Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
21. mar 2009

kde ste zlaticka,ved cely den tu nik nie je ☹ ☹ ☹ ☹ 😕 😕 😕 😕 ,vikendujete????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 .Mna boli brucho ako slak(prisla mrcha) 😖 😖 😖 😠 😠 😠 😠 😠

cipsinka
21. mar 2009

a idem si spravit puding,dnes som cely den nic nejedla zo vsetkeho mi je nagrc,ked len otvorim chladnicku ☹ ☹ ☹ ☹

krasuliak
autor
21. mar 2009

cipsi a mna hlava a prisiel guinnes vcera do mna 😅 😅

berni
21. mar 2009

ahojte ja som tu, len kukuckujem ci niekto tu je 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
21. mar 2009

krasuliak ty ma dnes sledujes??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,tak TI treba nemas chlastat 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale mna brusko boli neopravnene 😢 😢 😢 😢 😢

berni
21. mar 2009

krasuliak a co si oslavoval?

cipsinka
21. mar 2009

berni 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krasuliak
autor
21. mar 2009

cipsi idem po tebe jak pes po kosti 😀 😀 😀 😀

a vd len trosku som ale nejak sa to zvrtlo proti mne 😅 😅

berni piatok som oslalvoval

cipsinka
21. mar 2009

bernus ved pisem,ze nie je cipsus nie je debata,objavi sa cipsus a je debata 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berni
21. mar 2009

ahoj cipsuuuuuuuuuuuuuuuska cmuk

co nove okrem mrchy mrchane ? 🙄

berni
21. mar 2009

a co si oslavoval v piatok?

cipsinka
21. mar 2009

krasuliak kraaaaaaaaaasne prirovnanie to mi este nik nepovedal,taaa krasul ma ale doma romantika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a kde su nase krasulky??? 😅 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵

berni
21. mar 2009

a kde je krasulka?

cipsinka
21. mar 2009

bernusik ani nic nove,konecne mam zajtra draheho doma,lebo ma uz doma poraza,bol pat dni v praci po sebe a on to ma zvycajne rozhadzane,tak mi je dlho samej ☹ ☹ ☹ ☹ a uz iba 45 dniii a ideme domoooooooov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
21. mar 2009

ozaj uz si uuuplne fit z tej choroby hnusnej co si mala??? 😒 😒 😒 😒 😒

berni
21. mar 2009

joj tak sa tesis vsak? a uz len 45 dní vsak to tak rychlo ubehne uvidis 😅 😀 😀 😀 😀

hej inak som uz zdrava, okrem hlavy celkom zdravy... 😀 😀 😀 😀

ake mate v Irsku pocasie?

krasuliak
autor
21. mar 2009

cipsi mas aj meter a strihas?? 😀 😀

krasulka je na svk 😅 😅 sak viete co sa pytate 😀 😀

cipsinka
21. mar 2009

mame kraaasne pocasie,tento tyzden sa to krasne drzi,dnes sice svieti slniecko ale je chladnejsie,ale da sa na to,ze sme v Irsku je to super 😉 😉 😉 😉 😉 .Uz som ja prastena s tym ratanim dni,ale uz sa naozaj neviem dockat 😅 😅 😅 😅 a naozaj to ide strasne rychlo,ved len teraz bolo 56 dni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berni
21. mar 2009

krasuliak hej vieme 😠

cipsinka
21. mar 2009

krasuliak ano mam 😅 😅 😅 😅 😅 😅 to ma pred tyzdnom nanalarila suseda,ze ona to tak robi a doniesla mi aj papiere tak som si spravila a mam to pripnute na dverach a sriham kazdy den poctivo 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

berni
21. mar 2009

no vidis zajtra uz bude len 44 dni.....a vobec nie si prastena, vsak sa tesis domkov, uz aby ste boli... 😉
a ty uz robis?

cipsinka
21. mar 2009

krasuliak vaaaaaaaaazne krasul je na SVK????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

krasuliak vidis co robi so mnou nezamestnanost,inokedy by ma to v zivote nenapadlo 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krasuliak
autor
21. mar 2009

a stale nic sa nerisuje??? je to bieda co teraz?? 😠 😠

cipsinka
21. mar 2009

bernusik nie nerobim,stale cakam na to vyrozumenie zo socialky v utorok tam ideme nabehnut,ze kedy mi to uz konecne pride,sice kamos na to cakal dva a pol mesiace,cize ma to vobec neprekvapuje 😖 😖 😖 😖 😖 😖 .Bernus som sa tak utesovala,ze suseda ma 26 rokov a robi to tak co ja este nemam ani 23 tak je to uuuplne normalne(myslim s tym metrom) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
21. mar 2009

krasuliak nie nic sa zatial necrta,ale po dovolenke idem ostro na to 😉 😉 😉 😉

cipsinka
21. mar 2009

Co som mala ist naspat do tej Pc firmy tak tiez krachuje 😠 😠 😠 😠 😠 ale pevne verim,ze v lete bude na letisku perno tak by ma tam hadam zas zobrali 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,hodim takyto nevinny ksichtik 😅 😅 😅 😅 a praca je moja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berni
21. mar 2009

no vidis, ze je to normalne ... pohodicka aj ja by som sa tesila...ja som nikdy nikde nechodila (myslim na dlhsie na dovolenky samozrejme chodime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ) a nebola dalej od domova, takze si to ani neviem predstavit, ale ja by som to ani nevydrzala - byt dlho prec, vies ja som rak, mam to v znameni 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krasuliak
autor
21. mar 2009

no na letisku je vzdy dobry job inak citala si o ryanairy 😠 😠

cipsinka
21. mar 2009

bernusik aj pre mna je to hrozne tazke ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,mam tam rodicov,surodencov,babku a deduska ja som ich cecok 😅 😅 😅 😅 😅 ,najoblubenejsie vnucatko strasne na mne lipnu,takze tiez to nie je bohvie co,ale tak co uz mame robit z lasky nevyzijeme 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

berni
21. mar 2009

vsak to ze z lasky nevyzijeme... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

a kedy sa chcete vratit nastalo?