Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
5. máj 2009

ahoj lov, je super ze ste uz tak daleko a bala si sa ci vydrzite 😀

lovacka
5. máj 2009

veru nely este sa stale bojim este musime vydrzat do konca mesiaca aspon ale dufam ze najhorsie uz mame za nami

nelynka
5. máj 2009

neboj nic, to uz zvladnete, uz tolko vedia aj lekari vas zastavit..lepsie ako 4mesiace vydrzat 😉

lovacka
5. máj 2009

veru to hej
a ked is pomysli ze som mala v 28tt kontrakcie a teraz uz sme v 34tt tak je to parada

nelynka
5. máj 2009

veru veru, neboj to uz zvladnete ten mesiac nejako a bude dobre xixi

lovacka
5. máj 2009

a vy sa ako mate
uz si nasla robotku?

nelynka
5. máj 2009

mame sa naprd, a robotku zatial nemam, alebo este stale nemam 😀

lovacka
5. máj 2009

ja som uz na MD je to sranda pocit 😀 😀 😀

nelynka
5. máj 2009

hej? a aj peniazky su taka srada? 😀 😀 😀

lovacka
5. máj 2009

no peniazky hmmm v bankkomate som nebola od januara takze to neriesim 😀 😀 😀

nelynka
5. máj 2009

hehehe dobreeeeeeee 😀 😀 😀 😀

lovacka
5. máj 2009

ale za to mannzel mina aby ste si nemysleli ze ich susime
kupujeme za ne kamene na stavbu a beton a tak 😀 😀 😀

nelynka
5. máj 2009

jeeej treba treba..

aj my budem za chvilku tak kupovat ked bude z coho, chceme robit hore podkrovie 😀

lovacka
5. máj 2009

no my staviame len bungalov tak dufam ze aspon hrubu stavbu poriesime
uz mame tehly aj drevo na strechu a aj krytinu len teraz sa robia zaklady

nelynka
5. máj 2009

to hej,my uz mame stary domcek, len chceme hore podkrovie urobit, dostavat nad kupeku a garaz dve izby plus terasku a nad dom dalsie dve izby

lovacka
5. máj 2009

ved hej hej videla som vas domcek mi ideme zburat stary a chceli sme radsej novy tak dufam ze sa nejako z toho vymotame

nelynka
5. máj 2009

tak..ja som teraz zistila ze za tu cenu co sme kupili my nas, by sme mali pozemok a postaveny novy tu nedaleko..len skoda ze tie pozemky dali do predaja az teraz

lovacka
5. máj 2009

no to hej my sme kupili pozemok s domom uz davnejsie a a za dobru cenu takze sme sa rozhodli nakoniec postavit novy pretoze do stareho by sme vrazili ovela viac

nelynka
5. máj 2009

to je pravda, ale aj to buranie a odvoz odpadu nieco stoji, zase my sme chceli nieco kde sa da hned byvat aby sme nemuseli platit aj najom a aj hypo

lovacka
5. máj 2009

ved hej to chapam nastastie mame kde byvat a nemusime platit kedze sme u nasich 😀
a mas pravdu buranie tiez nieco stoji ale zavolame ciganov a oni si to rozoberu zadara 😀

nelynka
5. máj 2009

hehe este ze cigani existujuuu..
ja by som teda nestavala pri nasich, tam by som kupila barak za 150 000sk a vyslo by ma to lacnejsie opravit ho ako stavat novy 😀 😀

lovacka
5. máj 2009

no ja som rada ze budeme tak blizko pretoze aj s detmi mi bude mat kto pomoct a aj mame velky pozemok takze sa mozeu vyhrat deti na dvore
je to vec nazoru a vztahov a aj svokrovci su blizko no co uz 😀

nelynka
5. máj 2009

no, u nas to je len a len vec penazi..nebola by sanca najst doma robotu a tazko aj v KE, kde by sme dali za barak ovela viac...
my mame velmi dobre vztahy aj s rodicmi aj so svokrovcami, neprekazalo by mi aby boli pri nas, ved ked vyhrame miliony na sportke tak ich automaticky stahujeme k nam..staviame 3domy vedla seba a budu pri nas..ale ze by sme tam mali zit..to nie!
vieme sa postarat sami o seba a ked niekto chce pomoct vie kde byvame 😀

lovacka
5. máj 2009

ved hej to mas pravdu no nas nebudu musiet dlho hladat a ani daleko 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
5. máj 2009

tak ja neviem, celkovo slovensko upada hlvne co sa roboty tyka..neviem ako dlho by sme to tam vydrzali..

lovacka
5. máj 2009

mas pravdu ☹

nelynka
5. máj 2009

tak..ale my sme si tu celkom uz zvykli..sme samostatny aj ked je pravda, ze mam trosku strach ako bude s babom, ale na druhej strane si ho bude vchovavat podla seba a nikto mi do toho nebude kybicovat...
a ked bude treba viem ze mi ho nasi mileradi pridu postrazit 😀

lovacka
5. máj 2009

neboj bude dobre ja som rada ze sme sa vratili z uk koly tomu ze ake som mala problemy v tehu 😖 v uk by som sa asi bala
aj ked nemozem povedat ze na sk som sa nebala ale predsa je tu to o cosi lepsie

nelynka
5. máj 2009

tak na sk je zdravotnictvo ovela lepsie ako tam..sak co aj krasulka pisala ked tam bola zozaciatku, hroza des..
ja som rada ze mame blizko prahu, tam lekarom verim a este teraz ked mam super gyndosa..jaj..jehomat pri porode tak som hapyko

lovacka
5. máj 2009

ja mam tiez dobru doktorku len ma toho strasne vela ale dufam ze k porodu stihne dojst