• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
dobre utekam do toho obchodu,zatim pa :sunglasses:
19. mar 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som spat a vy nikde???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Musim sa Vam pochvalit aky paradny nakup som si spravila,isla som do mojej oblubenej drogerie,velmi kvalitnej a v pohode ceny a iba vydim,ze malovatka po 1eure tak som sa na to vrhla kupila som si buder,korektor,stetec a lesk na pery,potom mi povedala,ze ten stetec je free,tak ja,ze super a ona ze dve eura poprosim,ale ak som dobre ratala tak za tri veci by som mala platit tri eura :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ked uz bol ten stetec free,tak som sa potesila ako som super zaobchodovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Uz som sa s tym aj trosku nagendzila a vysiera to byt super :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. mar 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi aj ja chceeeem také lacné a výhodnéé :grinning:
idem si ešte prefúknuť hlavu a kúpiť rožky abo chlieb :slight_smile:
19. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vies co ma mimus najviac tesi,ze to nie je nekvalitne ako u nas v 35 korunovych obchodoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.ze si idem namalovat s leskom papulu a on sa mi zlomiiii :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
19. mar 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipi, tosi teda velmo dobre nakúpila :slight_smile: ja som tak po 30korunách kupovala na kozmetickom a nechtovom veletrhu, tolko lakov a voloviniek som si priniesla, no ale mala som hroznú radost :wink:
19. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak taký nákup je le a len super
19. mar 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies aka je dobra...jednoducha...vyslahat 4 zltky, jeden vanilkovy cukor, 200 gramov praskoveho cukru, deci vlaznej vody, potom tam das 200 gramov hladkej muky, pol kypr. prasku, a deci oleja a zmiesas...potom nakoniec sneh z bielkov, styroch a pecies, kym sa to neupecie...dobra je...
19. mar 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja mam taky zly den dneska :frowning2:
posielala som peniaze do polska a nezobralo mi na interner banking posledne cislo a teraz hladam kde sa moje peniaze nachadzaju :unamused:
len dufam ze sa najdu lebo to bolo takmer 500 eur :pensive:
19. mar 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lov ..tak to nezávidím, ale určite sa nájdu
19. mar 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lov..oni sa najdu..ale ked si ich niekomu poslala na ucet..tak ci ti ich ten dotycny vrati :confused: :grinning:
19. mar 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ajojte..este som chcela... :grinning:

misha..tak co bolo na poradni?

krpcek je tiez este cela? :confused:
19. mar 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky... dici nic nebolo... vsetko po starom,,,, na kontrolu mam ist az v den oficialneho terminu... 30.3...ale dufam ze dovtedy porordim... :slight_smile:
19. mar 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

no co kinderka? este ste cele? (inak ja som tuto otazku ku koncu tehu uz nemohla ani citit) :grinning: :grinning:

Sup sa na kozu a tlaciiiiit a ak mozem poradit: ked budete tlacit poriadne sa nadychnite, zavrite oci, bradu tlacte na hrud, najlepsie ked vam partner bude odzadu tlacit od chrbta vankus, a na jedno tlacenie pocitajte v duchu aspon do 15, 20, kolko vydrzite, a tlacte ako ked tlacite na kakanie tak poooooriadne :slight_smile: Cim viac vydrzite na jeden nadych tlacit, tym rychlejsie bude babo vonku. :slight_smile:
19. mar 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka?a to sa nepopisam?alebo nepokakam? :confused:
19. mar 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. este som cela. :slight_smile: krasul tiez uz nenavidim tu otazku? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

dici nepokakas, daju ti klistir. :wink:
20. mar 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj krpcek, tak sa ešte stále držíte :slight_smile: ale ako pozerám do kalendára,tak to je už cobi dup :wink:
20. mar 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasulka tak to sa ti už vraví keď to máš za sebou..čo??? :grinning: :grinning: :grinning:
a aj vy si dávate epi čo budete čoskoro na rade?
20. mar 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ja bez EPI nohy neroztiahnem. :grinning: :grinning: dufam, ze mi ju stihnu pichnut.

zlato no uz sa to nezadrzatelne blizi. :grinning:
20. mar 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek, tešíš sa, alebo máš aj strah??? no aj mne kamarátka hovorila, že bez EPI, by to nezvládla, že si ju dala hnet pichnút ako to bolo možné :wink:
20. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko baby :wink:
20. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek..a ked v zadku este nieco ostane :grinning:
20. mar 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky dici, už dobrý den :wink:
20. mar 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato bry dnik :grinning:
20. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe, dici, tak ako sa dnes máme dievčence???
20. mar 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute herecky a vy co nic nepisete,ci nie je cipsy nie je debata??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici nebola by si ani orva ani posledna ktor by vztacila okrem baba aj nieco ine :wink: velakrat sa stane ze sa klistir nestiha dat a vtedy si clovek nenavybera
20. mar 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru dici,to tam beru ako normalnu vec a myslim si,ze v tych bolestiach ti to bude uuuuuplne jedno co z teba vyletiii :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky :slight_smile:
20. mar 2009 o 13:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky Evi,ako si nazivate??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, no cipsi, vidíš neni si tu a neni debata... :slight_smile:
20. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok