Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
16. apr 2009

ale ked som si obzierala nechty tak som to mala skoro staaaaaaaaaaaaaaale som to az nechapala,ze to moze byt sposobene aj tym a je to tak lebo si neobzieram a herpakov je menej,skoro vobec 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵

mimusa4
16. apr 2009

tak keď prídeš domov, kloktať slanou vodou 😉 ...ja som také problémy na šťastie nemala..ale určo v tele niečo sa nájde a ani o tom neviem 😝

cipsinka
16. apr 2009

mimus ja som na to lezala v nemocke ked som sla do prvej triedy a tak matne si na to spominam 😕 😕 😅 😅 😅 😅

mimusa4
16. apr 2009

fíha zlato..tak to sa máš celkom fajn, a to si na živnosť? a odkiaľ si z Sk?

zlato115
16. apr 2009

aj ja mávam herpáky u nás to nazívam zima, lebo to mávam na prelome období a ked ma strasie zima... chorá nebývam často ale toto mávam pravidelne a tieš mi povedali, že mám oslabenú imunitu, tak sa mi to prejavuje takto, telo chce bojovat, ale na povrch sa mi ukáže, že by som mohla byt chorá 😝

cipsinka
16. apr 2009

zlato,ze trhacov 😀 😀 😀 😀 ja som mala cipsinku yorka.a ked zomrela tak sme si s babcou povedali,ze uz ani bohovi psa nechceme do domu,ze potom je za nim velmi smutno ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ teraz bude tomu rok,ale nasim sa narodili malicke a ked prideme budu akurat k odberu tak by sme si chceli jedeho zobrat uz aj babcu som horko takzko prehovorila ale aspon im bude veselsie 😉 😉 😉 😵 😵 😵 To budu taka mala chlpata gulicka potom ju hodim do albumu aby si ju zlato videla 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
16. apr 2009

tak to je veľmi pekné aj keď chlpaté 😀

cipsinka
16. apr 2009

zlato tak to mame asi to iste 😉 😉 😉 😉 😉 ja ked som bola mladsia som bola staaaaaaaaaale chora,mohol na mna niekto len kychnut a uz som fufnala,ale ako sme v IRL fakt sa mi ta imunita nejako napravila 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,chodime aj k moru tak verim,ze slany vzduch robi svoje 😵 😵 😵 😵

cipsinka
16. apr 2009

mimus ale tieto psiky vlastne nemaju chlpy ale vlasy su to psiky pre alergikov,su ako plysiaky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
16. apr 2009

a velmi vhodne aj pri detickoch 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zlato115
16. apr 2009

mimus, kedže som v čechách a neviem ako dlho tu budeme, tak som iba na dohodu...a som z Bolerázu, to je dedina pri Trnave 😉

cipsi, no tak ich raz nazval manžel a odvtedy im tak hovoríme... no je to iné, ked sa okolo teba motajú a túlia... mne tieš prvú kúpil manžel ked sme prišli sem, aby som nebola taká sama a smutná, Mia mirobila partáčku a ked bolo treba ma utešovala, ked som mala depky, takže super, nevymenila by som ju a Maxa sme si kúpili pred 2rokmi, že aby mala Mia kamoša, takže to u nás býva zaujímavé, ked sa hrajú nahánajú 😀 😀 😀

mimusa4
16. apr 2009

však práve preto alergikom odporúčajú pobyty pri mori...
dievčence lúčim sa zatiaľ, idem dodržať sľub čo som si dala a patrilo by sa umyť aj vlásky, nech aspoň dajako vypatram

mimusa4
16. apr 2009

zlsto ešte že si to upresnila, inak by som sa pýtal že čo? kde? 😀
tak ideeem papa

cipsinka
16. apr 2009

mimus ahoj aj ja pojdem zachvilku 😉 😉 😉

zlato,ze je to zlate.Nasi maju dvoch a teraz tri steniatka a mali este jednu a ta pred mesiacom zomrela to bolo zas pre nasich 😔 😔 😔 😔 😔 Clovek ked si na to zvykne tak to je hrozne ked to zomre 😔 😔 😔

zlato115
16. apr 2009

cipsi, presne tak, to sú vlásky a ked sa o to staráš, tak ani neplznú... no pre deti sú vhodné, naša Mia deti miluje, ked vidí kočík, tak dá klapky na oči zamieri za ním a ja ako keby som neexistovala, možem kričat kolko chcem 😀 😀 😀

mimus, tak sa maj pekne, pekný dník,papa 🙂 ja som umyla vlasy včera večer, takže si myslím, že sa dnes namna dá aj pozriet 😀 😀 😀

cipsinka
16. apr 2009

zlato ty nemas svadobne foto na mojejsvadbe??Ak ano isla by som kuk.No,ale uz aj ja idem,idem este zavola domkov,ze co maju nove 😉 😉 😉 Tak napis ci mas foto dobre?? 😉 😉 😉

zlato115
16. apr 2009

cipsi, určite to je hrozné, ja si to neviem ani predstavit a ani nechcem 😔 😔 😔 😔 ...
ano mám, ale mám tam iný nik, ale dám ti sem odkaz 😉 idem to nájs a šupnem to sem... tak pekný dník, papapa 🙂

zlato115
16. apr 2009
cipsinka
16. apr 2009

no uz som tu volala som domkov,vsetko v poriadku tak super,idem si pozriet ten link a idem aj ja niecp porobit 😅 😅 😅 😅

krasulka
16. apr 2009

Ahojte,

krpceeek mala je aka nadhernucka, joj ake kuriatko drobulinke, cmuk vam obom a to je tusim cela mama, mylim sa? 😉 Ved uvidime ked podrastu tie nase babulky na koho sa dali 😀

zlato, nadherne fotky mate, ste peknucky obaja. A ani havovia nemaju chybu 😀 😀 😀

cispi ahojky moja, ako sa mas? ake tam mate pocasko? tes sa domov, vies ake je tu uzasne krasne? a v setko sa uz zelena a kvitne, no paradaaaaaaaa 😎 😎 😎 😎 budes takto 😕 😕 😕 oci valit ked prides 😀

cipsinka
16. apr 2009

no fotky uuuuuuzasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nevesticka:krasna,uzasne saty,make up,vlasy,postava eno nuno 😵 😵 😵 😵
zenich:prkrasne oblecko,topanky,veeelky sympos a ako dodatok krasna manzelka 😵 😵 😵 😵 😵
Psikovia naaaadherni a ta posledna foto aki krasne vycesanii,joooj no nadhera 😵 😵 😵 😵

Ten had bol zivy na tej foto??? 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅

dicinka1
16. apr 2009

no baby,bola som sa opytat o salonik na krstiny..niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic volne..len na 27.juna 😠 😠 😠

cipsinka
16. apr 2009

krasuuuuuuuuuuuuuuuul ahoj srdeeenko,ved sme ta dnes spominali,ako nam tu chybas ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .Zlate,ze takto 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 oci valit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A ty nedas nejake foto Ejmi nasej krasnuckej?? 😵 😵 😵 😵

cipsinka
16. apr 2009

dici co je to o salonik?? 😕 😕 😕 ako restauraciu myslis?? 🙂

dicinka1
16. apr 2009

zlato...krasne fotky zo svadby...mladucki,krasnucki..pasujete k sebe..velmi.. 😵

cipsinka
16. apr 2009

zlato a este som zabudla pochvalit vyyyzdobu kraaaasna 😵 😵 😵 😵 😵

zlato115
16. apr 2009

ahoj krasulka...

babule dakujem pekne, velmi dobre sa to počúva aj skoro po roku 😉

cipsi ano had bol živý, to sme boli vPrahe v jednej reštaurácii a tam mávajú také vystúpenia aj s hadom... 😅

cipsinka
16. apr 2009

zlato brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,vam teda odvaha nechyba 😉 😉 😉 😅 😅 😅

krasulka
16. apr 2009

cipsi ved moc nestiham teraz nic..ked je pekne sme vonku cely den, a posledne dva dni mi Ejmi mala horucku ☹ ☹ tak to nebolo tiez bohvie co. Ale uz je dobre chvala Bohu 🙂

zlato115
16. apr 2009

cipsi, no ja som protestovala, ale nakoniec som sa dala prehovorit a had mi dal aj pusinku na líco, no skoro som odpadla, teraz sa už smejem, ale vtedy som myslela, že umrem 😀 😀 😀 😀

krasul, tak to som rada, že už je malinkej dobre 🙂