Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

dicinka1
18. dec 2008

krpcek ta obdivujem..vsetko krasne zvladas..a mas uz iba par tyzdnov do porodu..davaj si na seba pozorik..hej?slub mi to...nenamahaj sa velmi...cmuk 😉

zica1
18. dec 2008

Ahojte kocky, tak ako vam dnes pokracuje dnik? 😉

dicinka1
18. dec 2008

zica ahoj..mne fajne..zajtra mi pride muzik..tak sa teskam..inac sa mame s babom faaaaaaaaaaaaaajne 😵

zica1
18. dec 2008

dicinka1 ... no tak sa uz nanho velmi tesis, ze 🙂 a kde pracuje tvoj muzicek?

zica1
18. dec 2008

ja som v praci a uz sa neviem dockat, kedy bude rano 🙂 nejaka som dnes utahana 😒

krpcek
19. dec 2008

dici jasne, ze si davam pozor. dokonca v tomto hnusom usnezenom pocasi ani nechodim peso, vsade sa presuvam autom - je to pre mna bezpecnejsie.

babulky neviem, ci sa mi este dnes podari prihlasit, ak nie - tak zajtra na mna myslite. 😉 fotky potom pridam hned ako sa bude dat. 🙂

dicinka1
19. dec 2008

zica..pracuje v bratislave..niekde na namesti..pri palaci...ako zeleziar..teraz bol dlhsi turnus... 😒

krpcek,tak to si myslim..tesim s na fotocky,....velmi..hned ich sem daj,ked sa bude dat

krasulka
19. dec 2008

dobre ranko 🙂

krpcek, zelam ti aby si si zajtrajsi den uzila uplne naplno. Aby si si ho vychutnala do poslednej sekundy.. 🙂 bude to najkrajsi dnik v tvojom zivote tak zajtra vsetky stresy a nervaky poslednych dni hod zahlavu a uzivaj si to ze budes stredobodom pozornosti 😀 cmuk moja, vela stastia, budem na teba mysliet!!!! nech ti vsetko vyjde podla tvojich predstav, taky svadobny den aky si si vysnivala.

cipsinka
19. dec 2008

krpy IP 😉

cipsinka
19. dec 2008

zachranujem teeeeeeeeeeeeeeeeemu 😅 😅 😅 😅 🤐

cipsinka
19. dec 2008

dnes som urobila drahemu prekvapko,isla som kupit stromcek,ozdoby a uz sa nam krasne stromcek ligoce 😵 😵 😵

zica1
19. dec 2008

dicinka1 No ale co chvila ho mas doma a potom si mozete uzivat sviatky 😉 ....inak uz mas nakupene darceky?

berni
19. dec 2008

KRPCEK strasne na teba budem zajtra mysliet, drzim palceky aby vsetko prebehlo lahko tak ako si to predstavujes a aby ste boli stastni po celucicky zivot s drahym aby ste si jeden druheho vazili a aby ste sa mali strasne strasne radi aj ked zivot prinesie mnoho prekazok len sa majte radi a budte jeden druhemu oporou v kazdej situacii!!!posielam ti cmuuuuuuuuuuuuuuuuciiiiiiiik obrovskyyyyyyyyyy 🙂

berni
19. dec 2008

cipsus ahooooooooj mojko!!!! tak ze uz mate stromcek fiiiiiiha uz aj ja sa tesim kedy si ozdobime nas krasny velky.... 😵 😵 😵 😵

krasulka milacik ako sa citis?

mimus Johanko teba som uz 100 rokov nevidela 😕

didusa.risulo
19. dec 2008

caute baby, pridala sm foto neake tak kuk ak chcete

risko mi stale teplotuje ale uz to neni take ako vcera ale uvidim este dnes v noci

mirip
19. dec 2008

ahojte 😉

krasulka
19. dec 2008

Ahojte,

didus tak dufam ze mu to prejde co najskor..mozno to bol len nejaky virusik teraz z tohoto pocasia uprsaneho..to je najhorsi ena bacill 😠 😠 hlavne mu poriadne vetraj pred spanim 🙂 Pocuj, z kadial ty vlastne si? Citam ze maly sa narodil v ZM ty si z tadial? JA tam mam polovicu rodiny

berni ahojky, mam sa celkom dobre, Dnes som robila este suhajdy, mnaaam to bude kalorii na Vianoce 😀

mirip cauky 🙂 uz si nachyst 🙂 na na sviatky?

Inak uz mam toho pocasia strasneho uprsaneho po krk..ja chceeem sheeeeeh 😠 😠 😠 🙂

mirip
19. dec 2008

ani nie len dnes som skončila v robote, absolvovala zubára po novom roku mám ísť na RTG zubov ☹ 😢 bojím bojím a potom som si na zajtra zamiesila 3cestá a zajtra tie troje upečiem

kojzarik
19. dec 2008

ahojte

krasulka a aku rodinku tu mas v ZM?

krasulka
19. dec 2008

mirip a co ta trapia zubky? Co ides dobre vypekat. Ja sa asi inak dozeriem tieto sviatky, ved co sa aj da ine robit ked uz sa clovek ledva hybe 😀 😀 😀 Ja idem k zubarovi 12.1. som objednana mam este 😀 kaz fnuk 😖

ivka1603
19. dec 2008

Ahoj krasulka.....zabudla si mi poslat peniazky za dupacky ☹(( pisala som ti IP, ale neozvala si sa mi....preto ti pisem sem 🙂

krasulka
19. dec 2008

Ahoj Ivka, peniazky som odoslala, este nedorazili? 🙂

ivka1603
19. dec 2008

Krasulka nic mi neprislo, posli mi kopiu odoslanych penazi, alebo posli cislo uctu, z ktoreho boli posielane...

ivka1603
19. dec 2008

krasulka, keby si zaciatkom tyzdna poslala peniazky z hociktorej banky, uz davno by boli na mojom ucte !!!

krasulka
19. dec 2008

oki ivka idem ti to dat do IP c.uctu.-.To je divne ze este neprisli...vacsinou to pride do 3 pracovnych dni... 😖

mirip
19. dec 2008

nie netrápia len mám zdurenú uzlinu pri sánke, som si myslela že to borelioza ukázala prvý príznak inak mi nič nie je ale aj ked doktor nechcel že netreba to preliečiť som si vydupkala liečbu boreliozy skrz tej zdurenej uzliny ATB na tri týždne, dva už prešli som začala posledný týždeň ATB a uzlina je stále rovnaká, a ked by to bolo z tohoto tak pri ATB by pomaly mizla a je rovnaká, dnes som bola na preventívke a som si skecla so zubárom...že čo a ako, a on mi povedal že zuby nemám pokazené, ani ma nebolia ale môže to byť že pri koreni je hnisavý vačok a sa to odtiat trúsi do krvného obehu a preto mám ísť na snímok ten ukáže čo tam je............ale má podozrenie na dva, na jeden čo mám zablombovaný a naoko je ok alebo zub múdrosti ktorý mi na tej strane ešte nevyšiel ani nevychádza ale že niekedy aj ked zuby múdrosti sú schované už vtedy zvyknú robiť problémy, takže RTG a ak sa ukáže že zub je taký aký je buď jeden alebo druhý...tak trhať, iná možnosť sa vylučuje, zvyknú niektrí zubári preliečovať, vrtať, čistiť blombovať ale nokoniec aj tak treba po bolestivých zákrokoch a liečení nakoniec trhať ☹

didusa.risulo
19. dec 2008

krasulka ja som z vrabel ale v toplciankach mam babku a dedka 5 km odtial

cipsinka
19. dec 2008

krasul aj si na SLovensko usla kvoli peknemu pocasiu a tam mas to iste co v Irsku 😀 😀 😀 😀 😅

Ajooooooooj bernusik,ano uz mame stromcek 😵 😵 😵 Zachvilu tu je drahy,tak som zvedava na reaksn 😀 😀

mirip
19. dec 2008

cipsi a neopadá do nového roku?

kojzarik
19. dec 2008

didusa aj ja mam v topolciankach babku