• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
noo super pocit a ja idem este aj vo stvrtok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes tu bolo teda riadne ticho dufam ze krpcek a misha neroadia :sweat_smile: resp ze daju vediet ked rodit pojdu :grinning:
16. mar 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no včera sa tu ne tak písalo? :astonished:
krpcek, misha no mali by ste už rodiť ak je čas, lebo nám tu chýba vzrúšo :grinning: :grinning:

včera som 1x videla môjho krpca, mám aj fotečku konečneee, potom ešte pridám, len nemám momentálne kedy, a je všetko ok, dr. povedala, že taký krvný obraz nevidela už dávno :grinning:
dnes som akosi skôr vstala, ale ešte mi treba niečo vybaviť...potom sa zastavím, asi až poobede :sweat_smile:
17. mar 2009 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu je to ako po vymreti baby kde ste :astonished: halooooooooooooo :astonished:
ved ja sa nudim tak piste niekto nieco :grinning:
17. mar 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,no vidis,takze ziadne strachy miminku sa vedie u teba v brusku suprovsky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Ja som dnes cely den doma ako prst,drahy musel ist do prace aj ked je tu Patrick day,tak som nastvata chcela som vidiet tu paradu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ,susedia sice idu,ale bez Mata tam nemam naladu ist :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .

Aj u Vas je tak teplo??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Moj chlap isiel do prace rano v dlhom tricku :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
17. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je kosa tak cipsinka nedrazdi :grinning: :grinning: :grinning:
krasulka a mas cierny bod ani si tu nenakukla vcera ale tema nevera ta zaujala co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AJOJ lov :wink: ako sa citis?a co malinky? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

u nas raz svieti slniecko,raz zamracene..ale v podstate je teplo :wink:
17. mar 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac lov za drazdenie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale ja sa taaaaaaaaak tesim,ale to nebude trvat dlho lebo leto je tu uprsaneee :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ,takze potom budete drazdit vy mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj cipsi...ty si vydata? :confused: :dizzy_face:
17. mar 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malinky si kope v brusku o 106 :dizzy_face:
u nas je zamracene takze teplo urcite nie je aj ked nemozem povedzat s urcitostou lebo dnes som vonku este nebola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cawte zeny

cipsi tak nejdes kuk ??? :fearful: :fearful: ja idem so SVK zastavou :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sevas kasuliak kde mas pani manzelku
nie ze sa opijete dnes na toho patrika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lov jaaa???nieeee ja nie som taky :grinning: :grinning: krasulka niekde lieta po konovi a venuje sa nasmu pokladiku :slight_smile: :slight_smile:
17. mar 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ved vidim ze mate dobru konverzaciu v teme kamoska :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
btw ked tak pozeram vam to pekne uteka tie tt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. mar 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulika hej hej utekaju :grinning: :grinning: :grinning: a vam krasne pribudaju :slight_smile:
17. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici nie niesom vydata preco???????????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

krasuliak neviem ci ist ci neist mam dilemu,ale pomoooooooooooooooooooc co sa tu deje milion aut a vsetci si tymi zelenymi chujovinami na hlavach,to tam teda bude naroda.AK nahodou pojdem budem ta hladat so slovens.zastavou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,skoooooooooooda,ze krasulienka tu nie je to by som isla aby som ju aj Ami videla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi a prečo zelená? ja totiž neviem čo je to za sviatok :sweat_smile:
17. mar 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus to tu patri asi medzi najvacsi sviatok v roku svaty Patrik velmi uznavaju,spaja sa s legendou,ze im vyhnal vsetky hady z krajiny tak ho uznavaju ako ,,boha,,a robia taketo velke oslavy :wink: :wink: :wink: :wink: Neviem ci bol este niecim Patrik vynimocny akosi som sa o to nezaujimala,ale vraj v meste to byva suprovske,zatial som vzdy pracovala preto som nemohla ist a dnes pracuje drahy ale okolo siestej skocime urcite omrknut, :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. mar 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este si sa pytala,ze preco zelena,lebo je to farba irska,a ten Pato mal taky zeleny klobuk a rysavu bradu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno ma krasuliakovci este v niecom doplnia alebo ma vyvedu z omylu,ze to nie je pravda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa choď pozrieť určite :slight_smile:
ja sa idem už napapať :zipper_mouth:
17. mar 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som akurat dopapala,ved rozmyslam,ze idem klopnut susedom,ze idem s nimi a moj drahy pride za nami :wink: :wink: :wink: :wink:
17. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AJOJTE..

cipsi ja len tak som sa pytala :wink: chcela som sa ta opytat,su iri skaredi???bo som pocula,ze dost :grinning:

ten sv. patrik samozrejme ze mal rysavu bradu..ved bol IR :grinning: :grinning: :grinning:

krasuliak,ej dnes bude rozbijačka čo? :confused: :grinning:
17. mar 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dici iri su straaaaaaaaaaaaaaaasne skaredi,su rysavy,pehavy,stale sfetovani a ozrati,takze to je asi taka najvystiznejsia charakteristika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,inak aj ja som pehava,ale za to kraasna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som klopnut susedom a oni uz neboli doma tak som im zavolala,ze teda pridem za nimi a oni,ze uz idu domoov :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ,ze videli co chceli,ze si pofotili a,ze je tam strasna tlacenica.Tak si pockam na draheho vraj konci skor a pojdem pekne s nim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. mar 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardooon za chyby :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. mar 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ked sa niekde ponahlam absolutne neragujem na pravopis brrrr,potom ked si to po sebe precitam ,ze rysavy a pehavy tak mi je az zle :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .

Dnes tu inak bodujem,kde ste doparoma vsetci??? :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
17. mar 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čítam si troška, ale ma už oči nepočúvajú, asi by som si mala zdiemnuť :rolling_eyes:
17. mar 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok