• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
čitali ste krpčeka v aprilovkach?sa z nej popišam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: podarena je :wink:

len ma mrzi ze ju tam tak trapia... :frowning2: :angry: :angry: :angry:
3. apr 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeee.... tak uz sme doma...mala je nadherna akurat s anapapala za chvilu sa ideme kupkat teraz spinka... ja sa mam dobre ... a az take hrozne to nebolo...dalo sa to prezit.... :grinning:
3. apr 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha....caukooooooooooooooooooooo....konecne si doma..hod fotky malej do albumu..ta jedna fotka co si dala aprilovkam je nadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...juj taky maly bobik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa velmi tesim,ze je uz na svete :dizzy_face: :wink:

opis nam ten porod..ja som velmi zvedava..kedze ma to onedlho caka :grinning:
3. apr 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zmen si pas...mas tam 42 tt :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. apr 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dici tak hodim zazitok... rano 29.3 o 8mej som pocitila taku bolest jak mi presla po chrbte,,, a potom sa opakovala kazdych 10 min ale nestupnovala sa nejak tak sme isli do nemocky... dosli sme tam o 11tej doky ma vysetril povedal ze su tam slabe kontrakcie ale ze sa este vobec neotvaram a krcok mam 1,5cm ze mozńo sa vratim o 2hodiny mozno vecer mozno zajtra mozno o dva dni....tak som isla domov urobila som chlebicky ale kontrakcie neprestavali a stupnovali sa po troske.... a o 8mej vecer uz som musela bolest predychavat, tak hovorim ze ideme do nemocky... tak sme isli dokyna ma vysetrila a uz som bola na 2cm otvorena tak ma uz hospitalizovali bolo asi 21hod... bolesti sa stupnovali a uz boli dost silne ale ako som neskor zistila to nebolo nic... o 2hej rano ma znova doktorka vysetrila a uz som bola otvorena na 5cm sa ma pyta ci chcem tu epiduralku...tha hovorim ze hej...tak mi ju dali...prvu davku som dostala o tretej rano posobila do 4tej potom som dostala dalsiu o 4tej posobila do piatej...bolesti sa stlmili...ale o 5tej mi doktorka hovori ze mi uz dalsiu nedaju aby som vedela kedy tlacit tak o 5tej rana som mala kazdy 3 min brutalne silne kontrakcie asi hodinu som stala nad postelou vzdychala som od bolesti... a potom okolo 6tej som uz strasne trpela len som este nemohla tlacit lebo ze vraj malej hlavicka este neklesla celkom dole...ale uz potom ma dali lahnut a zavolali dokynu...3krat som potlacila a mala bola na svete... :slight_smile: dali mi potom dalsiu davku epiduralky... aby som necitila sitie... ale trosku som ho citila,no dalo sa to prezit okolo 20stehov mam :frowning2: este som lezala na 2hodiny na sale a potom ma previezli na izbu o 10tej som uz vstala vycurala sa...to bola neskutocna ulava, osprchovala som sa a bolo fajn...vecer som si uz aj sadla hoci rana bolela trosku...ale uz som v pohode uz to skoro vobec neboli... :slight_smile:
3. apr 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishulik ja z malej nemozem, strasne kraaasnucka je :grinning:
3. apr 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha...musim uznat,ze si sikulka..a mas byt na seba hrda,ze si to takto zvladla...ze si sa neskriabala po stene :grinning:

ja by som chcela bez epiduralky rodit,dufam,ze to zvladnem... :wink: len sa hrozne bojim topho sitia..ked tebe dali epidural a citila si to sitie,tak ja budem citit co preboha? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: normalne uz teraz sokujem :sweat_smile:

EMMKA je naozaj krasna :wink: a ty na tej fotke si vysmiata jak leco..jak keby sa nic nedialo :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme po kupkani...aj napapkana uz je...idem sa venovat muzikovi trosku...potom sa este stavim :slight_smile:
3. apr 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok..uzivajte si spolocne chvilky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juj ako vam teraz zavidiiiiiiiiim..mate doma malu popu a ste vsetci spolu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. apr 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no mischi, poviem ti, že si to zmákla na 1*, kiež by som aj ja tak potom vravela :sweat_smile: , len sa pekne kupkajte a papajte, malá je zlatučká bambula...veľa zdravíčka prajeme :dizzy_face:

idem ešte kuk čo s krpcekom :grinning:
4. apr 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek srandista :grinning: :grinning: :grinning: len nech to už má za sebou :wink:
4. apr 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, krpcekovi nezavidim tu nemocnicu fuuj, chudatko toto je najhorsie tam takto cakat a cez vikend sa s clovekom nic nerobi.
4. apr 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul preco nemas fotku?
4. apr 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute!
idem volit :sunglasses:

a ozaj krasul preco nemas fotku?

cau nelus, mimus....
4. apr 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale, sa mi celkom lubi tato husta hriva :grinning: :grinning: :grinning:

berni, aj za mna ja som nestihla :wink: a uz ani nestihnm ked som sama doma s malou
4. apr 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte partacky
4. apr 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojky cukrusik :wink:
4. apr 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bernus :grinning:

krasulik aj manzel ti vyzera rovnako ako ty hehe :sunglasses:

ahoj cukrik..

zenusky my grilujeme, idem manzelikovi asistovat..tak papa
4. apr 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som späť... :slight_smile:

krasulik no to som mohla aj za teba, mohla si skor povedat ja by som zaxkovala obidvoch a by som tam napisala ze to za krasulku ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nelus fiiiiiiiiiiiha paradicka no vy sa ale mate... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj u vas je tak teplucko?

inak holky perfektne je vonku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. apr 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus..snazilkujeme_? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. apr 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko a peknu nedelu vsetkym prajem :slight_smile:
5. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja prajem krasnu slnecnu nedelu....a bre ranko :grinning:

krpy este nic :confused: snad sa dlho nebude trapit :frowning2:
5. apr 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. nechce sa mi to znova rozpisovat, tak kuknite k aprilovkam.

uz mam vsetkeho plne zuby - z nemocnice pojdem rovno na psychiatriu. :cry: :cry:
5. apr 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krpceeeek a ty si este celaaaaaaaaa??? chuda :frowning2:
5. apr 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no niekoho mi to pripomina :sweat_smile: cakanie cez vikend :angry: nezavidim ale ver ze sa to oplati!! :wink:
5. apr 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuliak ja viem, ale je to strasne na nervy. :cry: :cry: ja uz mam taku depku . . .
5. apr 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
viem o com hovoris! :unamused: dnes to este vydrz a do rana alebo zajtra mas malu na svete a potom zabudnes na predporodne stavy :wink: :slight_smile:
5. apr 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte čo je tu nového?

krpcek stále pohromade...... :unamused: hm, to ti verím že je to na nervy
5. apr 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuliak by som potrebovala toho tvojho optimizmu trosku.

ak bude mala na svete v stredu, budem cela happy. :cry:
5. apr 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kde mas mangela? toto by mal byt jeho parketa! :angry:
5. apr 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok