• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
mimi ale preco menej cenny, vzdy ked sa ho pytam ci ma nejake problemy alebo nieco tak povie ze nie, ze je vporiadku...

berni vysvetluje to jednoducho ze nema chut, ked sa ho opytam preco tak povie ze nevie, ze proste nema..
ked mu chut chcem urobit tak ma odmieta, ale doslova ze odmieta, ani dotknut sa ho nesmiem..
16. júl 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej mam dovolenku uz druhy den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak sa vytesujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len sef je nervozny ze som si zobrala dovolenku :rolling_eyes: no a co? ked nas nepustaju domov a pritom vcera bolo 38 stupnov tak im mozem kaslat v tom teple tam seediet a oni pani si kludne odidu kedy chcu :angry:
16. júl 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved vyuzivam mimus :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,pochybujem,ze na buduci tyzden este budeme mat net v robote iba na hlavnych PC a tam sa ja nedostanem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to môže byť nely ako napr. ak sa ty hneváš a necheš mu povedať prečo a on sa ťa opýta že čo ti je a ty povieš, že nič všetko v pohode...možno neche povedať..
16. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelus ale ked sa tak bude spravat ako sa sprava tak on nech sa pripravi na to ze ty to tolerovat donekonecna nebudes si mlada pekna inteligentna sikovna zena ktora potrebuje nehu :zipper_mouth:
16. júl 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni tak tak ťahaj voľno do konca týždňa, nie si tam jediná!! :angry:
16. júl 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidite prisla som ja a jak sa to tu hned rozprudilo :grinning: asi dam vypoved aby som sem mohla castejsie chodit :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni tak sa tesim,ze oddychujes mala by si sa ist niekde vycvachtat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Neprisli nam disky tak cakame ako taki hootentoti,ze nemame co robit ale mne to nevadiiiiiiiiiiiiiiii mam cas na vaaaaaaaas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak cispis uz sa zbuchala aj riana takze tema zapadne prachom uplne uz...

mimi, ten sa ma v zivote neopytal co mi je, totalny nezajem!

berni asi tak, len som aj pekne zbabela zena na to aby som si tu nehu zaobstarala :cry:
ja by som možno povedala, aby sa porozprával s psychológom, možno by sa to napravilo
16. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak nie som jedina, len kto za mna urobi robotu ??? ked sa vratim tak tam bude halda spisov :frowning2: ale teraz kaslem na to uzivam si v pohode v klude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ved to bolo uz ocividne,ze tam nik nebude chodit a aj tak som to tu chcela opat oprasit a zacat chodit sem ak by bol cas samozrejme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. júl 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus boli sme na Sirave cvachtat a ked bude pekne tak pojdeme este urcite :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nelus alebo napriklad taka manzelska poradna ??? existuje este nieco take???
mimi lenze ten psycholog stoji nenormalne prachy a myslim ze by muto tak isto nepomohlo..
on sa bohuzial nedokaze rozpravat s cudzim clovekom a ma aj doktorovi problem povedat co mu je ked mu nieco je
cipsi možno bude pršať tak sa môže berno čvachtať aj v mláčke čo naprší :grinning:
16. júl 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete co je s pretty??ako sa maju s drobcekom a ake meno mu daju?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. júl 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelus musi byt dajake riesenie..... ale to musi chciet aj on :unamused: takto sa zit neda... nehovorim ze sex je vsetko ale urcite je to potrebne a hlavne ked chcete babatko :frowning2:
16. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni do tej by mi nesiel, podla neho je vsetko vporiadku a ja by som sa mala ist liecit, lebo ja nie som normalna..ja neviem carovat, ja doma nic nerobim, ja nechodim do prace, podla neho si pracu ani nehladam, vsetko len ja.
vcera som mu zo srandy povedala ze sa chcem orzviest a on mi na to len tolko ze si napis ziadost a podaj si ju na sud! chape?
16. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pretušikovi napíš a určo odpovie, tak daj vedieť ja som jej teraz ani nepísala tak neviem, a nie je ju vidieť ani v spoločnom termíne
16. júl 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry:
hej v mlacke jasne v mlacke :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

cips. neviem co je s pretty uz sa davno neozvala :frowning2: bola by som rada keby sa ozvala.... tak na nas zanevrela ani neviem preco :frowning2:
cipsus maju sa dobre..
meno som si ne ista ale pozriem...
a nechodi sem uz...
ten tvoj chlap nema rozum :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
nelus tak to nemas lahke no.... :frowning2: tak je to ignorant cisty ignorant... proste len je.... ale nezije :angry:
16. júl 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely a preco tu nechodi?? Vraj po prestavke pridu disky a,ze bude roboty vyse hlavy tak mam na vas este pol hodku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nelus a ma on nejake zaluby alebo sport alebo nieco? ci len doma zabavy a konec?
nely a tvoj chlap je veeelky sebec ide mu len o to aby sa mal on dobre a iny ho nezaujima.Boze ja milujem svojho chlapa on je proste uuuuuzasnyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. júl 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis cipsus mozes sa nam venovat :dizzy_face: a ty co nove? ako s tvojim chlapom???
16. júl 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel však nemusí byť súkromný, sú bežne aj na poliklinike, netreba to uzatvárať, že nepôjde a nepomôže a myslíš žeby na prvom sedení o tom hovoril vo veľkom? a to stým rozvodom nemyslel vážne a keby na mňa tak niekto tlačil z každej strany tiež by som sa vyhýbala všetkému...nie je to všetko ľahké, ale všetko che svoj čas..

ta ja ne taká som múdra neee? :angry: ale skúšam chápať jednu aj druhú stanu :unamused:
16. júl 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni no nove v podstate nic okrem prace a dovolenky na ktoru ideme koncom augusta :wink: :wink: :wink: A s mojim chlapom stale rovnako rozmaznava ma ako sa len da je to anjelik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. júl 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok