• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
dobre raaaaaaaaanko,

ja svieza ako rybka a to som si myslela,ze bohvie do kedy budem spat,kedze ako si mam malo spanku ale ako sa mi nechce :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .Zlatusik este spinka necham ho este pol hodky aj tak povedal,ze ho mam o 9 zobudit ale necham ho este a ideme do toho mesta :wink: :wink: :wink:
18. júl 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsus, tak si uzite dneska den..
u nas prsi a ja budem zase cumakovat dnuka..
som zvedava ci sa kamarat ozve chce aby som s nim sla kupovat korcule ta som zvedava
18. júl 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nelus,

aj tu je akosi zamracene stavim sa,ze kym vyrazime zacne prsat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .Vcera ked som bola s kamoskou von tak mi hovorila,ze pred tromi rokmi boli v Grecku a,ze ich to vyslo 800ecok na osobu :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: tak na Grecko sa mi to zda hroooozne vela nie??A ja som ochkala nad Egyptom,ze to je drahe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. júl 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spravit drahemu kavicku nech sa zobudi vysmiaty ako slniecko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :wink: :wink: :wink: :wink:
18. júl 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus neviem ci to je drahe alebo nie..
ja som nikdy nikde nebola akze ti to neviem porovnat :frowning2:
18. júl 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne sa to na Grecko sa dost drahe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .

No,kavicka uz spravena mala by som si ist hlavu umyt lebo mam seno na hlave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a normalne tu je zima asi si dam supravu normalne,ze aj mikinu si musim dat taky chladny vetrik pofukuje :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
18. júl 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pojdem osprchovat ale az neskorsie potom, teraz sa mi este nechce
18. júl 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz mam aj hlavu umytu a aj drahy uz vstal :wink: :wink: :wink: :wink: Idem este mihalnice pretiret so spiralou,pobafkata a hajdeeeee :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
18. júl 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si to uzite :wink:
18. júl 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky....ak dovolite, pridam sa k vam, toto je aj moja vekova kategoria :slight_smile:
18. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj matuskovamamina...mam dlhe meno :grinning: :grinning:
napis nieco o sebe..vidim ze uz mate babo...cerstvucke...
kolko mas rokov? si vydata?
18. júl 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka, dakujem za privitanie...nick je dlhy, neskore uvedomenie sa :slight_smile: ale nejako sa to da skratit...

Babo uz mame, zajtra oslavujeme 4 mesiaciky, aj ked sme velky na 6 :slight_smile: ja osobne mam 20, svadba sa chysta...Matusik nebol planovany, takze svadba nebola....nemyslim si, ze hned som sa mala vydavat...ma to cas...aj tak ma dvoch milujucich rodicov :slight_smile:
18. júl 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako vravim, urob babo, zasad strom a postav dom! ci to je naopak? :slight_smile:
18. júl 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
postav dom, zasad strom a babo je na koniec :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. júl 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic pohoda :grinning: :grinning:
a ako dlho ste uz spolu s drahym? a kedy svadbicku planujete?
18. júl 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aspon ten strom sme mohli zasadit :cry: ze ako navrat k prirode :wink:
s drahym sme spolu rok a pol....bolo to na zaciatku komplikovane, tri roky som mala priatela, nahly rozchod a navrat k starej laske/teraz mojho muzika....a potom to islo rychlo....
a svadba bude, ale ked bude Matusko vacsi, nech si to aj on uzije....
18. júl 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko ma drahy rokov?
18. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. júl 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jo taky mlady? ani nevyzera :grinning: :grinning: :grinning:
a ako sa postavil k tehotenstvu a k malickemu?
inak pekne meno ste mu dali, Matusko, tie sa mi paci ale pri nasom priezvisku by sa to strasne tazko vyslovovalo
18. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tom mu vsetci tipuju menej....to asi tym babom...
postavil sa k tomu skvele, maleho miluje...aj ked niekedy ho treba nutit, aby ho prebalil, a postrazil...ale chodi z roboty o pol 6vecer, takze chapem....aj on je unaveny....
velmi sme riesili meno, mal byt najprv Borisko, ale ze vraj to je ako rusky spion :grinning: :grinning:
idem maleho kojit, takze chvilku som mimo...
18. júl 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super ze to takto berie..ale ktory otec svoje dieta nemiluje ze?
no tak u nas Matus zavrhnuty, koli tomu ze priezviko mame na Š tak by sa to blbo vyslovovalo..
u nas celkovo bude problem s chlapcenskym menom, ale ja tajne verim ze to bude dievcatko :grinning:
18. júl 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no napriklad moj otec????
byvala kolegyna tiez chcela dat synovi meno Matus, ale chudak by bol škuta...
vy sa teda snazite o babo???ci uz sa aj rysuje?
18. júl 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvoj otec ta nema rad? a to ako?
nie my sa nesnazime a ani sa nerysuje..my to mame komplikovanejsie trosku viacej ale nechcem to velmi rozoberat
18. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s mojim otcom som bola naposledy den pred porodom...odvtedy nie, ani si vnuka nevidel....netrapi ma...nestaral sa o mna, tak ho neriesim...aj bez neho som mala stastne detstvo...ale az teraz vidim aka je otcovska laska uzasna:slight_smile:aj maly tatina miluje, stale sa na neho rehoce :wink:
v pohodicke, ja sa nejdem pytat, kazdeho je to osobna vec.....
18. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej, len ja nepochopim takych chlapov...dieta si spravit vedia ale ked pride zodpovednost zdupkaju..
18. júl 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude asi tym, ze on uz jedno mal :slight_smile:
18. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz kto, tvoj otec alebo tvoj drahy?
pokial tvoj otec tak je to o to vecsia blbost...je jedno kolko ma deti a pokial sa dokaze postarat o jedno je hlupost ze druhe odvrhuje
18. júl 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj otec...
on sa nepostaral ani o to prve....ale to je jedno...asponze sa historia nebude opakovat....
18. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi je luto...
ja naozaj takych chlapo nepochopim..
18. júl 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok