• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
cukrik, dakujem za rady, hnet si to vytlačím a niekedy to skúsim spravit, my máme tieš radi cestovinu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. apr 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som tu volala som domov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: riadne dlho co??sa nam chlebarne s babcou nezastavili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok...idem...pride sesternica, spravila vodicak, konecne, tak sa pride pochvalit a navecer mamca...ma daky problem...dufam, ze nebudem mat surodenca :grinning: :grinning: :grinning: teraz na stare kolena...
17. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj to vy taketo dobroty vyvarate mnaaam,vyzera to super,ale to ja taketo dobroty neviem robit :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: D :astonished: dnes idem robit peceny karfiolik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik,ze surodenca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no to by bola pecka my sa tiez s mamcou smejeme,lebo teraz nema HAK lebo mala danu ale museli jej to vybrat,tak sa smiala,ze dufa,ze nebudeme spolu tehotne :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: by som ich asi zabila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemyslite si,ze moji rodicia su nejaki starousi oni maju len 43 :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ja som sa im narodila ked mali 20 rockov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. apr 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik, tak oslávte vodičák a s mačov všetko poriešte, pekný den, pa :slight_smile:

ahoj cipsi, no tak to ste pekne pokecali, ale aj to treba :wink:
17. apr 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som si pozerala fotky jeeeej dici tak autosedacka je prenaaaaaaaaaaaaaaaaadherna ja mam slabost na sivu a bledo ruzovu,tato kombinacia je perfisnaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a si hovorila,ze ake mas velke brucho podla mna vobec,take normalne :wink:
17. apr 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi, tak to máš mladuchov rodičov... :slight_smile: ja tieš nemám starousou, ale sú starší od tvojich, majú 47 a45 :wink:
17. apr 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato tak to mas ties mladuckych a je to super nie???Ja si s nasimi mozem o vsetkom pokecat,preto som chcela mat aj ja skor babo,ale akosi mi to nevychadza :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. apr 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano je to dobré, ked nieje až taký vekový rozdiel, lebo nemajú tie názory také odlišné od naších... :slight_smile: no aj ja to tak chcem a nechcem čakat do triciatky ako to robia, to je už dost neskoro podla mna na prvé mimi :sweat_smile:
17. apr 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru 30 je uz dost,ale ked to nejde skor tak co maju chudaci robit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Zlato ty mas vlastne kolko rokov??? :confused: :confused: :confused:
17. apr 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked to nejde, tak to chápem a beriem... ja som myslela tých, čo stále vravia, že majú čas, chcú si užívat a potom majú 30 a hnet chcú dohnat čas a tak... chápeš??? :slight_smile: ja mám 23rokov a ked som to dobre pochopila, tak aj ty máš tolko :sweat_smile: :confused: :confused:
17. apr 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo dievky? už sa vykecávate? :grinning:
17. apr 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vám dám že neskoro a čo mám povedať ja? ha???? :angry:
cipsi jéj aký mladučkí rodičia no naši už majúúúúúú jáááj
17. apr 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsy...moja mamca bude mat o mesiac 44 a ocino az v decembri...takze tiez na to vek este maju...a ja som sama...a nam sa nedari..takze by ma to potesilo...asi...ale bola by to sranda...
17. apr 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimusa, no trošku a kolko máš ty rokov??? :slight_smile:
17. apr 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik ty si jedinacik???My sme 4 surodenci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. apr 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlaticko115 presne dobre si to povedala,ze ludia cakaju a cakaju a potom to tak vyzera :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
17. apr 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato ja budem mat 23 v sept. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. apr 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau mimus,nooo vykecavame,vykecavame vonku je desne pocko tak co budeme robit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám jedného brata a naši viacej detí už nechceli tak na staríé kolená nebudú mat určite, už čakajú na vnúčatká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak ja sa s vami lúčim, utekám domeno, majte sa pekne, pekný víkend, papa :slight_smile:
17. apr 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani u nás to nie je s počasí bohvie čo, dnes sa to tvári, že chce pršať, tak neviem či aj niečo spadne :sweat_smile:

zlato ja??? noooo mám cez 30 :grinning: aj niečo, no čo narobím, neviem to nijako ovplyvniť,a tak ma tu dievčatá trpia :grinning:
17. apr 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo...ja som sama...mam len majka...ten bude mat 25 a este mame nasho dunca maxinka...ten ma dva a pol...
17. apr 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi, že čo robiť? tak asi len jesť na koni :grinning: aj teraz papám :sweat_smile:
17. apr 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus...to neva...hlavne ze sa s tebou da dobre keckat... :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta nééé však na veku nezáležíííí :grinning:
17. apr 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dobru chut...
17. apr 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och dík normálne už nevládzem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasan...
17. apr 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš