• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
a to potom kolko stoji?a co ta vyslo zohnat tie vlasky?
29. apr 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik posuvanie je 100 EUR u mojej kadernicky, vlasky ma vysli ked som si ich zohnala sama 150 EUR
29. apr 2009 o 11:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiha...to je dost...a stoji to za to??na fotke to vyzera fajn, ale v skutocnosti to vidiet je uplne ine :wink: :wink: :wink:
29. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik stoji to za to aspon mne
29. apr 2009 o 11:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf evit, draha kadernicka len co je pravda :grinning:
ja som tiez premyslala pred svadbou o predlzeni ale ma odradila ta cena, pre mna to bolo vela dat tolke penaze za vlasy :slight_smile:
29. apr 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely vobec nie je draha, moja kamoska plati u inej 22 000
29. apr 2009 o 11:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to dost...
29. apr 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre boha tolko penazi za nejake vlasy..jaaaaaaaaaaaaaaaj
29. apr 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz kazdy davame korunky na nieco ine
29. apr 2009 o 11:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si neviem predstavit...xi dvojmesacna vyplata :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xi asi tak :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik ona si to ale moze dovolit a je jej jedno ci da za to iste o polovicu menej alebo viac a to iste aj s oblecenim
29. apr 2009 o 11:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne by to teda jedno nebolo, ja som si urcila nejaky strop a viac by som za to nedala
29. apr 2009 o 11:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si mohla dovolit asi tak 20 eur :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani to :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak o tom potom, ze by sme tyzden jedli chleba so solou :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si na to ale poctivo setrila a vsetko slo z mojich penazi takze manzel ani nemoze namietat :sweat_smile:
29. apr 2009 o 14:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babychy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja len na skok lebo mam draheho doma a cely den lietame po uradoch,obchodoch atd.

Prebohaaaaaaaa tolko penazi za vlasy tu v IRL to robia za 120 euro a aj vlasy aj vsetko daju :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Utekaaam pa
29. apr 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jasan evit...mozno keby na to mam a zdvihlo by mi to sebavedomie, tak aj ja by som si to dala...mozno...to je ako ked si da niekto silikony...

ahoj cipsus
29. apr 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne..nie je tu cipsi tak nik nepríde? a ja hľadám a sme na 3str :angry:
30. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, mamina a ty co nespis? :slight_smile:

evit suprove mas tie vlasy a cena uplne perfektna" kocka si, velmi ti to pristane :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a maly aky chlapisko, no nestiham..ako to dieta rastie? to aj nasa bude v pol roku uz taky clovek vyskereny sikovny? :slight_smile: ja chcem letieti do irska ked bude mat tych 6 mesiacov, tak to uz sa da nie? co uz papava vsetko?
30. apr 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,

ja len tak na rychlovku lebo idem uz buvat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Krasul kludne s malinkou mozes letiet aj skor,ved uz od prveho mesiaca s nou mozes letiet :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .No,evit ma suprovske tie vlasy aj ta cena sa celkom da ale tych 22 000 by som uz za to nedala ani keby blesky padali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak nik tu nie je dak dobruuuuuuuuu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
30. apr 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babulky,
dakujem za komplimenty

krasulka ani sa nenazdas a tvoja bude tiez taka sikovnica, za chvilu ju budes nahanat, u nas uz sme dnes zachytili pokus o postavenie sa, uz veru zacina riadne vymyslat, uz to davno neni len tak ze kde ho polozim ho aj najdem :sweat_smile: ...papa uz takmer vsetko, zeleninku, ovocie, masko, vyzivky, jogurt, roztek, chlebik, vajecny zltok...
2. máj 2009 o 19:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo joooj snazilky akosi zapadaju prachom :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. máj 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky!

partia uz asi nema cas, kazdy sa venuje deturencom a a tehulkovaniu, ale je to spravne... :slight_smile:
ale nejaky cas by sme si mohli vybrat aby sme sa stretli, porozpravali a tak ze co je noveho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
navrhnite dajaky cas cca co ja viem okolo 21.00hod, ???? aspon na 5 min?

ja sa mam inak fajn... :slight_smile:
3. máj 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bernus ked stihnem pridem :grinning: :grinning:
taky cas asi baby krmia drobce, kupkaju, uspavaju :grinning: :grinning:

inak aj my sa mame fajn..

co nove v KE?
3. máj 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej akurat som kuk a je 21 00 aspon u vas je tu niekto :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
3. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze cipsi ja som tiez povedala ze tu budem a berni nikde :frowning2:
3. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je asi telepatia,lebo drahy doteraz sedel za PC a vravim pusti ma idem kuk snazilky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Berniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok