Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krpcek
28. jún 2009

noooo mimi uz sa pekne gulatis. 😀

mimusa4
28. jún 2009

ta už bolo na čase 😀

mimusa4
29. jún 2009

Ahojte 🙂
no ako ženy? príde tu niekto? alebo sa opaľujete? 😀

dacey
29. jún 2009

zdravím žienky a brušká... 😀 pridávam sa... od štvrtka sa ideme snažiť o druhé mimino.. v ten deň si idem dať vybrať DANU... ovu až o dva týždne cca, no dúfam, že na prvý šup to dá... nemám totiž ovu každý cyklus, raz do roka možno... 😠

mimusa4
29. jún 2009

vitaj dacey, tak ak je davidko, bude aj druhé, neboj podarí sa 😉 😵

cipsinka
29. jún 2009

caute 🙂 🙂 mimus krasne brusko 😵 😵 😵 😵

dacey
29. jún 2009

mimuša, Ďakujem za privítanie. dávidko bol ale nečakaný, prišiel ako blesk z jasného neba.
s priateľom predtým sme sa snažili 9 mesiacov vkuse /preto sme sa aj rozišli/ a s terajším sme pri prvom muchlovaní počali 😀 😀 takže dúfam, že teraz to výjde hneď... a bruško máš fakt krásne 😵

dacey
29. jún 2009

bože, sedím pri pc v práci, čakám kedy mi ten dážď vybije poistky 😠 😠
aj u vás tak prší? uf, krúpy už padajú

mimusa4
29. jún 2009

sevas cips, ty už robíš? alebo som zle videla?
a dakujem za bruch..rastieme, však musíme 😉
dacey tak potom možno sa ti podarí aj teraz tak skoro, nechaj to voľne a máš pokoj a nie stres 🙂

mimusa4
29. jún 2009

tu u nás je dusno a slnko, radšej by som brala dážď, nech je kus sviežejšie 🙄 🙂

cipsinka
29. jún 2009

mimus ano robim 😵 😵 😵 😵 😵 ale tento tyzden mame inventuru tak som domka a na telefone lebo manazerka sa moze ozvat,ze rano treba ist do prace 😉 😉 😉 😉

cipsinka
29. jún 2009

ozik uz mas vybraty nejaky kocik?? 😵 😵 😵

dacey
29. jún 2009

už mi aj dvakrát vybilo 😠 a dizajn neuložený, to som celá ja. môžem začať odznova. cipsinka, takže máš oddych 😀

cipsinka
29. jún 2009

dacey no ano mam oddych po narocnych prvych dnoch 😀 😀 😀 😀 ale dnes sa tomu tesim,ze som doma aspon som riadne upratala ale nemuseli by to s tym oddychom prehanat mne bohate staci dnes mozno este zajtra a potom supito plesto do prace 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
29. jún 2009

cipsi ja kočík nevyberám, ja dostanem od známych, čo je po ich malej..taký tmavý zelený, tak aspoň sa nemusím trápiť, že kt. je dobrý 😉

cipsinka
29. jún 2009

tak to mas super a usetris vela peniazkov 😉 😉 😉 😉

mimusa4
29. jún 2009

presne ako vravíš...a všetko tak rýchlo beží...a neviem poriadne čo všetko treba, každý niečo iné vraví, tak kašlem na to všetko 😝

cipsinka
29. jún 2009

mimusik pockaj nakup si len to nutne co malicky bude potrebovat na prve dni a potom ked sa das trosku dokopy po porode pojdete na nakup a hotovo potom budes vediet co potrebujete 😉 😉 😉 😉

mimusa4
29. jún 2009

však tak by som to chcela..len základ a potom zbytok..ale aj ten základ robí zmätok v hlave

mimusa4
29. jún 2009

idem sa vystrieť bo ma tu niekto okopáva, asi sa mu nepáči že sedím...tak potom..pekný deň 🙂

cipsinka
29. jún 2009

mimus to musi byt zlatucke ked sa tak krasne ozyva 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dacey
29. jún 2009

mimuša a kope ťa už pod rebrami? 😀 mňa furt tak vystrelilo.. posledné týždne som si s prvým plánom masírovala detským olejom brucho, aby som nemala veľa strií a prešlo to na druhý plán, pretože malému sa to hrooozne zapáčilo 😀 keď som náhodou po min. prestala, vystrelila dlaň, alebo riťka, alebo noha, že ešte mamka, dobre mi to robí. tak sme sa rehotali ako kone, že čo to má znamenať, že už v brušku je bábo vychcané 😀
kočík som ja mala z polskej predajne, doteraz sme však vystriedali 4 😀 furt som špekulovala...

nelynka
29. jún 2009

dacey mozem sa opytat kolko ma rokov?

nelynka
29. jún 2009

mimi len nech pekne rastie chlapisko 😀

dacey
29. jún 2009

myslíš malého? dva roky, mesiac. myslela si malého? 😕 😕

nelynka
29. jún 2009

prepac, zase mi utekaju pismenka 😀
myslela som teba
maleho mas napisaneho v pase kolko ma rokov 😉

dacey
29. jún 2009

veĎ zato sa pýtam... že je to v páse. 😀
ja mám 22 už pár mesiacov, no občas sa cítim ako 5 - ročná, to keĎ som v detskej a keď som v kuchyni, tak na 40 - ročnú 😀

nelynka
29. jún 2009

no urpimne by som ti typovala trosku menej 😀 😀
ja tiez budem mat za par mesiacov 22 😀

dacey
29. jún 2009

prečo by si mi tipovala menej? 😕 lae ja mám už po 22

nelynka
29. jún 2009

jednou prostou vecou, tym ako pises