MladΓ© snaΕΎilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

Som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny :-N ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka πŸ™‚
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... β€žKtorΓ‘ si ho nepostavΓ­, tΓ‘ si ho nezaslΓΊΕΎi" πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎
cipsinka
β€’
21. mar 2009
kde ste zlaticka,ved cely den tu nik nie je 😞 😞 😞 😞 =-) =-) =-) =-) ,vikendujete????? =-) =-) =-) =-) =-) =-) .Mna boli brucho ako slak(prisla mrcha) :-S :-S :-S ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
cipsinka
β€’
21. mar 2009
a idem si spravit puding,dnes som cely den nic nejedla zo vsetkeho mi je nagrc,ked len otvorim chladnicku 😞 😞 😞 😞
krasuliakautor
β€’
21. mar 2009
cipsi a mna hlava a prisiel guinnes vcera do mna :-N :-N
berni
β€’
21. mar 2009
ahojte ja som tu, len kukuckujem ci niekto tu je =-) =-) =-) =-) =-)
cipsinka
β€’
21. mar 2009
krasuliak ty ma dnes sledujes??? πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ ,tak TI treba nemas chlastat :-x :-x :-x :-x :-x :-N :-N :-N :-N πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ ,ale mna brusko boli neopravnene 😒 😒 😒 😒 😒
berni
β€’
21. mar 2009
krasuliak a co si oslavoval?
cipsinka
β€’
21. mar 2009
berni x-) x-) x-) x-) x-) x-)
krasuliakautor
β€’
21. mar 2009
cipsi idem po tebe jak pes po kosti πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ

a vd len trosku som ale nejak sa to zvrtlo proti mne :-N :-N

berni piatok som oslalvoval
cipsinka
β€’
21. mar 2009
bernus ved pisem,ze nie je cipsus nie je debata,objavi sa cipsus a je debata πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ
berni
β€’
21. mar 2009
ahoj cipsuuuuuuuuuuuuuuuska cmuk

co nove okrem mrchy mrchane ? 8-(
berni
β€’
21. mar 2009
a co si oslavoval v piatok?
cipsinka
β€’
21. mar 2009
krasuliak kraaaaaaaaaasne prirovnanie to mi este nik nepovedal,taaa krasul ma ale doma romantika πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ a kde su nase krasulky??? :-N :-N :-N :-N :-N x-) x-) x-) x-) x-)
berni
β€’
21. mar 2009
a kde je krasulka?
cipsinka
β€’
21. mar 2009
bernusik ani nic nove,konecne mam zajtra draheho doma,lebo ma uz doma poraza,bol pat dni v praci po sebe a on to ma zvycajne rozhadzane,tak mi je dlho samej 😞 😞 😞 😞 a uz iba 45 dniii a ideme domoooooooov πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ
cipsinka
β€’
21. mar 2009
ozaj uz si uuuplne fit z tej choroby hnusnej co si mala??? :-| :-| :-| :-| :-|
berni
β€’
21. mar 2009
joj tak sa tesis vsak? a uz len 45 dnΓ­ vsak to tak rychlo ubehne uvidis :-N πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ

hej inak som uz zdrava, okrem hlavy celkom zdravy... πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ

ake mate v Irsku pocasie?
krasuliakautor
β€’
21. mar 2009
cipsi mas aj meter a strihas?? πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ

krasulka je na svk :-N :-N sak viete co sa pytate πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ
cipsinka
β€’
21. mar 2009
mame kraaasne pocasie,tento tyzden sa to krasne drzi,dnes sice svieti slniecko ale je chladnejsie,ale da sa na to,ze sme v Irsku je to super πŸ˜‰ πŸ˜‰ πŸ˜‰ πŸ˜‰ πŸ˜‰ .Uz som ja prastena s tym ratanim dni,ale uz sa naozaj neviem dockat :-N :-N :-N :-N a naozaj to ide strasne rychlo,ved len teraz bolo 56 dni πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ
berni
β€’
21. mar 2009
krasuliak hej vieme ]-(
cipsinka
β€’
21. mar 2009
krasuliak ano mam :-N :-N :-N :-N :-N :-N to ma pred tyzdnom nanalarila suseda,ze ona to tak robi a doniesla mi aj papiere tak som si spravila a mam to pripnute na dverach a sriham kazdy den poctivo :-N :-N :-N :-N πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ
berni
β€’
21. mar 2009
no vidis zajtra uz bude len 44 dni.....a vobec nie si prastena, vsak sa tesis domkov, uz aby ste boli... πŸ˜‰
a ty uz robis?
cipsinka
β€’
21. mar 2009
krasuliak vaaaaaaaaazne krasul je na SVK????? =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ .

krasuliak vidis co robi so mnou nezamestnanost,inokedy by ma to v zivote nenapadlo =-) =-) =-) =-) πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ
krasuliakautor
β€’
21. mar 2009
a stale nic sa nerisuje??? je to bieda co teraz?? ]-( ]-(
cipsinka
β€’
21. mar 2009
bernusik nie nerobim,stale cakam na to vyrozumenie zo socialky v utorok tam ideme nabehnut,ze kedy mi to uz konecne pride,sice kamos na to cakal dva a pol mesiace,cize ma to vobec neprekvapuje :-S :-S :-S :-S :-S :-S .Bernus som sa tak utesovala,ze suseda ma 26 rokov a robi to tak co ja este nemam ani 23 tak je to uuuplne normalne(myslim s tym metrom) πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
cipsinka
β€’
21. mar 2009
krasuliak nie nic sa zatial necrta,ale po dovolenke idem ostro na to πŸ˜‰ πŸ˜‰ πŸ˜‰ πŸ˜‰
cipsinka
β€’
21. mar 2009
Co som mala ist naspat do tej Pc firmy tak tiez krachuje ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ale pevne verim,ze v lete bude na letisku perno tak by ma tam hadam zas zobrali :-N :-N :-N :-N :-N :-N ,hodim takyto nevinny ksichtik :-N :-N :-N :-N a praca je moja πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ
berni
β€’
21. mar 2009
no vidis, ze je to normalne ... pohodicka aj ja by som sa tesila...ja som nikdy nikde nechodila (myslim na dlhsie na dovolenky samozrejme chodime πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ ) a nebola dalej od domova, takze si to ani neviem predstavit, ale ja by som to ani nevydrzala - byt dlho prec, vies ja som rak, mam to v znameni πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ
krasuliakautor
β€’
21. mar 2009
no na letisku je vzdy dobry job inak citala si o ryanairy ]-( ]-(
cipsinka
β€’
21. mar 2009
bernusik aj pre mna je to hrozne tazke 😞 😞 😞 😞 😞 😞 ,mam tam rodicov,surodencov,babku a deduska ja som ich cecok :-N :-N :-N :-N :-N ,najoblubenejsie vnucatko strasne na mne lipnu,takze tiez to nie je bohvie co,ale tak co uz mame robit z lasky nevyzijeme |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-|
berni
β€’
21. mar 2009
vsak to ze z lasky nevyzijeme... 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(

a kedy sa chcete vratit nastalo?

Začni pΓ­saΕ₯ odpoveď...

OdoΕ‘li