• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
ja si obcas zapalim ale pssssssssssssssssss,to iba posledne tri mesiace :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ,iba s drahym inak eeee, :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. mar 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som vam chcela napisat..vecra som pozerala na mojevideo.sk.....test s coca colou..kolko je v nej cukru..ty vole brutal... :angry: ale ta co uz ked ju tak lubim...

tak uz fakt bru nocinku :wink:
21. mar 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neprehanam to... nic sa nebojte a fajcit fajcim len v robote....a tiez len tak...1-2 max tri
21. mar 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaje ešte 6 mi a idem aj ja, ešte si dám sprchu doplním zásoby žeby som v noci vydržala a idem spať :slight_smile:
21. mar 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja asi doj januara trosku fajicim a to som nenavidela ked si niekto pri mne zapalil :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: a teraz ked som domka tak co budem robit,idem si zapalit,ale nie moc len jednu,dve cigusky ale aj tak hanbim sa za seba,ze taka stara koza :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Mimus pijem hocijaky cajik aky si kupim,teraz mam vynikajuci pockaj idem kuknut ako sa vola........................................................,no vola sa Lord Nelson Rooibos Vanilla a je genialny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz ochvilku pojdem bo zajtra je uz nedela a neznasam ked je nedela lebo potom je pondelok a zase zacinam....ale v piatok zoberem dovolenku a kaslem na vsetkooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ja som sa pýtala na čaj? neviem? :confused:
21. mar 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj aj my s manzelikom cajiky kupujeme skoro na kartony...my mame tiez strasne radi cajiky
21. mar 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem na predchadzajucej strane si sa pytala niec,ze aky a ja som pochopila,ze caj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: uuuups,tak potom neviem co si sa pytala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. mar 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus urcite si sa pytala len sa uz nepamatas...
a jak hlavka este boli?
21. mar 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus uz je vecer a ja som uz trosku pritapnuta,tak musis sa zretelne pytat,lebo ja nem chapat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ja som hovorila o komplimente, že aký som ti dala..a čaje som teraz spomenula ako oslovenie vás, že dievčatá atď.....u nás slovo čaje je dievčatá
21. mar 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. mar 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beni už kus lepšie ale to len než vstanem od notbooku
21. mar 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. mar 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,no ved hovorim,ze som pritapnuta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no to,ze keby som sa nevratila,ze by ste zapadli prachom...............ci to zase nepatrilo mneee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ,no dobre ja radsej isla buvala a sprchovala,lebo tu same hluposti pisem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som prešvihla časový limit 2 min...
tak sa lúúúúčim spinkajte dobre, niečo pekné príjemné, napr. aj o ....... :grinning:
21. mar 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dobre pochopilni :grinning: ...dobrúúúú
21. mar 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre holcinky aj ja uz idem dobru nocku mimus cipsus a krasne snicky

mim a o com to mame snivat?
21. mar 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo len chceeeeeeš a už tu som nenííííí offfff :pensive: zzzzzzzzzzz
21. mar 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre caffffffffffffff :slight_smile:
21. mar 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknu nedelu prajem... :dizzy_face:
22. mar 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie je tu nahodou aj teta berni :grinning: :grinning: :grinning:

ja len ze ZVOLEN - KOSICE 4:1 :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: 2:1na zapasy :sweat_smile: :sweat_smile:
22. mar 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteeeee...nikto nerodi? :grinning:
22. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte krasuliakovci..krasne fotky....radost pozerat tie fotky... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici diky, uz si pockame na tvoje :slight_smile: neviete nic nove? co krpcek, misha?
22. mar 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik dici :slight_smile:
22. mar 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co uz sa rodi?? :fearful: :fearful:
22. mar 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som to isla odrodit aj za baby, mne sa celkom lubilo :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: malo ti je sak mne je jedno to nie je zla robota :grinning: :grinning:

a de je ta teta berni :angry:
22. mar 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok