Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
19. mar 2009

dobre utekam do toho obchodu,zatim pa 😎

cipsinka
19. mar 2009

uz som spat a vy nikde???? 😕 😕 😕 😕 😕

Musim sa Vam pochvalit aky paradny nakup som si spravila,isla som do mojej oblubenej drogerie,velmi kvalitnej a v pohode ceny a iba vydim,ze malovatka po 1eure tak som sa na to vrhla kupila som si buder,korektor,stetec a lesk na pery,potom mi povedala,ze ten stetec je free,tak ja,ze super a ona ze dve eura poprosim,ale ak som dobre ratala tak za tri veci by som mala platit tri eura 😅 😅 😅 😅 ked uz bol ten stetec free,tak som sa potesila ako som super zaobchodovala 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Uz som sa s tym aj trosku nagendzila a vysiera to byt super 😉 😉 😉 😵 😵 😵

mimusa4
19. mar 2009

cipsi aj ja chceeeem také lacné a výhodnéé 😀
idem si ešte prefúknuť hlavu a kúpiť rožky abo chlieb 🙂

cipsinka
19. mar 2009

a vies co ma mimus najviac tesi,ze to nie je nekvalitne ako u nas v 35 korunovych obchodoch 😝 😝 😝 😝.ze si idem namalovat s leskom papulu a on sa mi zlomiiii 😖 😖 😖 😖 😖 😖

zlato115
19. mar 2009

cipi, tosi teda velmo dobre nakúpila 🙂 ja som tak po 30korunách kupovala na kozmetickom a nechtovom veletrhu, tolko lakov a voloviniek som si priniesla, no ale mala som hroznú radost 😉

mimusa4
19. mar 2009

tak taký nákup je le a len super

cukrik580
19. mar 2009

vies aka je dobra...jednoducha...vyslahat 4 zltky, jeden vanilkovy cukor, 200 gramov praskoveho cukru, deci vlaznej vody, potom tam das 200 gramov hladkej muky, pol kypr. prasku, a deci oleja a zmiesas...potom nakoniec sneh z bielkov, styroch a pecies, kym sa to neupecie...dobra je...

lovacka
19. mar 2009

ahojte
ja mam taky zly den dneska ☹
posielala som peniaze do polska a nezobralo mi na interner banking posledne cislo a teraz hladam kde sa moje peniaze nachadzaju 😒
len dufam ze sa najdu lebo to bolo takmer 500 eur 😔

mimusa4
19. mar 2009

lov ..tak to nezávidím, ale určite sa nájdu

dicinka1
19. mar 2009

lov..oni sa najdu..ale ked si ich niekomu poslala na ucet..tak ci ti ich ten dotycny vrati 😕 😀

dicinka1
19. mar 2009

a ajojte..este som chcela... 😀

misha..tak co bolo na poradni?

krpcek je tiez este cela? 😕

misha666
19. mar 2009

ahoj kocky... dici nic nebolo... vsetko po starom,,,, na kontrolu mam ist az v den oficialneho terminu... 30.3...ale dufam ze dovtedy porordim... 🙂

krasulka
19. mar 2009

Ahojte,

no co kinderka? este ste cele? (inak ja som tuto otazku ku koncu tehu uz nemohla ani citit) 😀 😀

Sup sa na kozu a tlaciiiiit a ak mozem poradit: ked budete tlacit poriadne sa nadychnite, zavrite oci, bradu tlacte na hrud, najlepsie ked vam partner bude odzadu tlacit od chrbta vankus, a na jedno tlacenie pocitajte v duchu aspon do 15, 20, kolko vydrzite, a tlacte ako ked tlacite na kakanie tak poooooriadne 🙂 Cim viac vydrzite na jeden nadych tlacit, tym rychlejsie bude babo vonku. 🙂

dicinka1
19. mar 2009

krasulka?a to sa nepopisam?alebo nepokakam? 😕

krpcek
20. mar 2009

ahojte. este som cela. 🙂 krasul tiez uz nenavidim tu otazku? 😠 😀 😀 😀

dici nepokakas, daju ti klistir. 😉

zlato115
20. mar 2009

Ahoj krpcek, tak sa ešte stále držíte 🙂 ale ako pozerám do kalendára,tak to je už cobi dup 😉

mimusa4
20. mar 2009

ahojte krasulka tak to sa ti už vraví keď to máš za sebou..čo??? 😀 😀 😀
a aj vy si dávate epi čo budete čoskoro na rade?

krpcek
20. mar 2009

mimi ja bez EPI nohy neroztiahnem. 😀 😀 dufam, ze mi ju stihnu pichnut.

zlato no uz sa to nezadrzatelne blizi. 😀

zlato115
20. mar 2009

krpcek, tešíš sa, alebo máš aj strah??? no aj mne kamarátka hovorila, že bez EPI, by to nezvládla, že si ju dala hnet pichnút ako to bolo možné 😉

dicinka1
20. mar 2009

bre ranko baby 😉

dicinka1
20. mar 2009

krpcek..a ked v zadku este nieco ostane 😀

zlato115
20. mar 2009

ahojky dici, už dobrý den 😉

dicinka1
20. mar 2009

zlato bry dnik 😀

zlato115
20. mar 2009

aj tebe, dici, tak ako sa dnes máme dievčence???

cipsinka
20. mar 2009

no caute herecky a vy co nic nepisete,ci nie je cipsy nie je debata??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀

lovacka
20. mar 2009

dici nebola by si ani orva ani posledna ktor by vztacila okrem baba aj nieco ine 😉 velakrat sa stane ze sa klistir nestiha dat a vtedy si clovek nenavybera

cipsinka
20. mar 2009

veru dici,to tam beru ako normalnu vec a myslim si,ze v tych bolestiach ti to bude uuuuuplne jedno co z teba vyletiii 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
20. mar 2009

ahoj kocky 🙂

cipsinka
20. mar 2009

cauky Evi,ako si nazivate??? 🙂 🙂 🙂 🙂

zlato115
20. mar 2009

ahojky, no cipsi, vidíš neni si tu a neni debata... 🙂