• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
nelus co tie okaaaaaaane :slight_smile:
28. júl 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
new foto :slight_smile:
29. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ze tu nikto nikdee :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo babulky,,tak zaciname 6tt a sme v pohodke :D uz je vidiet maly vačok kde bude babetko :slight_smile: verim, ze vsetk ozvladneme do uspesneho konca!!! :slight_smile:
30. júl 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj,,neviete ako priblizne vypocitat datum pocatia babetka? to by ma zaujimalo.. :grinning:
30. júl 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwinka:slight_smile: kuk stranku na tom linku co som prihodila nizsie:slight_smile:.. tam ti vypocita kedy si pravdepodobne otehotnela a kopu ineho:slight_smile:

http://tehotenstvo.academy.sk/index.php
30. júl 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: nikto?
30. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwinka to ti povie najlepsie lekar..a sa divim ze ti to este nepovedal :grinning:
30. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co ja viem, tak nejpresnejsie je to podla sona z 12tt.
30. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj krpcek, ako sa mate?
30. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nely - mame sa dobre. mala zacala blabotat, tak sa na nej cely den smejem. .len mi nechce v tychto horucavach spat, tak je taka mrzuta.
30. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to asi neni jedina, nedivim sa jej, ale nejdu jej uz zubky nahodou, ci to este asik skoro ne? :sweat_smile:
30. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tam cosi ma.. . . ale to ma uz od druheho mesiaca.

ale ona je taky maly nervacik - najnovsie ju zacalo bavit stat na nohach a ked ju nepostavim tak vresti. :grinning:
30. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hehe, zachvilu ju budes muset nahanat hehe :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: jooooo sak som jej dnes uz povedala, ze aby sa rychlo naucila chodit, lebo mi za chvilu krize oddidu. :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh este musis vydrzat..potom ti zachvilku odidu nohy co ju budes muset nahanat vkuse :slight_smile:
30. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to - hovorim, ze nech uz ma 18-nast, bohateho frajera a nech ide z domu, aby bol doma zase klud. :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty si mama teda :grinning:
30. júl 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezhranicne milujuca :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zenyyyyyyyyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

krpcek mala uz je aka velikaaaaa jeeej krasnucka je :dizzy_face: :dizzy_face: akos a mate? pocuj tho psa mame aj my doma auz mi lezie brutal na nervy..Lala dve pažeeee, lala dve rukyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ako sa mate babulky? to su ale horucavy co? nieco otraas :angry: :angry: :angry: ale tka zas lepsie ako dazd takze si to uziivaaaaaaam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mala je po ockovanim, takze 3 dni ju trapili vysoke teploty a plakala stale v kuse ale uz je lepsie chvala Bohu :slight_smile:

A co Mimus este nerodi?
30. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj krasulik..

cosi..mimi ma este cas aspon 10tt :grinning:
30. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau krasul - ja zas toho psa milujem, jedine co malu utisi. a uz aj mne aj muzovi z toho dobre drbka. :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme ockovanie zvladli minuly tyzden, Sabi mala trosku vysiu teoplotu dva dni, tak sme davali paralen.
30. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, neviem o akom psovi hovorite ale nevadi...

baby ja len tak z prdele sa opytam..
je mozne aby sa ledva 1-mesacne dieta prevratilo same od seba na brusko z chrbatu?
30. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ten psik co mam v albume - spievajuci psik.

mozne to je, ale skor ide o nahodu a urcite to nebolo od toho dietata cielene.
30. júl 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj ahaaa... :grinning:

krpculik si uvedomujes ze uz presiel rok ako si zistila ze si tehu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no tak niekto sa s tym pekne chvalil heh..ze dieta ma mesiac a uz sa same prevratilo z chrbatu na brusko :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely hej, v sobotu som si na to spomenula. je to sranda ako rychlo to leti . . .ani sa nenazdam a mala bude mat tych vysnivanych 18-nast :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krauslka Ami je jaka okana - to po kom?
30. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj Ami este nema zubky?
kamoska mi dnes volala, ze jej maly ma od vcera 2. narodil sa 20.2. :slight_smile:
30. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek, sak po mn epo kom asi :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

nely no ja neviem ci to je mozne..podl amna mesacne babo este sa neprevracia ani na bok tak ako by sa mohlo na brucho? ani mala sa a to ona bola cula od mala sa mixovala nohami kopala a rukami ale na bucho sa dava asi mesiac..cca od stvrteho..mozno nieco skor to bolo par razy a terza uz veselo jedna radost :slight_smile:
30. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok