• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
Ahojky lov, aj ja sa pridávam a držím palce, myslím na vás, neboj všetko dopadne dobre, určite vedia čo robia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. apr 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
cipsi hej spolubyvajuce mam dve a su super jedna je mojej mamky kolegyni dcera a druha to sme spolu lezali uz v jnauary takze sme sa tu zase stretli.
ono najhorsie asi je ze nema kazda izba zachod lebo inac sa da prezit
krasul veru tie injekcie stipu jak fras fuj som to normalne rozdychavala ked mi ich davali ale vydrzali sme a hadam sa narodime tak ako mame a babo uz bude pekne dychat samo
18. apr 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte stramandy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

dnest tu mame slnieckooooooooooooooooooooo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ,ja som dnes velka aktivita uz ma poriadeny cely byt a drahy mi zlozit kufor asi tym chcel naznacit aby som vytriedila tie zimne veci co som kedysi tento tyzden slubila :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ,tak uz ked mi ho dal dole zo skrine po obede sa do toho pusitm :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ,nech mam prehlad co mi treba este na leto kupit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Lov jeeej tak to som rada,ze tam mas take super partacky hned ten cas bude letiet rychlejsie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. apr 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera tu ani nely nenakukla :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. apr 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul usmev malej 100 bodovyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja sa idem teda pustit do triedenia tych veci ked tu nik nie je :confused: :confused: :confused: :confused:
18. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodila som dalsie foto malej.
18. apr 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj krpcek sabinka je na spapanie, peknučká slečna ako mama, ale už paní :grinning: len papajte ako sa žiada :slight_smile:
18. apr 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka a tvoja hotová parádnica.... aké pekné bambulky máte :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

lov..len sa drž-te, všetko dobre dopadne.. :wink: :dizzy_face:
18. apr 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek...na tvoj obraz :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
18. apr 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,krpceeeeeeeeek joj malicka je naaadherna este poprosime foto s maminou a budeme spokojneee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

cipsus nestihala som vcera, ked je drahy doma nechodim sem velmi, teraz upratuje auto tak mam trosku casu :sunglasses: :sunglasses:
krpcek mala je zlatucka, tie ociskaaaaa :sunglasses: :sunglasses:
18. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely chapacka,ved aj ked je moj drahy doma nemam sanc sem ist,lebo tato kukuckuje :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,ale ked som chodila do prace tak v pohodicke som tu bola aj cely vecer,ale teraz mam na to cely den :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. apr 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mozem vpohode, len nejako sa radsej venuje, jemu, niekam ideme alebo tak, trosku sa prevetrat, ved sediet tu mozem cele dni aj ked je v robote, nie?
18. apr 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..som len na skok...idem sa chystat na tu svadbu...pa
18. apr 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ved jasne,ze aj ja tu mozem byt ale srdce mi to nedovoli ked on sleduje telku,radsej sa pridam k nemu ved ho nevidim cely den :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

cukrik ty ides na svadbu??SOm to nejako nepostrehla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. apr 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate nejaku dobru stranku na vchodove dvere??Kde su aj pekne fotky??Lebo teraz by sme chceli menit dvere a okna a nemam ziadnu inspiraciu :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
18. apr 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som si to aj do google ale same bleee mi tam vyhadzovalo :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
18. apr 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diiiiiiiiiiiiiiiik mimus idem pokuk :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz sme to pokukali s drahym celkom fajn,sme inspiration nabrali :wink: :wink: :wink: :wink:
18. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsus...hej...bola som na svatbe...ale nakoniec len gratulovat...on jazdi na kamione, tak si tam nevestu priviezol aj s dcerkou...to bolo take zlate...to sme boli spoluziacke, sa brali na urade pred dvoma rokmi a teraz sa zobrali v kostole...ale vnutri sme neboli, lebo sme boli este s dalsou spoluziackou a bola aj s malou lindou, ta ma sedem mesiacov, tak s nou nechcela ist dovnutra...lebo mala bola daka ukricana...tak sme boli na zmrzku zatial...
19. apr 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :slight_smile:

ako pozeram tradicne vikendove ticho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,idem sa aj ja pustit do roboty idem varit a potom to tu sclovecit,ale budem kukuc keby sa nasiel nejaky nedelny hrdina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajj ja len tak kukuckujem sem tam...varit som nemusela...ale upratat by sa trosku zislo...pojdem prat a tak..pa
19. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsie fotky! :slight_smile:
19. apr 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,,,pridala som fotky... nasla som si konecne trosku casu...dopisala som pracu uz konecne :grinning:
19. apr 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby máte úžasné nádherné dcérky ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som dnes takú malú princeznú vozila v kočíku :slight_smile:
19. apr 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky bambulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jooj baby fotky su uzasne,pekne maminky,sympataci ockovia(krpcek) a este krajsie miminkaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence

krpcek mala je nadherana...

no holky gratulujem Vam vsetkym no v nasej teme sa rodia same princeznicky nadherne babiky na spapanie, pomojkanie, pockukanie.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

este mimus ked bude mat dievcatko ja uz odpadnem.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok