• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
ale ked som si obzierala nechty tak som to mala skoro staaaaaaaaaaaaaaale som to az nechapala,ze to moze byt sposobene aj tym a je to tak lebo si neobzieram a herpakov je menej,skoro vobec :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak keď prídeš domov, kloktať slanou vodou :wink: ...ja som také problémy na šťastie nemala..ale určo v tele niečo sa nájde a ani o tom neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ja som na to lezala v nemocke ked som sla do prvej triedy a tak matne si na to spominam :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. apr 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha zlato..tak to sa máš celkom fajn, a to si na živnosť? a odkiaľ si z Sk?
16. apr 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mávam herpáky u nás to nazívam zima, lebo to mávam na prelome období a ked ma strasie zima... chorá nebývam často ale toto mávam pravidelne a tieš mi povedali, že mám oslabenú imunitu, tak sa mi to prejavuje takto, telo chce bojovat, ale na povrch sa mi ukáže, že by som mohla byt chorá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato,ze trhacov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som mala cipsinku yorka.a ked zomrela tak sme si s babcou povedali,ze uz ani bohovi psa nechceme do domu,ze potom je za nim velmi smutno :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: teraz bude tomu rok,ale nasim sa narodili malicke a ked prideme budu akurat k odberu tak by sme si chceli jedeho zobrat uz aj babcu som horko takzko prehovorila ale aspon im bude veselsie :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To budu taka mala chlpata gulicka potom ju hodim do albumu aby si ju zlato videla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je veľmi pekné aj keď chlpaté :grinning:
16. apr 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato tak to mame asi to iste :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ja ked som bola mladsia som bola staaaaaaaaaale chora,mohol na mna niekto len kychnut a uz som fufnala,ale ako sme v IRL fakt sa mi ta imunita nejako napravila :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ,chodime aj k moru tak verim,ze slany vzduch robi svoje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ale tieto psiky vlastne nemaju chlpy ale vlasy su to psiky pre alergikov,su ako plysiaky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a velmi vhodne aj pri detickoch :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, kedže som v čechách a neviem ako dlho tu budeme, tak som iba na dohodu...a som z Bolerázu, to je dedina pri Trnave :wink:

cipsi, no tak ich raz nazval manžel a odvtedy im tak hovoríme... no je to iné, ked sa okolo teba motajú a túlia... mne tieš prvú kúpil manžel ked sme prišli sem, aby som nebola taká sama a smutná, Mia mirobila partáčku a ked bolo treba ma utešovala, ked som mala depky, takže super, nevymenila by som ju a Maxa sme si kúpili pred 2rokmi, že aby mala Mia kamoša, takže to u nás býva zaujímavé, ked sa hrajú nahánajú :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však práve preto alergikom odporúčajú pobyty pri mori...
dievčence lúčim sa zatiaľ, idem dodržať sľub čo som si dala a patrilo by sa umyť aj vlásky, nech aspoň dajako vypatram
16. apr 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlsto ešte že si to upresnila, inak by som sa pýtal že čo? kde? :grinning:
tak ideeem papa
16. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ahoj aj ja pojdem zachvilku :wink: :wink: :wink:

zlato,ze je to zlate.Nasi maju dvoch a teraz tri steniatka a mali este jednu a ta pred mesiacom zomrela to bolo zas pre nasich :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: Clovek ked si na to zvykne tak to je hrozne ked to zomre :pensive: :pensive: :pensive:
16. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi, presne tak, to sú vlásky a ked sa o to staráš, tak ani neplznú... no pre deti sú vhodné, naša Mia deti miluje, ked vidí kočík, tak dá klapky na oči zamieri za ním a ja ako keby som neexistovala, možem kričat kolko chcem :grinning: :grinning: :grinning:

mimus, tak sa maj pekne, pekný dník,papa :slight_smile: ja som umyla vlasy včera večer, takže si myslím, že sa dnes namna dá aj pozriet :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato ty nemas svadobne foto na mojejsvadbe??Ak ano isla by som kuk.No,ale uz aj ja idem,idem este zavola domkov,ze co maju nove :wink: :wink: :wink: Tak napis ci mas foto dobre?? :wink: :wink: :wink:
16. apr 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi, určite to je hrozné, ja si to neviem ani predstavit a ani nechcem :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...
ano mám, ale mám tam iný nik, ale dám ti sem odkaz :wink: idem to nájs a šupnem to sem... tak pekný dník, papapa :slight_smile:
16. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som tu volala som domkov,vsetko v poriadku tak super,idem si pozriet ten link a idem aj ja niecp porobit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

krpceeek mala je aka nadhernucka, joj ake kuriatko drobulinke, cmuk vam obom a to je tusim cela mama, mylim sa? :wink: Ved uvidime ked podrastu tie nase babulky na koho sa dali :grinning:

zlato, nadherne fotky mate, ste peknucky obaja. A ani havovia nemaju chybu :grinning: :grinning: :grinning:

cispi ahojky moja, ako sa mas? ake tam mate pocasko? tes sa domov, vies ake je tu uzasne krasne? a v setko sa uz zelena a kvitne, no paradaaaaaaaa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: budes takto :confused: :confused: :confused: oci valit ked prides :grinning:
16. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fotky uuuuuuzasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nevesticka:krasna,uzasne saty,make up,vlasy,postava eno nuno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zenich:prkrasne oblecko,topanky,veeelky sympos a ako dodatok krasna manzelka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Psikovia naaaadherni a ta posledna foto aki krasne vycesanii,joooj no nadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ten had bol zivy na tej foto??? :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby,bola som sa opytat o salonik na krstiny..niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic volne..len na 27.juna :angry: :angry: :angry:
16. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuuuuuuuuuuuuuuuul ahoj srdeeenko,ved sme ta dnes spominali,ako nam tu chybas :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Zlate,ze takto :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: oci valit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A ty nedas nejake foto Ejmi nasej krasnuckej?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici co je to o salonik?? :confused: :confused: :confused: ako restauraciu myslis?? :slight_smile:
16. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato...krasne fotky zo svadby...mladucki,krasnucki..pasujete k sebe..velmi.. :dizzy_face:
16. apr 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato a este som zabudla pochvalit vyyyzdobu kraaaasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj krasulka...

babule dakujem pekne, velmi dobre sa to počúva aj skoro po roku :wink:

cipsi ano had bol živý, to sme boli vPrahe v jednej reštaurácii a tam mávajú také vystúpenia aj s hadom... :sweat_smile:
16. apr 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,vam teda odvaha nechyba :wink: :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. apr 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ved moc nestiham teraz nic..ked je pekne sme vonku cely den, a posledne dva dni mi Ejmi mala horucku :frowning2: :frowning2: tak to nebolo tiez bohvie co. Ale uz je dobre chvala Bohu :slight_smile:
16. apr 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi, no ja som protestovala, ale nakoniec som sa dala prehovorit a had mi dal aj pusinku na líco, no skoro som odpadla, teraz sa už smejem, ale vtedy som myslela, že umrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

krasul, tak to som rada, že už je malinkej dobre :slight_smile:
16. apr 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok