malu pri sebe sa nevieme dockat... a nejak som si uz na svoj stav tehotnosti zvykla uz.,, my nerobi uz problen vyjst na tretie poschodie bez zadychania... a spoluziaci sa mi cuduju ze ini v skole spia a ze ja som v pohode :sunglasses:
12. mar 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. mar 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez celkom v pohode. este sa rodit nechystam. :slight_smile: :slight_smile:
12. mar 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha...tha ja som chcela byt tehulka..ale uz ma to otravuje akosi...babo je uz v podstate vyvinute,tak by som ho uz chcela vonkuuuuuuuuuuuuuuuu..mojkat sa s nim..teda s nou :grinning: uz to trva akosi pridlho :frowning2: kde je aspon 38 tt....citim sa uz ako medved..riadne mi spraskalo brusko...tak ako krasulke..si pamatam na jej fotku...a to za 3 tyzdne..ja zvedava ako to bude vyzerat potom..

krasul?ako vyzera tvoje brusko teraz?zlepsilo sa to?strie asi nezmizli,ze?ako mne je v podstate aj jedno,hlavna vec,ze budem mat babo,ja len tak sa pytam vies...ze co to bude potom s bruskom
12. mar 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
páni ja teraž pozerám že vy ste obe marcovky a ste v aprílovkách :sunglasses: :zipper_mouth:
12. mar 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte babenky...zajtra testujeeeeeeem...som zvedava, ale aj tak myslim, ze coskoro pride mrsina... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. mar 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik budu krasne // :dizzy_face:
12. mar 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach yo chvílu tu človek nieje a vy tu toho načmárate :sweat_smile:
12. mar 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici...aj aj som tak uvazovala v 28tt...ze uz by som ju chcela vonku..ale musis si uvedomit ze by mala este velke problemy...este vydrz... ja mam len par strii na bokoch v strede bruska nemam ale este sa mozno urobia :unamused:
12. mar 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem...tak ma vcera a dnes v praci bolelo brusino...som tazke zdvihala a potom som ho mala take tvrdsie...neviem...mam pocit, ze zase nic... :frowning2:
12. mar 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip ja som mala mat povodne 4.4 ale kedze mala je vacsia tak sa to posunulo...kto vie mozno sa narodi az v aprili :slight_smile:
12. mar 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nikby nevieš aj nsoci mala až po krasulke a bolo to opačne :dizzy_face:
12. mar 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja ma zase prvy termin 27.3. a posledny 6.4. :grinning:
12. mar 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej mirip gratulujem aj tebe :slight_smile:

dani cukruska nic sa nebojte kazda z Vas bude tehulka ... ja viem...

:wink:
12. mar 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek uz 39tt ??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
12. mar 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni ano, ale az od zajtra - ukazuje mi to tu o den skor. :grinning:
12. mar 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
39, mne sa to zda take neuveritelne... :astonished:
12. mar 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip tak nsoci mala pekneho macka sa ani necudujem ze sa vypytal skor :slight_smile:
12. mar 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no berni strasne rychlo to leti. :slight_smile:
12. mar 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni ani ty niesi že ?? to sme tu už len tri zostali ?? jaj a ešte cukrik a zlato ... no fajn by bolo keby sa nám zadarilo všetkým ...potom by tu už nezostala žiadna netehulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitka no musim ta sklamat...my sa nesnazime naplno.... :sweat_smile: tak ja s vami asi nebudem... :sweat_smile:
12. mar 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek ale uz cakas kedy budes mat malinku ... vsak ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aj mish uz ma 38 :confused:
12. mar 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ani my sa nesnažíme naplno ...ale zázraky sa dejú ....aj z nie naplno sa dá otehotnieť či nie ?? :sunglasses: :sunglasses:
12. mar 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok