• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
no mám pred kolaudáciou ale ku nej treba ešte papierovačiek a kopec peňazí ...uvidím kedy sa mi to podarí dať dokopy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitka cvicila som do maja potom sme sli na SVK tak som prestala,davala som trenerovi prachov az az a akosi som nevidela vysledok :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ,potom som sa dala na 90 dnovu dietu a teraz zas na delenu stravu tak teraz som aj na delenej a aj na 90 dnovke :wink: :wink: :wink: :wink: ideme v sept.do Egypta tak chcem este schudnut co sa bude dat :wink: :wink: :wink: A o tyzden idem behavat s kamoskou ona ide teraz na SVK a potom sa vrati a ideme na to ona krasne schudla 12 kil,tak ide ma motivovat :wink: :wink: :wink: :wink:
22. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi... uz som pozerala minule :wink: aj ja by som chcela taky
22. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani tak to mate super,ze pred kolaudaciou ved to uz mate hotove,kedby by ste mali v plane ist uz byvat do vlastneho??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

cukrus tak uz o pat dni sa budeme vytesovat z tehu knizky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juchuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jún 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
22. jún 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poculi ste o tom rodicovskom co sa ma od januara zvysovat???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Moj drahy povedal,ze ak to bude pravda,ze ak to prveho schvalia tak druheho sa mozme zacat snazit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi poculi, ale to je este daleko
22. jún 2009 o 11:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi yo máme na 95% hotové bývať som chcela ísť o mesiac ale kôli susedovi nemôžem by ma udal na polícii tak musím dať prekresliť komplet projekty a vybaviť x povolení , súhlasov a všeliakých býkovín čo teraz vymysleli ...dokonca ešte je akási novinka že energetická trieda domu :confused: ako máš napr práčku že A tak ti musia aj dom ohodnotiť vidím to tak na dva tri mesiace :angry: :cry:
22. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi... no to hej... z prvej som sa vytesovala len jeden den :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. inak ten yorksir je kraaasny... to ste kupili ? hej o tom rodicovskom som pocula aj ja a jedna baba co chodi do januaroviek to potvrdila..takze jupiii
22. jún 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani to co je za suseda :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: to je nejaky debil nie????

evit no je to daleko ale to prejde ako vodaaaaaaaaaaaaa,aspon mne tie dni nie ze utekaju ale letia rychlostou Ferrari :wink: :wink: :wink: :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. jún 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi aj mne ide rychlo cas odkedy mame Adamka
22. jún 2009 o 11:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi je to môj ujo !!!! debil jeden večné problémy s ním :angry: :rolling_eyes: ale neriešim ho lebo by ma mmuselo drb...

idem od vás ...papa a pekný deň
22. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitka pa pa a ukaz sa castejsie
22. jún 2009 o 11:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo...ja by som uz celkom chcela aby bol januar :wink:
22. jún 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus ved januar uz je za rohom :sweat_smile:
22. jún 2009 o 12:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne...coby kamenom dohodil :grinning:
22. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj sa tesim akurat mi volal drahy ohladom dovolenky lebo to nebolo iste,ze ci ideme v sept.alebo v okt.lebo sme sa bali,ze mu manazerka neda volno a dalaaaaaaaaaaaa,tak sa tesim a mame ultimatum,ze od 25.augusta do 11.sept.tak som radaaaaaa,dufam,ze vtedy bude nejaky last minute do toho Egypta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani tak to je ozaj divny ujo :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
22. jún 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my by sme chceli ist buduci rok konecne na dovolenku a aj s Adamkom, este sme nikdy s manzelom neboli na ziadnej v zahranici
22. jún 2009 o 12:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit pojdete a s Adamkom si to uzijete :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: My sme sa rozhodli pre Egypt lebo to je moj sen ked vidim aka tam je nadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Len zo SVK je to blizsie az o dve hodiny letu tak aj ceny dovoleniek su lacnejsie.My sme sa boli pytat v cestovkach tento tyzden a povedali nam,ze nas to vyjde na 14 dni AI az 2500ecok,tak pockame na nejaky last minute a ked nebude tak objedname aj to no co uz :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,ale si myslim,ze nadabime na nieco :wink: :wink: :wink: :wink:
22. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi ideme 13.jula ale len sem na slovensko...ideme do trenciasnych teplic
22. jún 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej cukrus tak aj vam bude paradicka idete s manzelikom ci aj s nejakou partickou??a na kolko idete?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jún 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme len mi dvaja s muzom..teda traja...ked ratam aj babo :wink: , a bude tam aj starka lebo ona ide ten isty termin s kamaratkou co mi...takze uz sa nevieme dockat...poslem ti link na hotel kam ideme
22. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som chcela ist na Malorcu
22. jún 2009 o 12:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus vyzera to tam supeeeeeeeeer,joooj to bude romantikyyyyyyyyyy, :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .My sme teraz zvazovali Kanare a Egypt,lebo na Kanare su super ceny dovoleniek z Dublinu ale drahy sa rozhodol,ze mi splni sen a ideme do Egypta :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Budeme mat aj vyrocie zasnub a ja budem mat narodky tak to tam vsetko pekne oslavime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jún 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi... no len dufam ze nam bude priat aj pocasie... nasi idu do Turecka a chceli nas zobrat...este ze sme nechceli ist lebo aj tak by som teraz nemohla .....
22. jún 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale z Dublinu do Egypta budeme letiet 6 hodin :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to sa mi zda dost a este odleti su o druhej a leti sa do desiatej miestneho casu,cize k nasmu irskemu casu musim pripocitat dve hodiny :wink: :wink: :wink: :wink: ,ale nejako tych 6 hodin prezijeme ved to budu velke lietadla tak sa bude dat :wink: :wink: :wink: :wink:
22. jún 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus jasne vy si len po Slovensku nasom krsnom teraz oddychujte a potom s drobcom pojdete ku moru,teraz by som to ani ja neriskovala v tvojom stave,predsa este si v zaciatkoch a treba mat klud a nie strsy z cesty a taaak podobne :wink: :wink: :wink: :wink: Ja uz mam aj plavky a aj saty vybrate a to som este do dnesneho dna nevedela,ci nepojdeme nahodou az v okt. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi... aaale to nejak zvladnete...sice ja som este neletela tak neviem ake to je ale myslim ze ked si odmyslim tie nehody tak sa to da :grinning:

jaaaj...idem si lahnut lebo sa mi zyva...este je aj take sproste pocasie...tak sa majte...zas niekedy nabuduce
22. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok