• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
to určite...a na sk kedy idete znova?
3. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus az v januari :confused: :confused: :confused: mali sme ist teraz no ale ideme na dovcu a drahemu nedaju uz viac dovolenky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: lebo sme mysleli,ze by sme v okto.este vybehli ale nehrozi :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ou tak to je dlhá doba..a dovolenka kde bude?
3. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru dlha dlha ale to rychlo prejde.

Ideme do Egypta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj tam bude krásne, potom dáš nejaké foto, nech sa aspoň pokochám :grinning: a kedy to máte ísť?
3. júl 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnacka,ze dam uz som dala aj nejake na pokec som si skusala,ze co to budem vediet tam potom dat tie egyptske fotky ale pohodicka :wink: :wink: :wink: :wink: Mimus letiem 27.augusta pravdepodobne :wink: :wink: :wink: a uz sa nevieme dockat ked vidim tie fotky toho kristaloveho mora tam mam az zimomriavky budem ako hrosica ani sa nevynorim,joooj len tych 6 hodin letu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: zo SVK je to iba 4 hodiny a tu nam povedali,ze vyse 6 tak to bude rosambo ale vydrzime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. júl 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ak chces mozes si popozerat na pokeci nase fotky mam tam z dublinskej ZOO ak budes mat zaaajem tak ti poslem potom heslo do IP :wink: :wink: :wink:
3. júl 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ešte si stihneš niečo odmakať v práci a potom letíš, ale je to dosť dlho ja by som sa bála, ja som ešte ani nikdy neletela :sweat_smile:
3. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus tak zas my sme zvyknuty nam to nerobi problem :wink: :wink: :wink: My lietame vyse dvoch rokov tak to berieme sportovo ako ty autobus alebo vlak :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Nie je to nic hrozne a ideme trosku vacsim lietadlom ako lietavame na SVK tak tam bude pohodlie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ty aspoň vieš aké to je...ja by som sa asi pokakala od strachu a ešte tak dlho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tom lietadle budem mysliet len na nas 5 hviezdickovy hotel s bazenmi a krasnou piesocnatou plazou pri mori v ktorom su prenadherne koraly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to ma bude upokojovat a myslim si,ze to je dost slusna motivacia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj tak to si už motivovala mňa si to predstavujem :grinning:
3. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no vraj tam plavaju aj rybky NEMO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mame aj fotak co foti pod vodou budem celu dovolenku len ryby nahanat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty naháňaj oskara :grinning: :grinning: ale pofoť aj nemov :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj ved hlavne kvoli tomu tam ideme riadne sa opalit a poodychovat ved som biela ako vapno tak budem sa len mrozit na plazi nech chytam bronz :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: No,dufam,ze sa nic nestane a budeme tam moc ist,preto este sa moc nechcem vytesovat lebo sa moze stat hoc co a pojdeme do prdele :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa to snáď nie...ale ešte máš čas na balenie :wink: tam pekne krásne pôjdete a oddýchnete a potom nám tu budeš robiť nerv ako bolo fasa :slight_smile: :grinning:
3. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaale nie nebudem vam robit nerv len tu dam fotky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre zlatko padam lebo treba aj nieco porobit pa :slight_smile:
3. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ta naj aspoň vidím ako tam v egypte vyzerá..ktovie kedy pôjdeme na dovku my :rolling_eyes:
3. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo čaff
3. júl 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte, mimus vsak ty uz ides rodit co chvila :grinning: :grinning: :grinning:

ako sa mate? ako vikendujete? ja som bola s malou od 9 vonku do pol jedenastej ked este nebola taka palava, lebo to je brutal. Teraz mi spinka pekne doma v chladku a ja som si zatial umyla hlavu lebo strasne cosi..ked du taketo horucavy to si furt mnusim hlavu umyvat. Velmi sa mi zhorsila kvalita vlasov. Vyplesatila som skoro :grinning: :grinning: a este mi aj masneju..no huuza :frowning2: :slight_smile:

baby kedy ta nelynka pride na svk? neviete?? nelyyyyyyyyy halooooooooooooooooooooooooooo

a ozaj berni je alkoholcika, pise so mnou ked je opita a potom si nepamata o com sme pisali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sisinaaa
4. júl 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaf krasul.prestaň ešte nechcem rodiť :sweat_smile: ešte máme čas :fearful: cca :wink:
ako ti fajne keď sa ideš prejsť, ja na jeseň neviem ako bude, rada by som šla na luftík aj s malým.. :slight_smile:
boli sme mm kukať nejakú komodu pre malé, tak ale niiič není a to sme boli aj v našej obľúbenej, asi ešte zajtra skočíme do kiki, možno niečo bude :unamused:

a berni kedy s tebou písala s pohárom v ruke? včera? či myslíš to minule? pokiaľ dobre pamätám tak včera mala mať poslednú skúšku a tú určo urobila tak teraz bude len cmuľkať poháre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale má nárok za dobré známky..
4. júl 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

kraul mali sme ist v septembri ale asi nepojdeme..babka ma oslavu a asi nam to nevyda, nejako neni cas a uz ani velmi chut na to cestovanie neam, vkuse ideme v noci aby sme boli co najdlhsie doma a mna to uz nebavi..
a cez den sa ist poriadne ani neda lebo clovek aby zdochol v tom teple...

takze kedy prideme neviem..
budem dufat ze sa mi pristatsi nejaka robotka a potom budem musiet 3mesiace cakat kym mi daju nejaku dovcu a na vikend len ist uz nechcem lebo sa to neoplati :unamused:
4. júl 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky holky holky no to nemyslite vazne ze ma tu ohovarate ze jaka som ja pijacka... :grinning:
krasulka vies velmi dobre ze to tak nebolo ja som nevedela presne na co sa pytas.... ja viem velmi dobre co som ti vtedy povedala.... slabe vinecko bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a bolo toho malo malo malo

No oslavila som koniec roka uspesne som vpiatok ukoncila prvy rocnik, semester som skoncila s Ackami a s jednym Bckom... tak ze tak...

inak sa mam fajn ...

a vy sa mi ako mate?
5. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaasnee berniii nezahovaraj :grinning: :grinning: :grinning: a este raz gratulujem k uslesneeemu zvlaadnutiu rocnika ty biifloooosssss :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale vazne..SI DOBRA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

nelyn.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: joooj to sa asi nestretneme kedze my mame v plabe odletiet 4 septembra :frowning2: fnukkkkkkkkkkkk a mas krasnu fotku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a hybajte sem opice de steeeee
5. júl 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaf krasul..len som mrkla, ale idem už spať, lepia sa očká..a malý ma okopáva, asi ma ženie do postele :sweat_smile: ..tak sa majte :wink:
5. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ähojte

bernusik gratulujem nevedela som ze si az taka sikovnica, ze AAAcka xi :grinning:

krasulik, neboj...sak pridete na dovolenku niekedy domkov tak sa tretneme vtedy cmuuuk :wink:

dakujem za pochvalu fotecky, konecne po dlhej dobe nejaka co mi ozaj vysla :grinning:
5. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za gratulejson dufam ze to takto pojde aj nadalej :slight_smile:

krasulik nezlost lebo dostanes
:grinning:

nelusik fakt perfis fotka

a cipsus je kde?
6. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niiiikto niiiikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nazdo zeny :wink:

ahoj bernusik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Gratulujeeeeeeeeem ku ukonceniu prveho rocnika a este tak vynikajuco si veeeelka sikovnica :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. júl 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok