Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

lovacka
18. mar 2009

a neviete kde je krpcek?uz davno sa neukazala 😲

zlato115
18. mar 2009

megie, tak to som rada, že si to tu takto popísala 😉 skoro každá to opisuje ako horor a mladé budúce maminky iba strašia a odradzujú... 😕

cipsinka
18. mar 2009

caute zeny,

aj vy mate tak kraaaaaaaaaaasne,(nechcem provokovat,ze lov 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 ),ale tu je uplne uzasne a ja som doma 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 .Idem asi kukuc nejaky film a potom navarim 😉 😉 😉 😉

lovacka
18. mar 2009

no cipsi dnes je to totalne nevhodne to ako tu provokujes s pocasim 😠 😀 😀 😀
rano bola fujavica nedalo sa ani z domu nikam ist potom snezilo ale totalne brutalne potom svietilo slnko potom zase snezilo a teraz zase fujasi
takze cipsi nem drazdi 😀 😀 😀

zlato115
18. mar 2009

cipi, aj u nás krásne svietilo slniečko, super, už pomali cítim tú jar, konečne... 🙂
lov a kde ty bývaš, ked tam je taká sodoma gomora???

cipsinka
18. mar 2009

lov 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 ,normalne vidim susedu ako sa slni v plavkach 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😎 😎 😎 😎 😎 ,to je uz asi extrem nie???

Veru zlati ked je slnko clovek ma hned lepsiu naladu,som si zaclony hned v rukach poprala a naavivazovala nech mam vonacku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Zlato ty si aka sexcica na tej fotke 😵 😵 😵 😵 😵 😉 😉 😉 😉

zlato115
18. mar 2009

cipi, tak to je fakt extrééém, to trošku prehána 😕
presne tak s tou náladou, to je pravda, mne sa dnes konečne zlepšila, doteraz to nebolo nič moc, ked tu bolo tak hnusne... 😝 dakujem za kompliment 😉

dicinka1
18. mar 2009

ajojky 😉

zlato..ajoj..zmena fotky 😉

no baby,mozno sa ani nemusim bat,ze?mozno ma zasivat nebudu 😀

cipsinka
18. mar 2009

to je suseda irka byva oproti nasmu domu,toto pocasie je pre irov asi desne teplo,ale zas az tak mi to nepripada 😅 😅 😅 😅 😅 ,davam jej este pat minut a uz bude tahat donutra,som si ju vsimla ked som vesala zaclony,aby ste si nemysleli,ze nemam doma co robit a kukam von z okna 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

zlato115
18. mar 2009

dici ahoooj, ano trošku zmena 😉 ale neboj, možno nie a ked hej vraj sa to dá úplne v poho vydržat,aspon čo som počula od kočiek... 😉

dicinka1
18. mar 2009

zlato,mas fotku alicie keys?neviem ako sa to sklonuje 😕

cukrik580
18. mar 2009

ahojte babeny...ako sa dnes mame?

zlato115
18. mar 2009

cipsi, my sito nemyslíme, tak nech sa pekne opaluje 😉
dici, dakujem peknučký kompliment... 😀
ahojky cukrík, celkom fajn a čo ty???

lovacka
18. mar 2009

zlato v kosiciach mame taku sodomu gomoru 😖
dnes som objednala autosedacku pre nasho drobca a hodila som aj foto nasho brusiska no poviem vam zvacsujem sa kazdym dnom 😅

zlato115
18. mar 2009

lov pekne rastiete, super... a autosedačku si objednala asi tú čo ju máš na obrázku, však? 🙂

cukrik580
18. mar 2009

ahoj zlato...ty kokso lov...dobreeeee.....moja tetula je v 22.a ma este vacsie...si robim srandu, ci tam nema dve, ale ze ee...xi

zlato115
18. mar 2009

ahojik cukrik 😉

lovacka
18. mar 2009

zlato hej hej tu co je na obrazku cerveno ciernu 😵 😵 dufam ze bude aj v skutocnosti taka dobra a pekna ako vyzera
a rastieme teda fakt kazdym dnom 😀 ani nestacim sledovat ako to rychlo ide

zlato115
18. mar 2009

lov, tá je pekná, pozeralasom ju... to je len dobre ked nám rastiete 😉

cukrik580
18. mar 2009

hej veru

lovacka
18. mar 2009

no uvidime ona je aj riadne draha u nas tak som zvedava ze ci bude splnat vsetko tak ako ma
dufam ze buduci tyzden budem mat aj kocik aj sedacku uz domka aj ked casu este mame habadej
rozmyslam ze to zlozim u svokrovcov 😀

krpcek
18. mar 2009

ahojte. tusim ste ma spominali. 😀 este som sa nerozsypala. 😀 ale chodim jak roztrtkana. 😀 😀

cipsinka
18. mar 2009

krpcek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berni
18. mar 2009

ze roztrtkana
😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
18. mar 2009

berni zlata je nie?? 😀 😀 😀 😀 aka uprimna 😀 😀 😀 😀 😀 😀

misha666
18. mar 2009

ahoj kocky... ja idem zajtra na poradnu tak som zvedava ze co mi povedia...uz by som bola najradsej keby si ma tam nechali...uz chcem rodiiiiiiiiiiiiit 😠

cipsinka
18. mar 2009

ahoj misi,ty si nejaka odvazna 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,ale tak to ma byt,potom to clovek vsetko lepsie znasa a porod je potom malina 😉 😉 😉 😵 😵 😵

misha666
18. mar 2009

cipsi...tak uz by som faaaaakt isla... uz sa neviem dockat... 🙂

cipsinka
18. mar 2009

ti verim misi,neboj nakoniec to bude krasny zazitok 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,na take dni sa tak skoro nezabuda,bolest rychlo utichne(aspon dufam 😅 😅 😅 😅 )

misha666
18. mar 2009

cipsi....ja sa nejak bolesti nebojim...ved kolko zien to uz prezilo :o)