• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
mimus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to rozkosne,ze???My ked sme u draheho brata on ma dvoch synov 7r. a 2r. tiii ako ho maju radi a ako sa s nimi hra a ako im vysvetluje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,potom si iba v duchu pomyslim,ze bude uzasny otec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je taký príjemný pocit, ani nevieš ako sa máš pri takom sledovaní tváriť :grinning: , tak sa len popodfúz usmievam :grinning:
16. apr 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mimius je to zlate :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A s tym pasom mas pravdu,my sme si ich vybavovali ked sme isli do Irska,no vlastne iba ja drahemu konci za dva roky :confused: :confused: :confused: :confused:
16. apr 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi, už stačí, lebo ti budeme závidiet tú tvoju rodinku, vy ste potom všade :grinning: :grinning: :grinning:

o tých manželoch no aj moj je taký, raz sme varovali jedneho suseda, nemal ešte ani rok, no a zmyslel si, že sa mu páči náš obraz, tak moj drahý sa postavil bližšie k tomu obrazu, aby sa malinký zahral a už aj bol nazemi, takže ten moj bude rozmaznávat, dávat všetko a tak... ale som velmi rada, lebo deti ho milujú a rozumie si aj s úplne cudzími detmi, nebojá sa ho :wink:
16. apr 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pomaly sa postav do radu :grinning: ale to asi brnkneš, že halooo trebaaaa mi toooo :grinning:
16. apr 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kurnik tu je taka zima,ze idem zamrznut mam hrubu mikinu a aj tak mam zmrznute cele prsty :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. apr 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však si urob ohník :grinning: , ja som v tričku len tak pre podj... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja som uzimená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato uz ani nemam o kom rozpravat to je vsjo :wink: :wink: :wink: :wink: Zlato a nie sme vsade,len ja som z ORavy a drahy je z LEvic,cize on ma tam maminu a svoju rodinu a ja zas svoju na Orave :wink: :wink: :wink:
16. apr 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato ja som si stále vravela, že ja nebudem rozmaznávať, ale teraz už tomu neverím :sweat_smile:
cipsi na Ooooorave dobre na Ooooorave zdraaaaavoooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy mate urcite zas krasne a teplucko,ze???A my tu uz druhy den mrzneme :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

A zlato neboj nemame az taku neviem aku rodinu,lebo by sme asi neboli odrezani od sveta v Irsku a nazivali by sme si na SVK :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ,
16. apr 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ved to stačí, ale ja som myslela, že na všetkých úradoch a tak :wink: :wink: :wink:
aj tu je krásne, slniečko, teplúčko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. apr 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi však som ti písla :grinning:
16. apr 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a krásna modrá obloha, bez mráčika :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co moja rodina ale co krasulkyna akeho ma ona slavneho ocina :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
16. apr 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha ha haaaaa,len ma serte s tym pocasim,ved ja si za 19 dni budem tiez uzivat slniecko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ,dufam,ze nebude celu dovolenku prsat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo pravda svätá, videli sme :grinning:
16. apr 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne s Vami tak super rychlo leti cas juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jáj musím sa normálne rehliť :grinning:
no vidíš..ja som aj navarila, už som aj zjedla...len by mi trebalo požehliť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mimus to by ma asi porazilo,keby iba lialo a lialo a my mame toooolko planov a nakoniec budeme siediet doma na ritule,no ale aspon usetriiime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nech mi skúsi starý povedať, že mu nechutí :angry: :angry: :angry:
16. apr 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: však ku bazénu si môžeš vziať aj reflektor, keby nesvietilo slnko :grinning:
16. apr 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ty uz nebud taka aktivistka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,stale len zehlis alebo varis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja idem dnes cvicit,lebo v pondelok som nebola kvoli sviatkom ale taaaaaaaaaaaaaaak sa mi nechce a teraz sa tu nadzgavam haribo cukrikmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no však keď ideš cvičiť, tak len si daaaaj, však vypotíš :grinning: ...ta či aktivistka neviem, bo mne furt je povedané ako príde dom, že zase si nič nerobila? :angry:
16. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie mimus ziadny reflektor dam si plavky a pojdem sa kupat do vane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tu vanu nemame iba sprchac :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: a velmi mi ta vana chyba :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: .Moj drahy by si nedovolil povedat mi,ze mu nechuti,lebo by uz navarene nemal riadne dlhu dobu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi, len si pekne daj cukríčky :slight_smile: neboj bude pekne teplo ked prídeš, my máme dovolenku volajako začiatkom júna tak som nato zvedavá :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. apr 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám síce vaňu, ale len takú menšiu, že ja sa len sprchujem a mm si aj napustí a ľahne a potom vyzerá ako ryby v oleji :grinning: :grinning: , on chcel pôvodne že dáme sprchovací ako sme prerábali, ale ja som chcela vaňu aspoň ako takú keď budú deti
16. apr 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citala som perfaktny vtip na to,ze pride chlap domov a stale zene hovori ze nic nerobila a ona sa jedneho dna nasrala a vazne nic nerobila,deti spinave,pradlo po celom dome,vsetko od blata,bez od plata a vsade capky,hrnce povytahovane z kuchyne,detska na dvore zasoplene a urevane a pride muz domov cely zlaknuty,ze ci sa nieco nestalo jeho zene ide cely vystraseny hore do spalne a tam zena v posteli vysmiata od ucha k uchu s casopisom v ruke a hovri muzovi TAAAAAAAAAAAAAAK DNES SOM NAOZAJ NIC NEROBILA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tO BOL dlhsi vtip len si ho tak dobre nepamatam,ale som sa na nom zasmiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zlato aj ty ideš na leto na sk?
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok