• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
hlavna vec,ze povedal,ze za chvilku je doma a je prec vyse pol hodiny :angry: :angry: :angry: ,ze ide iba na otocku a je to skoro dom oproti :confused: :confused: :confused:
12. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minule ako prišiel tak som urobila zo zelenej fazuľky prívarok, ta až raz z toho jedol :angry: , ja osobne rada striedam, raz mäsko, potom zeleninka, niečo na sladko, ako včera ryžový nákyp s marhuľami, no však vieš obmieňam :slight_smile:
..a karfiol má zelené listy mu povedz :sweat_smile:
12. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja sa tu nudiiiiiiiiiiiiiiiiiiim,chceli sme ist do parku lebo cely den bolo pekne tak sme si povedali,ze ked pride z prace pojdeme trosku nacerpat energiu ku stromom a zacalo liat a teraz je pod mrakom cize cakam kedy to zas spadne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to len teraz lebo musia, a potom už bude doma, nebude musieť nikam chodiť..už aby to tak bolo..

a tvoj vieš pokiaľ prejde cez cestu a ešte sa zakecá tak to môže trvať aj dlhšie :wink:
12. júl 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus a on mi na to odpovie,ze tie listy sa nejedia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Presne aj ja rada obmienam,tiez nevarim kazdy den meso no urcite kto by to stale jedol,mnaaaaaaaaam ale taky privarocek by som si dala to som nemala sto rokov lebo to akosi neviem varit :fearful: :fearful: :fearful: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
12. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň sa ti bude dobre spinkať pri daždi
12. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru viem,ze sa zakeca to siel ku takemu ukecanemu znamemu ten ho aj na nemozne prehovori,to je taky ekzot a vraj vysokoskolsky byvaly ucitel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chlasce ako duha ale inak je prefektnyyyy clovek,dobrak od kosti :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
12. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj musi ti byt smutno,ze drahy je len cely den v praci a uz mi je smutno samej :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
12. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to tiež robila po veeľmi dlhej dobe..možno aj po niekoľkých rokoch..ja som kúpila sterilizovanú, kus som z nej zliala vodu, ale troška nechcala..opražila som si cibulku, dala kus č.korenia, bob.list, šupla fazuľku, podliala ešte vodou, trocha soli, nechala povariť, ja som ešte poprášila červ. paprikou, varilo sa asi polhodku, prihodila som zemiačky na kocečky, a ako boli mäkučké tak som pomiešala smotanu s múkou, zaliala a povarila a bolo..a na koniec som dala páru kvapiek octu.opražila špekáčku a mňaaaam
12. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz mam sefa klanu doma tak sa mu idem konecne dnes venovat pa a zajtra sa vidime dufam :wink: :wink: :wink: :wink:
12. júl 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak smutno je a akoooo, ta čo už :unamused: :slight_smile:
12. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo maj sa :wink:
12. júl 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta čo nikto nikde? :confused:
13. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo joj tu pustatina :confused: :confused: :confused:

ja som tu tiez vcera nezavitala lebo som spala iba pat hodin co je pre mna veeeelky deficit.Tak som prisla z prace uvarila veceru a isla do postele pozerat katalog AVON :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. júl 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kukam stale len kukam a nikde nikoho :sweat_smile:
14. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som už vyprala pidi-veci a aj niečo požehlila, veď aj tak nemám čo robiť..a dobre som urobila, lebo neviem ako by som to urobila neskôr...teraz som mala dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ešte mám čo robiť aj zajtra, len musí vyschnúť :slight_smile:
14. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mim no to uz musis pomalicky, lebo sa ti nakopi a to nie je ziadna sranda :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bern.. :slight_smile:
tak ako vravíš..už mám všetko vyžehlené aj poskladané, len nemám ešte komodu al. skriňu..treba ešte kúpiť :sweat_smile:
predchvíľou som sa najedla a vonku je tak teeeeeplo, že mám všetko krížom pootvárané, ale ani sa nič nepohne :angry:
15. júl 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mim len aby si prievan nedostala :confused: necitis necitis a zrazu :fearful:
15. júl 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no z toho prievan asik ee :wink:
a ty ako? aj u teba je taak teplo?
15. júl 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie tu na juhu je chlaaaaaaaaaaadok chlaaaaaaaaaaaaadok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som sa musela prikrit dekou ked som zadriemkala lebo mi bola strasna kosa :sweat_smile:
15. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si musela mať asi aj teplotu :confused:
16. júl 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
16. júl 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aku teplotu ??? si myslis ze som mesuge??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz nie som chora :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj nelus! sto rokov som ta nevidela
16. júl 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bernus, ved aj ja teba :grinning: :grinning:
ako zijes?
16. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dobre....

a kde si bola???
16. júl 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde som mala byt?
16. júl 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len ze si tu nebola.... som myslela ze ste boli dakde na dovolenke
16. júl 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu stale mojko, len nie vkuse v tejto teme lebo je tu mrtvo..
a my a dovolenka? neprud
na tu sa nedostanem ani o sto rokov!
16. júl 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaa, ale verna ostavas tejto teme ako vidim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a dovolenka? neboj pojdete ked nie tento o rok o dva ale pojdete urcite ste mladi a peniazkov je malo .... takisto teraz nejdeme nikde mozno o rok o dva ked budu peniazky :slight_smile:
16. júl 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok