• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
ja som si ju pozerala doma ešte raz a moj drahý nakukoval stále jedným očkom, ved ked je taká zlatá, tak ani chlap neodolá :wink: :wink: :wink:
cipsi aj mna to včera tak dostalo, neni si sama... a to som pozerala ešte jednu malinkú princeznú, jedna kamarádka tu v Čechách tieš porodila, tak som jej pozerala fotky... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato..tie posledne tyzdne uz ani pomaly nespim..bojim sa,aby som nelahla na brucho,treba mi strasne cikat aj 4 krat cez noc,a bolia ma bedrove klby,lebo lezim na lavej a na pravej strane..a niekedy aj na chrbate,ale vraj sa to v pokrocilom stadiu tehu nesmie na chrbate spat :frowning2:

tak sa uz tesim ked si po porode konecne lahnem na brusko..a poskrucam sa cela do paplona :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
16. apr 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mimus,vsak je mala na zjedenie no a tie licka to len bozkavat,bozkavat a bozkavat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,ze nemas este brusko podla fotiek Ti tam veru uz nieco trciiii :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus avojky :dizzy_face:
16. apr 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsia zo SPLNACOK je tehula ze? :wink: Kuspitka :dizzy_face:
16. apr 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nikdy nespala na bruchu,cize s tym problem mat nebudem ja spim iba na bokoch,cize super hadam sa vyspinkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teraz ideme na tu svadbu a stavim sa,ze kazdy do nas bude dobrdzat,ze kedy sa my vezmeme a kedy budeme mat mimi ked sme uz zasnubeni.Ked sme boli pred 4 rokmi na svadbe tak kazdy sa nas vypytoval,ze kedy to my rozbehneme :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: asi ich poslem do zadku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. apr 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj chrumka moja :grinning: :wink: ..no to som bola asi nažratá, teraz som spľasla kus..však to dorastie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .....
..a malá je ako som písala, len mojať a bočkať :grinning: líčka ako dve buchtičky :grinning:
16. apr 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka je tehu??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jeeej prajem jej to lebo tiez maju zlozitu cestu k babatku .....
hej už je aj kuspi, že bude 3v1
jáááj cipsi tak sa priprav, že teraz to bude intenzívnejšie, že kedy??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidno,ze Luci ma dobre mliecko vacsinou kojene babiky maju take roztomile licka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja som vcera zas drahemu hovorila,ze co nerozmyslis si to uz ked vidis take krasne mimi a on,ze mam prestat chodit na toho kokotnika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale sa len potmehucky usmieval :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
16. apr 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ved to :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a keby,ze sa nahodu uz sanzime o babo a nedari sa nam a niekto mi polozi taku otazku tak ho asi oplujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. apr 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde zmizla nely???? :confused: :confused: :confused: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. apr 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poznám...ja som sa napočúvala tiež, že asi ti toho koňa zakážem :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to sa nedá odolať
16. apr 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mojho ocina je bezne,ze ked vzdy prideme na SVK tak sa ma pyta no co kedy uz budem dedkom :grinning: :grinning: :grinning: ale on je taky zlaty,ze mna to vzdy len potesi,ze sa na vnucatko uz pripravuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby šla na dvor sa opaľovať? :grinning:
16. apr 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj sa mi uz vyhrazal,ze mi kabel vezme do roboty a mam po vtakoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale on by mi to neurobil vie,ze to je cez den moja cinnost ktora ma naplna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. apr 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u ás rodiačia nikdy nič, len ako som už bola tak vravím ocovi, no budeš mať ďalšie vnúča a on, no konečne bolo na čase :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale inak v poho..ale nik iní to stále neviem, myslím z rodiny..
16. apr 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj poviem vam novinku :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: uz iba 19 dni a letiiiime domov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky do apriloviek som hodila priebeh porodu. :slight_smile:
16. apr 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja nespávam na brušku, takže pohoda aspon si myslím :wink:

cipsi, no moj ked vidí mimi, tak hnet ma pohladká, že kedy budeme my čakat :wink: a ked sa ten tvoj tak usmial, tak to určite tieš tak myslel :slight_smile:
okrem toho že sa to človek vykecá, tak sa aj podozvedá :grinning:
to nik od vas este nevie???No ja by som asi skolabovala nepovedat to :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: AKo sa poznam tak nasim budem vola v minute ako si najdem pozitivny test a svokre to necham na mojho muzika nech jej to povie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
16. apr 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak idem mrkať krpcek..a už ti je ok? bruško nebolí?
16. apr 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej krpcek ideeeem kuk a este foto prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. apr 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj krpček ako???

cipsi, mna sa stále niekto pýta čo kedy budete mat, už ma to vytáča a pravdu povedat aj trápi, kedže sa nedarí... :pensive:
16. apr 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás je to na prd, tak preto to tak vyzerá :angry:
mimi brusko este trosku taha . . ale verim, ze to uz bude lepsie. rano mi vybrali stichy po cisarskom, tak teraz uz len pockat aby sa to pekne zahojilo.

mala sa mi zobudza. . pridem mozno neskor. :slight_smile:
krpcek nezavidim, aj ty si to mala zlozite ako krasulik...
len mishulka nam zatial krasne porodila :grinning:
16. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ja som povedala, že tieš to hnet nepoviem všetkým, až ked to bude trošku dlhšie a tak... ale neviem či to vydržím :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok