• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
noooo mimi uz sa pekne gulatis. :grinning:
28. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta už bolo na čase :grinning:
28. jún 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
no ako ženy? príde tu niekto? alebo sa opaľujete? :grinning:
29. jún 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím žienky a brušká... :grinning: pridávam sa... od štvrtka sa ideme snažiť o druhé mimino.. v ten deň si idem dať vybrať DANU... ovu až o dva týždne cca, no dúfam, že na prvý šup to dá... nemám totiž ovu každý cyklus, raz do roka možno... :angry:
29. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj dacey, tak ak je davidko, bude aj druhé, neboj podarí sa :wink: :dizzy_face:
29. jún 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile: :slight_smile: mimus krasne brusko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimuša, Ďakujem za privítanie. dávidko bol ale nečakaný, prišiel ako blesk z jasného neba.
s priateľom predtým sme sa snažili 9 mesiacov vkuse /preto sme sa aj rozišli/ a s terajším sme pri prvom muchlovaní počali :grinning: :grinning: takže dúfam, že teraz to výjde hneď... a bruško máš fakt krásne :dizzy_face:
29. jún 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože, sedím pri pc v práci, čakám kedy mi ten dážď vybije poistky :angry: :angry:
aj u vás tak prší? uf, krúpy už padajú
29. jún 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sevas cips, ty už robíš? alebo som zle videla?
a dakujem za bruch..rastieme, však musíme :wink:
dacey tak potom možno sa ti podarí aj teraz tak skoro, nechaj to voľne a máš pokoj a nie stres :slight_smile:
29. jún 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu u nás je dusno a slnko, radšej by som brala dážď, nech je kus sviežejšie :rolling_eyes: :slight_smile:
29. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ano robim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale tento tyzden mame inventuru tak som domka a na telefone lebo manazerka sa moze ozvat,ze rano treba ist do prace :wink: :wink: :wink: :wink:
29. jún 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozik uz mas vybraty nejaky kocik?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mi aj dvakrát vybilo :angry: a dizajn neuložený, to som celá ja. môžem začať odznova. cipsinka, takže máš oddych :grinning:
29. jún 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dacey no ano mam oddych po narocnych prvych dnoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dnes sa tomu tesim,ze som doma aspon som riadne upratala ale nemuseli by to s tym oddychom prehanat mne bohate staci dnes mozno este zajtra a potom supito plesto do prace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ja kočík nevyberám, ja dostanem od známych, čo je po ich malej..taký tmavý zelený, tak aspoň sa nemusím trápiť, že kt. je dobrý :wink:
29. jún 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas super a usetris vela peniazkov :wink: :wink: :wink: :wink:
29. jún 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako vravíš...a všetko tak rýchlo beží...a neviem poriadne čo všetko treba, každý niečo iné vraví, tak kašlem na to všetko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusik pockaj nakup si len to nutne co malicky bude potrebovat na prve dni a potom ked sa das trosku dokopy po porode pojdete na nakup a hotovo potom budes vediet co potrebujete :wink: :wink: :wink: :wink:
29. jún 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však tak by som to chcela..len základ a potom zbytok..ale aj ten základ robí zmätok v hlave
29. jún 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa vystrieť bo ma tu niekto okopáva, asi sa mu nepáči že sedím...tak potom..pekný deň :slight_smile:
29. jún 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus to musi byt zlatucke ked sa tak krasne ozyva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimuša a kope ťa už pod rebrami? :grinning: mňa furt tak vystrelilo.. posledné týždne som si s prvým plánom masírovala detským olejom brucho, aby som nemala veľa strií a prešlo to na druhý plán, pretože malému sa to hrooozne zapáčilo :grinning: keď som náhodou po min. prestala, vystrelila dlaň, alebo riťka, alebo noha, že ešte mamka, dobre mi to robí. tak sme sa rehotali ako kone, že čo to má znamenať, že už v brušku je bábo vychcané :grinning:
kočík som ja mala z polskej predajne, doteraz sme však vystriedali 4 :grinning: furt som špekulovala...
29. jún 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dacey mozem sa opytat kolko ma rokov?
29. jún 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi len nech pekne rastie chlapisko :grinning:
29. jún 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš malého? dva roky, mesiac. myslela si malého? :confused: :confused:
29. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac, zase mi utekaju pismenka :grinning:
myslela som teba
maleho mas napisaneho v pase kolko ma rokov :wink:
29. jún 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veĎ zato sa pýtam... že je to v páse. :grinning:
ja mám 22 už pár mesiacov, no občas sa cítim ako 5 - ročná, to keĎ som v detskej a keď som v kuchyni, tak na 40 - ročnú :grinning:
29. jún 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no urpimne by som ti typovala trosku menej :grinning: :grinning:
ja tiez budem mat za par mesiacov 22 :grinning:
29. jún 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo by si mi tipovala menej? :confused: lae ja mám už po 22
29. jún 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednou prostou vecou, tym ako pises
29. jún 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok