• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
ja neviem, mna poslednu dobu take veci dokazu rozculit boha, co inokedy by som ich mala vysoko na haku..
a teraz proste ma vytocia a som vytocena cely den potom
17. júl 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všimla som si, že si poslednú dobu taká nesvoja...musíš si nejako vylepšiť deň, len neviem ja ako :sweat_smile:
17. júl 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi neviem ako, nic ma netesi dlho, kus mam dobru naladu a poto, hocico co ma vytoci a zase som mimo... :rolling_eyes:
17. júl 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát som pozerala na váš domček, peknýýýý..a máš takú istú hojdačku ako ja :slight_smile: v ktorej sa stále hojdám ak som tam..
už aby sa ti podaril nejaký flek, potom sa budeš cítiť lepšie..
17. júl 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj kupili sme v tescu za 1000kc :grinning:
uzasna, na nu sa furt vyvalim a opalujem :grinning: :grinning:
pojdem za chvilku do banky zamenit ivra a potom suplnem do bazena uz je horuco strasne :slight_smile:
17. júl 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj tak bazén ja budem až s malým na bud. rok, len ešte ho treba vyčistiť, síce nie je veľký, len tak asi do pol stehna max. a cca lebo neviem len odhadujem 2x3m ale na člapkanie ok
17. júl 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to staci uplne :grinning:
my mame ten nadzemny 3,95 priemer kruh a 1m na vysku a je zapusteny v zemi..
ale je super, si tam supnem nafukovacku a tak ma opali jak nikdy :grinning: :grinning:
17. júl 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na vode chytá najsamlepšie, my máme taký hmm. akryl? asi sa tomu tak nadáva a tiež je zapustený v zemi..
17. júl 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej viem...
veru na vode najlepsie chyta tam staci hodka a som jak ciganka hehe, idem ja do tej banky a kupim ti ak najdem trafiku nejaku knizku aby som mala co citkat ked sa budem opalovat..tak sa lucim zatim papa
17. júl 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi ju kúp, aby si mala čo cikať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: beeež
17. júl 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne cikat :slight_smile:) citkat :grinning: :grinning: :grinning:
pa
17. júl 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez hovorila, ze malu na ruky nenaucim. . . no nejako sa nepodarilo, kedze mala furt len revala a revala, tak sa nedalo robit nic ine len ju nosi. ale uz sa snazim ju to odnaucit. . .ked sa zacne dozadovat na ruky,necham ju trosku poplakat aaz potom ju utisim.a ked len mrnci, snazim sa ju nejako zabavit, aby nezacala plakat . . .no poviem vam, ze je to na nervy.
17. júl 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus hej byvame v Ke uz asi mesiac.
17. júl 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. júl 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. júl 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky nelus :wink:
17. júl 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsu, ako dopadlo rande?
17. júl 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo tutovo chlebarne sa nam skoro dve hodiny nezavreli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ona je moja krvna skupina veeeelmi dobre si s nou rozumiem mame rovnake nazory na zivot a rovnake priority :wink: :wink: :wink: :wink:
17. júl 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mi akosi nic nechuti jest aj obed som vobec nejedla iba par malych cokoladok a to je vsetko akosi mi je zle :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. júl 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba sa napapat, ja som obalila rezne a idem dat varit zemiacky na kasu a okoli siestej zacnem pomalicky vyprazat a zemiacky varit...nech ked pride fero je to este teple
17. júl 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my si dame len dnes Pizzu nechce sa mi varit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som si bola kupit aj rezanceky na kuraciu polievocku a zeleninku balenu som si kupila vcera ale nechce sa mi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive: :pensive: :pensive: ,urobim zajtra dobry obedik,mam aj mlete masko tak nejdem nejaky super receptos na MMB :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. júl 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zajtra musime ist do mesta a to som sa tesila,ze budeme mat papucovu kulturu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,ale dodrbkal sa mi mobil dnes :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale to taky staruch stary tak zajtra si idem kupit motorolku co som si uz navnejsie vyhliadla aj ked je ruzova no ale neva a mozno natrafim na nejaky iny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:,no a tak sa musime trepat zas do mesta :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale tak no v ramci prechadzky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. júl 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo mlete mesko to by hned stary ze cevabcici :grinning: :grinning:
17. júl 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cevabcici by som si dala to som jedla naposledy na strednej v skolskej jedalni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ja to neviem robit musim najst recept nejaky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bavime sa o jedle tak normalne mam chut na nieco dobre teple,ale to zas dlho trva kym sa spraviii a ja som lenochot :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. júl 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je na tom tazke??
mas mlete mesko, osolis, okorenis, opaprikovis, buchnes vajco, kus struhanky na zahustenie, urobis sulocky a opekas na oleji ako keby si opekala fasirku...
a podavas najlepsie so zemiackami cibulkou a horcicou
17. júl 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nepovedala,ze to je tazke :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,len,ze som to nikdy nerobila tak som ani nevedala co do toho ide,kedze som to uz 4 roky nejedla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak podobne som robila minule fasirky a zjedli sme par a potom som vsetko vyhodila sa mi z toho spravili cierne uhliky :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :cry: :cry: :cry: :cry:
17. júl 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som ti napisala a mozes vyskusat..a prazit to staci len trosku ze to chyti zlatavy nadych ale z kazdej strany ty ze to je ovalne...
17. júl 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skusim to :wink: :wink: :wink: Normalne mi bolo minule tych fasirok luuuuto taka skoda,ale to sa ozaj nedalo jest strasne stvrdli a sa zmensili no horor tak som vybrala len nejake pekne ,,exemplare,, a to sme vyjedli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak uz som sto rokov nevidela Evitkumalicku uz akosi nechodi na kona :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
17. júl 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok